• Artykuły
  • Forum
  • Ciekawostki
  • Encyklopedia
  • Wojciech Paszkowski



    Podstrony: [1] [2] 3 [4]
    Przeczytaj także...
    K-9 lub Przygody K9 to brytyjsko-australijski serial science fiction-komediowy, spin-off serialu Doctor Who pokazujący przygody psa-robota K-9. Jest połączeniem gry aktorskiej i animacji komputerowej. Zadebiutował 31 października 2009 na Disney XD w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a na początku 2010 pojawił się w australijskim Network Ten. 6 lutego 2010 roku premierowe odcinki pojawiły się na antenie Disney XD Polska. Oficjalnie została potwierdzona 2 seria serialu, która wystartuje w 2012 roku.Krzysztof Zaleski (ur. 3 września 1948 w Świętochłowicach, zm. 20 października 2008 w Warszawie) – polski reżyser teatralny, aktor filmowy, scenarzysta.

    UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH




    UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH



    Reżyseria dubbingu[ | edytuj kod]
  • 2020: Co w duszy gra
  • 2016: Zwierzogród
  • 2015: Totalna Porażka: Wariacki wyścig
  • 2015: Żółwik Sammy i spółka
  • 2013: Kraina lodu
  • 2013: Samoloty
  • 2013: Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex
  • 2013: Duch i nas dwóch
  • 2013: Oz: Wielki i potężny
  • 2012: Ralph Demolka
  • 2012: Wodogrzmoty Małe
  • 2012: Na tropie Marsupilami
  • 2012: Merida waleczna
  • 2012: Liga Młodych
  • 2011: Muppety
  • 2011: Z kopyta
  • 2011: Strachy na psiaki
  • 2011: Giganci ze stali
  • 2011: Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi
  • 2011: Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje
  • 2011: Gnomeo i Julia
  • 2011: Weź Tubę na próbę
  • 2011: Cziłała z Beverly Hills 2
  • 2010: Zaplątani
  • 2010: Metamorfoza
  • 2010: Zafalowani
  • 2010: Żółwik Sammy
  • 2010: Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga
  • 2010: Alicja w Krainie Czarów
  • 2011–2012: Fineasz i Ferb (odc. 61-62, 65-78)
  • 2010–2011: Czarodzieje z Waverly Place (sezon III)
  • 2009: Księżniczka i żaba
  • 2009: Załoga G
  • 2009: Odlot
  • 2009: K-9
  • 2009: Słoneczna Sonny
  • 2009: Gwiezdny zaprzęg
  • 2009: Cziłała z Beverly Hills
  • 2009: Dziewczyny Cheetah 3
  • 2008–2009: Wymiennicy (sezon II)
  • Polski dubbing[ | edytuj kod]

    Filmy[ | edytuj kod]

  • 1995: Dwanaście prac Asteriksa (druga wersja dubbingowa) –
  • Manekennpix,
  • indiański wódz,
  • klucznik,
  • rzymski żołnierz,
  • żołnierz przyprowadzający Asteriksa i Obeliksa na audiencję u Cezara
  • 1995: Asterix Gall
  • handlarz,
  • galijski wartownik #1
  • 1995: Asterix i Kleopatra
  • sługa Kleopatry #1,
  • posłaniec #2,
  • pirat na bocianim gnieździe #1 (inna scena),
  • cesarski najemnik #2,
  • centurion
  • 1995: Asterix w Brytanii
  • Oliwa „Galix” Eskatefiks,
  • jeden z Brytów,
  • legioniści
  • 1995-1998: Zwariowane melodie
  • Pies Willoughby,
  • Sęp Szponek,
  • Młody Jonathan (Cwaniak ze skrzypeczkami),
  • pies policjant (Snowman's Land),
  • Skunks (Gonić króliczka),
  • Pan Sowa (Kolekcjoner jaj),
  • Pies (Figlarna farma),
  • spiker (Kapryśne neony),
  • Lew, Król zwierząt (Proszę uważać na lwa, W szponach myszy),
  • Tomcio Paluch (Baśniowe bujdy),
  • wilk (Baśniowe bujdy),
  • Tom (Kawalerowie z Uniwersytetu Pimenckiego),
  • jeden z krzyczących ludzi w tle napisów tytułowych (Super-Królik),
  • Pan Safanduła (Wykwakany kaczor),
  • kot Claude (Arysto-Kot),
  • Olbrzym (Królik Jaś i Łodyga Fasoli),
  • Ochroniarz (Wystrzałowy Daffy),
  • Wściekle Czerwony Jeździec (Bugs w ostrogach),
  • Jastrząb, którym opiekował się Smarkaś (Znajda),
  • Kot Kinol (Szemrany duecik),
  • Filligan (Cicho, moja myszko!),
  • Goryl Szkaradek (Wymarzone gorylątko),
  • Pies K-9 (Nieziemski królik)
  • 1996: Babe – świnka z klasą – Kogut
  • 1996: Księżniczka łabędzi – Puffin
  • 1996: Troll w Nowym Jorku – wykonanie piosenek
  • 1997, 2000: Tom i Jerry: Wielka ucieczka (druga i trzecia wersja dubbingowa) – przywódca ulicznych kocurów1997: Kubuś Puchatek i miododajne drzewo – wykonanie piosenek
  • 1997: Wiatrodzień Kubusia Puchatka – wykonanie piosenek
  • 1997: Kubuś Puchatek i rozbrykany Tygrys – wykonanie piosenek
  • 1997: Przygody Kubusia Puchatka – wykonanie piosenek
  • 1997: Zakochany kundel (druga wersja dubbingowa) – Joe
