• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • AllMusic  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  AllGame (poprzednio All Game Guide) – komercyjna strona internetowa zawierająca bazę danych na temat gier na automaty, gier komputerowych i producentów konsol do gier.John Bush (ur. 24 sierpnia 1963) – amerykański wokalista. Karierę muzyczną rozpoczynał w grupie Armored Saint. Od 1992 do 2005, oraz w 2009 członek zespołu Anthrax.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. How popular is allmusic.com? (ang.). alexa.com. [dostęp 2020-05-11].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Strona oficjalna (ang.)


 • Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Ned Raggett (ur. 2 marca 1971 w Bremerton) – amerykański dziennikarz muzyczny. Jego publikacje prezentowane są w serwisie AllMusic, tygodniku „OC Weekly”, magazynie „Plan B”, serwisie on-line The Quietus, magazynach „Arthur”, „Careless Talk Costs Lives”, „Seattle Weekly”, „Stylus” i wortalu Pitchfork. Na swoim koncie ma ponad sześć tysięcy recenzji napisanych dla AllMusic, której dużą część stanowią wydawnictwa wywodzące się z kręgu muzyki niezależnej lat 80. oraz szeroko pojętego rocka i metalu. Raggett brał czynny udział w tworzeniu książki The Next Generation of Desert Island Discs.
  Gopher jest protokołem klient-serwer pozwalającym na rozpowszechnianie informacji w powszechnych/kampusowych systemach informacyjnych (world/campus-wide information system (CWIS)). Powstał w kwietniu 1991 roku na University of Minnesota Microcomputer, Workstation, Networks Center w celu dystrybucji informacji wewnątrzwydziałowej.
  iTunes – program odtwarzający pliki dźwiękowe i wideo, produkowany i dystrybuowany przez Apple Inc. Oprogramowanie iTunes jest jedynym interfejsem sklepu muzycznego iTunes Store i zalecanym przez producenta oprogramowaniem do obsługi odtwarzacza iPod, smartfona iPhone oraz tabletu iPad (istnieje alternatywne oprogramowanie do innych systemów operacyjnych, np. GNUpod, GTKPod). Program jest darmowy i może być instalowany na systemach Windows i OS X, a wersje starsze niż 2.0.2 także na komputerach z Mac OS 9 i wcześniejszymi.
  Ann Arbor – miasto w USA, centrum administracyjne hrabstwa Washtenaw, w stanie Michigan, około 60 km na zachód od Detroit.
  Metadane – dane o danych, np. klasyczne katalogi biblioteczne. Za pomocą metadanych opisywane są dokumenty elektroniczne, w szczególności dokumenty dostępne poprzez sieci komputerowe, np. strony WWW dostępne w sieci Internet, jak również dokumenty tworzące nowoczesne biblioteki cyfrowe. Jednym ze standardów metadanych jest Dublin Core Metadata Element Set (DCMES).
  Stephen Thomas Erlewine (ur. 18 czerwca 1973 w Ann Arbor) – amerykański krytyk muzyczny, starszy wydawca serwisu AllMusic. Jest autorem wielu biografii i recenzji płytowych dla AllMusic. Udziela się muzycznie w zespole Who Dat?, którego jest frontmanem i gitarzystą.
  Baza danych – zbiór danych zapisanych zgodnie z określonymi regułami. W węższym znaczeniu obejmuje dane cyfrowe gromadzone zgodnie z zasadami przyjętymi dla danego programu komputerowego specjalizowanego do gromadzenia i przetwarzania tych danych. Program taki (często pakiet programów) nazywany jest „systemem zarządzania bazą danych” (ang. database management system, DBMS).

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.784 sek.