N Sync

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
(Przekierowano z *NSYNC)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

N Sync, zapis stylizowany *NSYNCamerykańska grupa popowa założona w 1995 w Orlando przez Louisa Pearlamana, który wypromował także Backstreet Boys oraz US5.

Lance Bass, właściwie James Lance Bass (ur. 4 maja 1979 roku w Laurel w stanie Missisipi) - amerykański piosenkarz, aktor, producent filmowy i telewizyjny. Były członek boysbandu *NSYNC.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.

Grupa sprzedała ponad 50 milionów płyt i była nominowana do Nagrody Grammy. Zespół rozpadł się w 2002 roku.

Grupa gościła dwukrotnie w Polsce. W 1996 roku brała udział w polskiej edycji Bravo Super Show i występowała na scenie obok takich wykonawców jak Trey D. czy The Kelly Family. Pół roku później *NSYNC wrócili do Polski z 4 samodzielnymi koncertami, które odbyły się w dniach 15–18 czerwca 1997 roku w następujących miastach: Gliwice, Warszawa, Elbląg, Poznań.

International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji. Biblioteka Narodowa Izraela (hebr. הספרייה הלאומית; dawniej: Żydowska Biblioteka Narodowa i Uniwersytecka, hebr. בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי) – izraelska biblioteka narodowa w Jerozolimie.

Dyskografia[ | edytuj kod]

Albumy studyjne Albumy świąteczne Kompilacje

Podstrony: 1 [2] [3]
Warto wiedzieć że... beta

Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców.
WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.
Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie.
Nagrody Grammy (ang. Grammy Award) − przyznawane corocznie przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, honorują wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Ceremonie rozdania nagród uświetniają występy cenionych artystów, zaś sama Grammy uważana jest poniekąd za muzycznego Oscara.
Christopher Alan Kirkpatrick (ur. 17 października 1971 roku w Clarion w Pensylwanii), amerykański wokalista i aktor głosowy, eks-członek popowego boysbandu *NSYNC.
Joey Fatone, właściwie Joseph Anthony Fatone, Jr. (ur. 28 stycznia 1977 roku w Brooklynie w stanie Nowego Jorku) – amerykański piosenkarz i aktor, znany przede wszystkim jako członek byłego boysbandu *NSYNC.
Backstreet Boys – amerykański zespół muzyki pop założony w 1993 roku, uznawany za jeden z najpopularniejszych boysbandów kultury masowej.

Reklama