  • 1997: Aladyn i król złodziei – jeden ze złodziei
  • 1997: Rob Roy
  • 1997: Księżniczka łabędzi II: Tajemnica zamku – Puffin
  • 1997: Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy
  • 1997: Herkules – facet wieszczący koniec świata
  • 1998: Piękna i Bestia. Zaczarowane święta
  • 1998: Asterix podbija Amerykę – Lucullus
  • 1999: Król Lew II: Czas Simby – wykonanie piosenki „On nie jest stąd”
  • 1999: Babe: Świnka w mieście – Pitbull
  • 2000: Rudolf czerwononosy renifer – Chórki
  • 1998: Dr Dolittle – pijana małpa
  • 1998: Szczęśliwy dzień
  • 1999: Księżniczka łabędzi III: Skarb czarnoksiężnika – Puffin
  • 1999: Inspektor Gadżet
  • 1999: Toy Story 2
  • 1999: Muppety z kosmosu
  • producent „UFO Manii”,
  • Hulk Hogan,
  • Troy,
  • Obcy
  • 1999: Stuart Malutki – Śnieżek
  • 2000: Królik Bugs: Rycerski rycerz Bugs (druga wersja dubbingowa)
  • 2000: Scooby Doo podbija Hollywood
  • reżyser telewizyjny,
  • ochroniarz,
  • pracownicy prezesa OTV,
  • szkocki terier,
  • muzyk,
  • pilot samolotu w Aniołkach Scooby’ego
  • 2000: Władca ksiąg – Doktor Jekyll / Pan Hyde
  • 2000: Złych czterech i pies Huckleberry – Dinky
  • 2000: Miś Yogi: Jak się macie – Misia znacie? (druga wersja dubbingowa)
  • 2000: Człowiek zwany Flintstonem – Potrójny X / Zielony Gąsior
  • 2000: Scooby-Doo i oporny wilkołak – Prask
  • 2000: Król sokołów
  • 2000: Tweety – wielka podróż
  • 2000: 102 dalmatyńczyki – Gaduła
  • 2000: Grinch: Świąt nie będzie – Lou
  • 2001: Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę
  • 2001: But Manitou – Włóżmitu
  • 2001: Spirited Away: W krainie bogów – Czerwony
  • 2001: Harry Potter i Kamień Filozoficzny – profesor Quirrell
  • 2001: Potwory i spółka – Mike
  • 2001: Shrek
  • ślepa mysz #1,
  • jedna z trzech świnek,
  • jeden z członków Wesołej Kompanii
  • 2001: Psy i koty – Pan Tinkles
  • 2002: Pinokio
  • Lis,
  • sprzedawca warzyw
  • 2002: Planeta skarbów – B.E.N.
  • 2002: Stuart Malutki 2 – Śnieżek
  • 2002: Piękna i Bestia (druga wersja dubbingowa) – Lefou
  • 2002: E.T.
  • 2002: Dragon Ball Z: Fuzja
  • narrator,
  • Freezer
  • 2002: Dragon Ball Z: Atak smoka
  • 2002: Asterix i Obelix: Misja Kleopatra – Juliusz Cezar
  • 2002: Gwiezdne wojny: część II – Atak klonów
  • Jango Fett,
  • klony
  • 2002: Mali agenci 2: Wyspa marzeń – Fegan Floop
  • 2002: Kopciuszek II: Spełnione marzenia – Jacek
  • 2002: Tristan i Izolda
  • 2003: 101 dalmatyńczyków II. Londyńska przygoda – Pongo
  • 2003: Kot – Kot
  • 2003: Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd – Fegan Floop
  • 2003: Dobry piesek – Baniak
  • 2003: Liga najgłupszych dżentelmenów – Mortadelo
  • 2003: Old School: Niezaliczona
  • 2003: Księga dżungli 2 – M.C. Małpa
  • 2003: Zapłata
  • 2003: Atlantyda. Powrót Milo
  • 2003: El Cid – legenda o mężnym rycerzu – Sancho
  • 2003: Nawiedzony dwór – Silverman
  • 2003: Scooby Doo i legenda wampira
  • 2003: Kaena: Zagłada światów – Enode
  • 2003: Looney Tunes znowu w akcji – Elmer Fudd
  • 2004: Król Lew III: Hakuna matata – Timon
  • 2004: Ekspres polarny
  • 2004: Wygraj randkę – Richard Levy the Shameless
  • 2004: Barbie jako księżniczka i żebraczka – Preminger
  • 2004: 7 krasnoludków – historia prawdziwa – Lustro
  • 2004: Przygody Lisa Urwisa – Wilk
  • 2004: Baśniowy Świat 6 – sir Giles
  • 2004: Pupilek – Spot / Scott
  • 2004: Shrek 2 – Trzy świnki
  • 2004: Legenda telewizji
  • 2004: Iniemamocni
  • 2004: Magiczny kamień – Profesor N. Icely
  • 2004: Lucky Luke – Jack Dalton
  • 2004: Gwiezdne jaja: Część I – Zemsta świrów – Ćmok
  • 2004: Thunderbirds – Hood
  • 2004: Garfield
  • Happy Chapman
  • Walter Chapman
  • 2004: Wirtualny ideał
  • 2004: Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie
  • 2005: King Kong: Władca Atlantydy – Sykofis
  • 2005: Roboty – Brzeszczot
  • 2005: Madagaskar – lemur Maurice
  • 2005: Magiczna karuzela – Sierżant Sam
  • 2005: Charlie i fabryka czekolady – Willy Wonka
  • 2005: Tom i Jerry: Misja na Marsa
  • 2005: Wallace i Gromit: Klątwa królika
  • Wallace,
  • Balcer
  • 2005: Stuart Malutki 3: Trochę natury – Śnieżek
  • 2005: Gwiezdne wojny: część III – Zemsta Sithów – Żołnierze-klony
  • 2005: Mary Poppins
  • Bert,
  • Pan Dawes Sr.
