• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Year Zero Remixed


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Modwheelmood (zapisywane także jako modwheelmood, MWM lub ModWheelMood) - zespół muzyczny z Los Angeles, tworzący muzykę z gatunku electronica-alternatywa.Christian Fennesz (ur. 25 grudnia 1962 w Wiedniu), znany również jako Fennesz - austriacki kompozytor i twórca muzyki elektronicznej.
  Michael Trent Reznor (ur. 17 maja 1965 w Mercer w stanie Pensylwania) – amerykański multiinstrumentalista, założyciel, lider, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, klawiszowiec oraz wokalista Nine Inch Nails.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Y34RZ3R0R3MIX3D (czytane Year Zero Remixed, znane też jako Halo 25) – remix album amerykańskiego zespołu industrialnego Nine Inch Nails zawierający remiksy utworów z piątego albumu studyjnego Year Zero. Wydany został 20 listopada 2007 roku przez Interscope Records i jest to ostatni album Nine Inch Nails wydany w USA przez Interscope Records - wydanie go wypełniło zobowiązania kontraktu Trenta Reznora z tą wytwórnią.

  Saul Stacey Williams (ur. 29 lutego 1972 w Newburgh) – amerykański poeta i muzyk. Po ukończeniu Morehouse College gdzie zdobył licencjat z aktorstwa i filozofii, przeniósł się do Nowego Jorku i uczył się aktorstwa na New York University. W 1996 roku zdobył tytuł mistrza poetyckiego slamu Nuyorican Poets Cafe. W 1998 roku zagrał w niezależnym filmie Slam, uhonorowanym na Sundance Film Festival i MFF w Cannes.Kronos Quartet – kwartet smyczkowy założony w 1973 przez Davida Harringtona. Zespół charakteryzuje się stabilnym składem personalnym i otwartym podejściem do repertuaru.

  Spis utworów[ | edytuj kod]

  1. "Hyperpower! "Gunshots by Computer"" (Saul Williams Remix) – 1:43
  2. "The Great Destroyer" (Modwheelmood Remix) – 4:19
  3. "My Violent Heart" (Pirate Robot Midget Remix) – 2:34
  4. "The Beginning of the End" (Ladytron J-Type Overdrive Remix) – 4:20
  5. "survivalism_tardusted" (Saul Williams Remix) – 4:19
  6. "Capital G" (Epworth Phones 666 Revolutions Remix) – 7:26
  7. "Vessel" (Bill Laswell Remix) - 6:10
  8. "The Warning" (Real World Remix feat. Doudou N'Diaye Rose) – 3:43
  9. "Meet Your Master" (The Faint Remix) – 3:35
  10. "God Given" (Stephen Morris & Gillian Gilbert Remix) – 4:27
  11. "Me, I'm Not" (Olof Dreijer Remix) – 14:00
  12. "Another Version of the Truth" (Kronos Quartet & Enrique Gonzalez Müller Remix) – 4:25
  13. "In This Twilight" (Fennesz Remix) – 4:37
  14. "Zero-Sum" (Stephen Morris & Gillian Gilbert Remix) – 5:38

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Okładka
 • Survivalism (znany także jako Halo 23) - pierwszy singel Nine Inch Nails z albumu Year Zero wydanego w 2007. Utwór ten jest 3 na albumie. Singel został wydany w formie cyfrowej w iTunes Store 3 marca, a wersje CD i na winylu zostały wydane 2 kwietnia.Stephen Morris (ur. 28 października 1957 w Macclesfield w hrabstwie Cheshire, Anglia) – brytyjski perkusista i klawiszowiec zespołów Joy Division i New Order.
  Warto wiedzieć że... beta

  Remix album – jest to album muzyczny, zawierający najczęściej remiksy najpopularniejszych piosenek danego artysty (artystki) lub grupy muzycznej. Może to być również płyta złożona z remiksów utworów pochodzących z jakiegoś konkretnego, jednego albumu. Remiksy zazwyczaj tworzą producenci muzyki klubowej, ale nie tylko.
  Year Zero (znany także jako Halo 24) – studyjny album Nine Inch Nails, wydany w kwietniu 2007. Wyprodukowany przez frontmana NIN Trenta Reznora we współpracy z Atticusem Rossem, Alanem Moulderem (obaj pracowali także przy With Teeth) oraz Brianem Gardnerem.
  Gillian Lesley Gilbert (ur. 27 stycznia 1961 w Manchesterze) - gitarzystka i klawiszowiec angielskich formacji New Order i The Other Two.
  20 listopada jest 324. (w latach przestępnych 325.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 41 dni.
  Nine Inch Nails (znany również pod skrótem NIN lub NIИ) – amerykański zespół muzyczny grający rock industrialny, założony w 1988 przez Trenta Reznora w Cleveland w stanie Ohio. Jako główny producent, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, Reznor jest jedynym stałym członkiem zespołu i jest odpowiedzialny za kierowanie nim.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.009 sek.