  • 2005: Miasteczko Halloween – Jack Szkieleton
  • 2006: Magiczna kostka – Newton
  • 2006: Kacper: Szkoła postrachu
  • Papuga,
  • Alder,
  • Marey
  • 2006: Wyspa dinozaura – Profesor
  • 2006: Sezon na misia – myśliwy Shan
  • 2006: Wpuszczony w kanał – Amerykanin w kanale
  • 2006: Auta − Michael Schumacher
  • 2006: Dżungla
  • Wsypa,
  • Wtyka
  • 2006: Artur i Minimki – Tata Artura
  • 2006: Stefan Malutki – Szczurokita
  • 2006: Sposób na rekina – Max
  • 2006: Kryptonim: Klan na drzewie: Operacja: Z.E.R.O.
  • Superdent,
  • Gas
  • 2006: Lis i Pies 2 – Waylon
  • 2006: Ciekawski George – przyjaciel Tommy’ego
  • 2006: I ty możesz zostać bohaterem – złodziej skarbu
  • 2006: Happy Wkręt
  • 2006: Asterix i wikingowie – Kakofoniks
  • 2006: Królik Bugs: 1001 króliczych opowiastek – Elmer Fudd
  • 2007: Smocze wzgórze – Monte
  • 2007: Arka Noego – Krecik
  • 2007: Billy i Mandy i zemsta Boogeymana – generał Szrama
  • 2007: Lucky Luke na Dzikim Zachodzie – William
  • 2007: Lissi na lodzie – Feldmarszałek
  • 2007: Zaczarowana
  • 2007: Don Chichot
  • 2007: Pada Shrek
  • Jedna z trzech świnek,
  • człowiek w mieście
  • 2007: Alvin i wiewiórki – Dave
  • 2007: Scooby Doo i śnieżny stwór – Del
  • 2007: Film o pszczołach – Ray Liotta
  • 2007: Shrek Trzeci
  • Kapitan Hak,
  • Trzy świnki
  • 2007: Na fali – Spiker
  • 2007: Most do Terabithii – ojciec Leslie
  • 2007: Garfield – kot prawdziwy – Charles
  • 2007: Kopciuszek III: Co by było, gdyby... – Jacek
  • 2007: Simpsonowie: Wersja kinowa – Ned Flanders
  • 2008: Opowieści na dobranoc
  • Kendall Duncan,
  • wykonanie piosenki
  • 2008: Cziłała z Beverly Hills − Raferty
  • 2008: Viva High School Musical Meksyk: Pojedynek – ojciec Christobala
  • 2008: Wyspa dinozaura 2 – Profesor
  • 2008: Madagaskar 2 – Maurice
  • 2008: Dziewczyny Cheetah 3 – Marty
  • 2008: Gwiezdny zaprzęg – Yurij
  • 2008: Piorun – reżyser
  • 2008: Garfield: Festyn humoru – Ramone
  • 2008: Mów mi Dave – Mechanik
  • 2008: Dzwoneczek – Minister Wiosny
  • 2008: Kung Fu Panda – ojciec Po
  • 2008: Kroniki Spiderwick – Arthur Spiderwick
  • 2008: High School Musical: El Desafio – ojciec Delfi
  • 2009: Księżniczka i żaba − dr Facilier
  • 2009: Odlot − Alfa
  • 2009: Załoga G – dyrektor FBI
  • 2009: Potwory kontra Obcy − Doktor Karaluch
  • 2009: Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu – Profesor Karaluch
  • 2009: Madagwiazdka – Maurice
  • 2009: Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga
  • 2009: Artur i zemsta Maltazara − tata Artura
  • 2009: Barbie i Trzy Muszkieterki −
  • Świnia,
  • Muszkieter
  • 2009: O, kurczę! − Leon Ivey
  • 2009: Program ochrony księżniczek − dyrektor Burkle
  • 2009: Nadzwyczajna misja Asa − Alpha
  • 2009: Czarodzieje z Waverly Place: Film − Archie
  • 2009: Alvin i wiewiórki 2 − Dave
  • 2010: Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu
  • 2010: Kung Fu Panda: Święta, święta i Po – ojciec Po
  • 2010: Shrek ma wielkie oczy – Sumienie
  • 2010: Shrek Forever
  • 2010: Disco robaczki – Prezenter
  • 2010: Przyjaciel świętego Mikołaja
  • 2010: Psy i koty: Odwet Kitty – Pan Tinkles
  • 2010: Niania i wielkie bum – Blenkinsop
  • 2010: Alicja w Krainie Czarów – narrator
  • 2010: Harriet szpieguje: Wojna blogów – Sol
  • 2010: Karate Kid – instruktor Mei Ying
  • 2010: Esencja dnia – korespondent
  • 2010: Magiczna podróż do Afryki – Ryś
  • 2010: Weź Tubę na próbę
  • 2010: Scooby-Doo: Klątwa potwora z głębin jeziora
  • 2010: Miś Yogi – Brown
  • 2010: Sezon na misia 3 – Roger
  • 2010: Artur i Minimki 3. Dwa światy – tata
  • 2010: Zaplątani – Amor
  • 2010: Goonies – Jake Fratelli
  • 2010: Żółwik Sammy
  • mewa,
  • kierowca
  • 2010: Karate Kid
  • 2010: Ostatni Władca Wiatru – Pakku
  • 2011: Alvin i wiewiórki 3 – Dave
  • 2011: Muppety – Marvin Suggs
  • 2011: Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi – Dziadek
  • 2011: Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy!! – Tata
  • 2011: Lego Star Wars: Padawańskie widmo – Admirał Ackbar
  • 2011: Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze – Dundersztyc z dwóch wymiarów
  • 2011: Kung Fu Panda 2 – ojciec Po
  • 2011: Rio – Tulio
  • 2011: Rango – Rango
  • 2011: Zostać koszykarką
  • 2011: Gwiezdne wojny: część IV – Nowa nadzieja – generał Vanden Willard
  • 2011: Gwiezdne wojny: część V – Imperium kontratakuje
  • Boba Fett,
  • porucznik Sheckil
  • 2011: Matki w mackach Marsa
  • 2011: I bądź tu mądra – Ed Kingsford
  • 2011: Liceum Avalon – Pan Moore
  • 2011: Cziłała z Beverly Hills 2 – Komentator męski
  • 2011: Latająca maszyna – Lang Lang
  • 2012: Żółwik Sammy 2 – Mewa
  • 2012: Na tropie Marsupilami – Dan Geraldo
  • 2012: Kopciuszek (druga wersja dubbingowa)
  • 2012: Niesamowity Spider-Man
  • ojciec Jacka,
  • Gustav Fiers
  • 2012: Barbie: Księżniczka i piosenkarka – Król Frederic
  • 2012: Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł
  • 2012: Lego Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje
  • 2012: Madagaskar 3 – Maurice
  • 2012: Królewna Śnieżka – Poborca podatkowy
  • 2013: Piłkarzyki rozrabiają – Melli
  • 2013: Kraina lodu
  • 2013: Samoloty – Echo
  • 2013: Powrót czarodziejów: Alex kontra Alex – Sądny Kamień
  • 2013: Uniwersytet potworny – Mike
  • 2014: Lego: Przygoda
  • Lord Biznes / Prezes Biznes,
  • Wszechmocny z góry
  • 2014: Niesamowity Spider-Man 2 – Max Dillon/Electro
  • 2014: Rio 2 – Tulio
  • 2016: Zwierzogród – Pan Be
  • 2016: Kubo i dwie struny – Raiden / dziadek Kubo
  • 2018: Mary Poppins powraca – Papuga-parasol
  • Seriale[ | edytuj kod]

  • 1958–1962: Pies Huckleberry – Dinky Dalton
  • 1960–1968: Flintstonowie (trzecia wersja dubbingowa) – Wielki Gazoo
  • 1961: Snagglepuss
  • 1968–1969: Odlotowe wyścigi
  • 1970–1972: Josie i Kociaki
  • 1972–1973: Nowy Scooby Doo
  • Karotka (odc. 1, 11),
  • Don Knotts (odc. 5, 9),
  • Homer Kociokwik (odc. 5),
  • Duke Jason (odc. 7),
  • 1972: Pinokio
  • ojciec Melody (odc. 13),
  • kruk (odc. 14)
  • 1976–1978: Scooby Doo
  • 1978: Był sobie człowiek – Wredniak
  • 1983–1987: Fraglesy (druga wersja dubbingowa) – Boober
  • 1984–1987: Łebski Harry
  • Morton,
  • Pechol
  • 1985–1991: Gumisie
  • Nogum (druga wersja odc. 32b)
  • sir Gaya (druga wersja odc. 48)
  • 1985–1988: M.A.S.K.
  • 1985: Tęczowa kraina – Toczek
  • 1985: Yogi, łowca skarbów – Wilk Hokej
  • 1985: Szopy pracze
  • Ralph
  • Świnka 2
  • 1987–1988: Diplodo – Dziurkacz
  • 1987–1988: Kacze opowieści – Drakula
  • 1988–1994: Garfield i przyjaciele – Roy
  • 1988–1991: Szczeniak zwany Scooby Doo
  • laborant (odc. 3),
  • prezenter ciasteczek (odc. 3),
  • mysz (odc. 3),
  • Davey Literkomen (odc. 5),
  • doręczyciel (odc. 8),
  • Psubrat Psiakotłuk (odc. 14),
  • pilot (odc. 14),
  • Buddy Buźka-Czadzior (odc. 16),
  • duch klauna Zombo / Joey Blagier (odc. 21),
  • Jolly Blagier (odc. 21),
  • Jerry Blagier (odc. 21),
  • Bert Blagier (odc. 21),
  • Jamie Blagier (odc. 21),
  • Billy Bob Joe Bob Harris (odc. 22b),
  • krowa (odc. 22b),
  • Potwór Mechowaty (odc. 27)
  • 1988–1991: Hrabia Kaczula (druga wersja dubbingowa) –
  • pan Mixer
  • Dr Von Gąsior
  • 1989–1990: Hutch Miodowe Serce
  • 1990: Piotruś Pan i piraci – Maison
  • 1997–1998: Przygody Animków
  • C.L.I.D.E. (odc. 69),
  • Opos-śpiewak (odc. 79),
  • Kaczor Daffy (odc. 94),
  • Goofisiek (odc. 94)
  • 1991–1992: Eerie, Indiana
  • 1991–1999: Doug Zabawny − Roger Klotz
  • 1992: W 80 marzeń dookoła świata
  • 1992–1997: Kot Ik! – kot Ik
  • 1992: Barney i przyjaciele – Barney
  • 1994–1998: Spider-Man
  • Herbert Landon (po przemianie),
  • Kapitan Ameryka / Steve Rogers,
  • Whistler,
  • baron Mordo,
  • sędzia skazujący Richarda Fiska (odc. 34),
  • Jimmy Mills (odc. 42),
  • nazista (odc. 43),
  • żołnierz Kingpina (odc. 43),
  • Mr Fantastic / Reed Richards (odc. 61, 63),
  • naukowiec prowadzący eksperyment superżołnierza (odc. 62),
  • Tony Stark/Iron Man (odc. 64),
  • wujek Ben (odc. 65)
  • 1994–1996: Fantastyczna Czwórka
  • Galactus (oprócz odc. 5),
  • Książę Karol (odc. 11),
  • Blastaar (odc. 12),
  • Czarownik (odc. 24),
  • Pomocnik Dr Neville’a (odc. 25)
  • 1994–1996: Iron Man: Obrońca dobra
  • Mroczny Aegis (odc. 2 (odc. 21),0),
  • Władca umysłów
  • Ogniomistrz (odc. 22),
  • Bruce Banner / Hulk (odc. 24),
  • Huragan (odc. 26)
  • 1995–1998: Świat według Ludwiczka – Andy Anderson
  • 1995–2002: Timon i Pumba
  • Timon (odc. 51-85),
  • latający wiewiór (odc. 1b),
  • sęp #1 (odc. 2b),
  • Ed (odc. 3b, 6b, 20b, 22b, 36),
  • klown pilot #1 (odc. 6b),
  • słoń (odc. 15b),
  • królik (odc. 19a, 30a),
  • pancernik (odc. 22b),
  • bóbr (odc. 27a),
  • Tubylec #3 (odc. 27b),
  • Skunksica (odc. 31b),
  • książę (odc. 36),
  • Caliostro (odc. 43a),
  • Papuga (odc. 26b),
  • dobra i zła strona sumienia Timona (odc. 83b)
  • 1995–1997: Freakazoid!
  • 1995–1996: Maska – sir Andrew Wymoczek (odc. 37)
  • 1995–2001: Star Trek: Voyager – Paris
  • 1995: Nowe przygody Madeline
  • 1995–1996: Pinky i Mózg – Sultana
  • 1996–1997: Prawdziwe przygody Jonny’ego Questa
  • 1996–1997: Niesamowity Hulk – Prezenter pokazu mody
  • 1996: Byli sobie odkrywcy – Wredniak
  • 1996–1997: Walter Melon – Zły
  • 1997–2006: Niedźwiedź w dużym niebieskim domu (druga wersja dubbingowa)– Pip
  • 1997–2014: South Park
  • Randy Marsh (serie I, XI-XXI, XXIII),
  • Roger Donovan,
  • Jezus,
  • Steve Czarny (Black),
  • Barack Obama,
  • Conan O’Brien,
  • różne postacie
  • 1997–2000: Jam Łasica – Kurczak
  • 1997–1998: Dzielne żółwie: Następna mutacja – Raphael
  • 1997: Żywiołki
  • 1997: Księżniczka Sissi – Franciszek Józef von Habsburg-Lathringen
  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista
  • 1997: Myszorki na prerii – Rudas
  • 1997–2004: Johnny Bravo
  • Słodzior (odc. 1a),
  • Słoń (odc. 1b),
  • Wąż (odc. 1b, 12b),
  • Ned (odc. 3a),
  • Płaczący torreador (odc. 3b),
  • Widz #1 (odc. 3b),
  • Ochroniarz (odc. 4b),
  • Scooby Doo (odc. 4c),
  • Barney Stone (odc. 5a),
  • Jackie Jack (odc. 5b),
  • Ochroniarz (odc. 5c),
  • Doktor Felinius (odc. 6a),
  • Widz #1 (odc. 6b),
  • „Klops” Maniek (odc. 6c),
  • Marion Jones (odc. 6c),
  • Kujon (odc. 7a, 8b),
  • Wafel (odc. 7a),
  • Blondwłosy kierowca (odc. 7b),
  • Kucharz #1 (odc. 7b),
  • Policjant (odc. 7b),
  • Bohater filmu (odc. 7c),
  • Rakieta (odc. 7c),
  • Przechodzień #1 (odc. 9a),
  • Kierowca #2 (odc. 9b),
  • Przechodzień (odc. 9b),
  • Doktor Patyk Szyja (odc. 9c),
  • Pracownik wesołego miasteczka (odc. 10a),
  • Wilkołak (odc. 10a),
  • Tajniak #2 (odc. 10c),
  • Wynalazca Robochłopca 2000 (odc. 10c),
  • Pilot Harvey (odc. 11a),
  • Prześladowca Cory'ego (odc. 12a),
  • Goryl (odc. 13a),
  • Ptak dodo (odc. 13b),
  • Robert (odc. 13b),
  • Krzysztof (odc. 13c),
  • Piękny mężczyzna #2 (odc. 13c),
  • Bobby G (odc. 14c),
  • Mięśniak na okładce magazynu (odc. 15a),
  • Choreograf (odc. 15a),
  • Błazen (odc. 16c),
  • Komentator (odc. 17c),
  • Kontroler lotów #1 (odc. 18c),
  • Brat Johnnadiah (odc. 25b),
  • Burmistrz (odc. 26a),
  • Kolega Oga #2 (odc. 26c)
  • Franc (odc. 58b)
  • 1997–1999: Krowa i Kurczak – Kurczak
  • 1998–2000: Przyjaciele – Ross
  • 1998–2004: Atomówki
  • szef Amebowców,
  • Kot (odc. 10a),
  • Władca kosmitów (odc. 18a),
  • Potwór-kura (odc. 53a),
  • Sprzedawca kukiełek voo-doo (odc. 54a),
  • Luz Gorycka (odc. 75b)
  • 1998–2002: Zapasy na śmierć i życie
  • Bono
  • Ron Jeremy
  • 1998: Srebrny Surfer – Beta Ray Bill
  • 1998–1999: Nowe przygody rodziny Addamsów – Mike
  • 1998: Eerie, Indiana: Inny wymiar − Todd McLaklen
  • 1998–2004: Kotopies (obie wersje dubbingowe) – Kot
  • 1998–1999: Szalony Jack, pirat
  • Sumienie (odc. 1),
  • Śpiewający Miecz (odc. 2),
  • Hrabia Draczula (odc. 3),
  • Chuck – imitacja kraba (odc. 8b, 13b),
  • Ted Niedźwiedź (odc. 10a),
  • Jeden z sępów (odc. 11b)
  • 1998-2009: Świat Elmo – Ernie
  • 1999-2003: Futurama
  • Zapp Brannigan,
  • Komputer,
  • Sprzedawca przekąsek,
  • Kolega Bendera z liceum
  • 1999–2000: Dilbert – Kotbert
  • 1999–2000: Mysz aniołek – śpiew
  • 1999–2002: Baśnie Braci Grimm: Simsala Grimm
  • Król „Drozdobrody” Konrad de Konrado / wędrowny minstrel / huzar (odc. 9),
  • Jańcio (odc. 10),
  • strażnik zamkowy #2 (odc. 12),
  • sługa oznajmiający przybycie księcia (odc. 21),
  • Książę Edward / żabi król (odc. 23)
  • 1999: Nieustraszeni ratownicy
  • 1999–2002: Liga Dżentelmenów
  • 1999–2002: Chojrak – tchórzliwy pies
  • Katz,
  • Jan Prusak
  • 1999–2001: Batman przyszłości
  • Walet / Jack Walker,
  • wirtualny reporter Tom (odc. 1-2, 4-5, 9, 11-13),
  • klient Powersa (odc. 7),
  • policjant #2 (odc. 11)
  • 1999–2000: Mike, Lu i Og – Wendel
  • 2000: Rodzina Piratów – Baryła
  • 2000: Błyśnij-błyskula – Dogsby
  • 2000–2002: Owca w Wielkim Mieście
  • Darek
  • Gadający Norweg
  • Major Panika
  • 2000: Królowie i królowe – Król Naj-Naj
  • 2000–2014: Dora poznaje świat – Gderliwy Troll
  • 2001–2003: Aparatka – Richard
  • 2001: Bill i Ben – lektor
  • 2001: Andzia – Prezydentowicz
  • 2001–2007: Mroczne przygody Billy’ego i Mandy
  • Dziekan Ropuch (odc. 9a),
  • Lincoln (odc. 9b),
  • Prezenter (odc. 9c),
  • Narrator (odc. 14a),
  • Pan Voorhees (odc. 17a),
  • Yogi (25b),
  • Profesorek (odc. 26a),
  • Kapitan Heifer (odc. 27a),
  • Strażnik bramy w Asgard (odc. 29b),
  • Gadające Burito (odc. 30b)
  • Doktor Ted (odc. 31b),
  • Pirat (odc. 32a),
  • Tex (odc. 33b)
  • 2001–2004: Samuraj Jack
  • Naukowiec (odc. 18)
  • Skalecznik (odc. 21)
  • 2001–2002: Café Myszka
  • José Carioca
  • Timon (sezon III),
  • Mushu,
  • Król Larry (odc. 24),
  • Chór (odc. 26),
  • reżyser (odc. 32),
  • łysy sęp (odc. 39),
  • wrona (odc. 39),
  • głośnik (odc. 40),
  • narrator (odc. 45)
  • 2001–2014: Wróżkowie chrzestni – Tata Timmy’ego
  • 2001–2003: Legenda Tarzana
  • Hooft,
  • Mojo
  • 2001–2004: Liga Sprawiedliwych – Mongul (odc. 12-13)
  • 2002–2005: Co nowego u Scooby’ego? – przewodnik (odc. 17)
  • 2002–2007: Król Maciuś Pierwszy – Generał (seria II)
  • 2002: Słoń Benjamin
  • 2002: Mistrzowie kaijudo – George
  • 2002: Kim Kolwiek – Monty Fisk
  • 2002–2005: Mucha Lucha – Pan Wczorajszy
  • 2002–2003: He-Man i władcy wszechświata – Szkieletor
  • 2002–2003: Ozzy i Drix – śpiew piosenki
  • 2002–2006: Jimmy Neutron: mały geniusz – Sam
  • 2002: Kryptonim: Klan na drzewie
  • Superdent,
  • Robin Chudł (odc. 47a, 67b.),
  • Dziadek do Orzechów (odc. 53),
  • Senator Bezpieczny (odc. 66),
  • Dyrektor Kwasbraten (odc. 68b, 70b),
  • Amerigo Vespinaccio (S.Z.P.I.N.A.K.)
  • 2003–2005: Pan Andersen opowiada
  • poeta / młody Hans Christian Andersen (odc. 3b),
  • pies (odc. 6a),
  • gąsienica (odc. 7),
  • sierżant policji (odc. 9),
  • król goblinów (odc. 20-21),
  • renifer (odc. 21),
  • Jonathan (odc. 25)
  • 2003: JoJo z cyrku – Tata JoJo
  • 2003–2004: O rety! Psoty Dudusia Wesołka – Nauczyciel
  • 2003–2004: Megas XLR – V'arsin (odc. 10)
  • 2003–2005: Młodzi Tytani
  • Szybki (odc. 38-39)
  • Katarou (odc. 43)
  • Strażnik jaskini (odc. 43)
  • Bob (odc. 44)
  • See-More (odc. 49)
  • 2003–2006: Świat Raven – Viktor Baxter
  • 2003–2005: Kaczor Dodgers
  • Matka Fudd,
  • Rocky
  • 2004–2006: Liga Sprawiedliwych bez granic
  • Mongul (odc. 2),
  • Nardoc (odc. 3),
  • Atom / Ray Palmer (odc. 10),
  • El Diablo (odc. 12),
  • Larry (odc. 14),
  • Kapitan Bumerang / George Harkness (odc. 17, 31),
  • Doktor Moon (odc. 22),
  • ojciec (odc. 23),
  • S.T.R.I.P.E. / Patrick Dugan (odc. 24),
  • Demos (odc. 29),
  • Umrzyk / Boston Brand (odc. 32),
  • Sinestro (odc. 34, 38),
  • Złodziej Cień (odc. 37),
  • Hath-Set (odc. 37),
  • Meteopata (odc. 38)
  • 2004–2007: Nieidealna – Jeff Singer
  • 2004: Brenda i pan Whiskers
  • Mózg Whiskersa,
  • Jeden z Chomików,
  • Instruktor tańca
  • 2004: Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster – Chudy
  • 2004: Atomowa Betty – reżyser Antoine Lucci
  • 2004: Transformerzy: Wojna o Energon
  • Superion Maximus
  • Wing Saber
  • 2005–2007: Amerykański smok Jake Long – Pooka Pooka (odc. 37)
  • 2005: Nie ma to jak hotel – Arwin Hawkhauser
  • 2005: Nurkuj, Olly
  • Strażak
  • Shane (odc. 16b)
  • 2005: Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą
  • Windsor Goryl,
  • Lew (odc. 14)
  • 2005: Podwójne życie Jagody Lee – Loki (I seria)
  • 2005: Ben 10
  • Jonah Melville (odc. 3)
  • Howell Wayneright (odc. 11)
  • Główny pomocnik wielkiego kleszcza (odc. 15)
  • Sublimino (odc. 27)
  • Dzwonek (odc. 30)
  • 2005: Johnny Test – Duke
  • 2005: Transformerzy: Cybertron
  • Red Alert,
  • Wing Saber
  • 2005: Ufolągi – Dinko
  • 2006–2007: Bali
  • 2006–2011: Hannah Montana
  • 2006–2008: Złota Rączka – Klepak
  • 2006–2008: Kappa Mikey – Gonard
  • 2006: Power Rangers: Mistyczna moc
  • Toby,
  • Morticon,
  • Phineas
  • 2006: Rozgadana farma − Alan
  • 2006–2009: Wymiennicy
  • Gordo Glideright,
  • Claif (odc. 21),
  • Dostawca Fleemco (odc. 28),
  • J.J Baker (odc. 29)
  • 2006: Yin Yang Yo! – Mistrz Panda Yo
  • 2006: Kapitan Flamingo – narrator (II seria)
  • 2006: Klaun Kiri – Klaun Kiri
  • 2006: Team Galaxy – kosmiczne przygody galaktycznej drużyny
  • Pan Fitch (odc. 14-39)
  • Munellin (odc. 14)
  • Rex III (odc. 16)
  • Herb (odc. 17)
  • Intergalaktyczny Łowca Obcych (odc. 18)
  • Król Fongrelitów (odc. 20)
  • Romuloid (odc. 24, 26)
  • Komandor Smith (odc. 24-26)
  • Łowca (odc. 28)
  • Figler (odc. 30)
  • Pompadur (odc. 31)
  • Simian 6 (odc. 37)
  • 2006: Ruby Gloom – Poe
  • 2006: Kudłaty i Scooby Doo na tropie
  • Szef kuchni – Francoise (odc. 6)
  • Prezenter teleturnieju (odc. 7)
  • 2006: Wiewiórek – Leon
  • 2007–2008: Magiczna karuzela – Sierżant Sam
  • 2007–2012: iCarly
  • Hening (odc. 39),
  • Raymond (odc. 44),
  • Mężczyzna z Hotelu (odc. 40),
  • Nauczyciel Fizyki (odc. 42),
  • Juror Filip (odc. 52)
  • 2007–2010: Chowder
  • Paté,
  • Lodziarz (odc. 1a, 2a),
  • Pan Fugu (odc. 12b),
  • Ango (odc. 16a),
  • Doktor Karot Karotecki (odc. 16b),
  • Rich (odc. 17a),
  • Gumbo (odc. 28b),
  • Steve (odc. 35a)
  • 2007–2011: Zagroda według Otisa
  • Furtwangler (odc. 4a),
  • Joe (odc. 7),
  • Malone (odc. 17),
  • Opryskiwacz (odc. 21)
  • 2007: Fineasz i FerbHeinz Dundersztyc
  • 2007: Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki
  • Aktor grający Batmana
  • Profesor Shericon
  • 2007–2008: Czarodzieje z Waverly Place
  • 2007: Tommy Zoom – Trutek
  • 2007: Zajączkowo
  • 2008: Batman: Odważni i bezwzględni
  • Black Manta,
  • Jason Blood / Etrigan,
  • Sinestro,
  • Fun Haus
  • 2008–2011: True Jackson – Oscar
  • 2008–2014: Pingwiny z Madagaskaru – Maurice
  • 2009–2012: Zeke i Luther
  • Dale Davis,
  • Louie (odc. 64)
  • 2009: Przystanek dżungla
  • 2009: Roztańczona Angelina: Nowe kroki – Pan Maurycy
  • 2009: Ja w kapeli – Barry Roca
  • 2009: Geronimo Stilton – Łachudra
  • 2009: Zafalowani – Kahuna
  • 2009: K-9 – Generał z 2611 roku w przyszłości (odc. 3)
  • 2009–2011: Słoneczna Sonny – Murphy
  • 2009: Superszpiedzy – Gus (odc. 7)
  • 2010: My Little Pony: Przyjaźń to magia
  • Flam (odc. 41),
  • Gustave le Grand (odc. 50)
  • 2010–2013: Taniec rządzi – Napoleon Fontaine
  • 2010: The Looney Tunes Show
  • Elmer Fudd,
  • Jor-El (odc. 1)
  • 2010–2013: Scooby Doo i Brygada Detektywów – burmistrz Frederick „Fred” Jones Sr. / Dziwoląg z Kryształowego Zdroju
  • 2010–2013: Lego: Fabryka bohaterów: Pierwsze akcje rekrutów – Zib
  • 2010: Ben 10: Ultimate Alien
  • Galapagus (odc. 5),
  • Surgeon (odc. 6)
  • 2010: Pokémon: Best Wishes! – Giovanni
  • 2010: Liga Młodych
  • Mark Desmond (odc. 1-2),
  • Hugo Strange (odc. 11)
  • 2010–2013: Avengers: Potęga i moc
  • Nick Fury,
  • Jack Fury
  • 2010: Pora na przygodę! – Lodowy Król
  • 2010: Kapitan Biceps
  • Kapitan Biceps,
  • Elmer
  • 2010: Kick Strach się bać – ojciec Kicka
  • 2011: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości – Ping
  • 2011–2012: Z innej beczki
  • 2011–2014: Z kopyta
  • Yamazaki (odc. 5),
  • pan Squires (odc. 8),
  • klaun #1 (odc. 9),
  • Dale Davis (odc. 12),
  • inspektor sanepidu (odc. 13),
  • druh (odc. 14),
  • doktor Rose (odc. 16),
  • sędzia zawodów (odc. 19),
  • Dwayne (odc. 20),
  • jeden z widzów wrestlingu (odc. 21),
  • uczestnik seminarium Miltona (odc. 32),
  • dyrektor Bucket (odc. 33),
  • menadżer Izzy’ego (odc. 34),
  • Mikołaj (odc. 37),
  • komentator (odc. 40),
  • głos w filmie (odc. 44),
  • dr McCrary (odc. 45),
  • Wielki Mistrz Po (odc. 47),
  • dziadek McCrary (odc. 49),
  • tłumaczenie tekstu (odc. 50),
  • papuga (odc. 56),
  • farmer Douglas (odc. 62),
  • Mario (odc. 63)
  • 2012: Wodogrzmoty Małe
  • Staruszek McGucket,
  • Larry King (odc. 3)
  • 2012: Mega Spider-Man
  • J.A.R.V.I.S. (odc. 5),
  • Wujek Ben (odc. 12),
  • jeden z żołnierzy Zodiaca (odc. 15)
  • 2012-2014: Violetta – Gregorio
  • 2012: Klinika dla pluszaków – Smok Stefan
  • 2012: Monsuno
  • Jednooki Jack (odc. 14, 16, 21, 25),
  • Mistrz Świtu (odc. 15),
  • Dom Pyro (odc. 25)
  • 2012: Rozmowy nieoswojone
  • 2014: Pac-Man i upiorne przygody – dr Dubel
  • 2015: Żółwik Sammy i spółka
  • 2016: Soy Luna – Rey
  • Gry komputerowe[ | edytuj kod]

  • 1997: Larry 7: Miłość na Fali
  • Kosimazaki,
  • Onanis Boning,
  • Jaques le Croupier,
  • Garson,
  • kucharz,
  • Sędzia Dredd
  • 2001: Empire Earth – narrator
  • 2002: Empire Earth: Sztuka podboju
  • legionista,
  • Carales Wściekły
  • 2003: Świątynia pierwotnego zła
  • 2003: Gorky Zero: Fabryka Niewolników – lekarz
  • 2004: Król Lew – Timon
  • 2005: Brothers in Arms: Road to Hill 30 – Greg „Mac” Hassay
  • 2005: Madagaskar – Maurice
  • 2005: Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory – Prezenter wiadomości
  • 2005: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
  • Naprawbot
  • Robonalewacz
  • więźniowie
  • przywódca Powstańców
  • 2005: Chłopaki nie płaczą –
  • Facet z brodą,
  • Jan Winyl,
  • policjant
  • 2005: Agent Hugo – Hugo
  • 2006: Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia – Alaryk
  • 2006: Sezon na misia: Centrum Zabawy – Shan
  • 2006: Viva Piñata – Doktor Patchingo
  • 2007: Wiedźmin
  • Roderik de Wett,
  • Haren Brogg,
  • bard,
  • poszukiwacz skarbów,
  • podróżny,
  • bramkarz
  • 2007: Harry Potter i Zakon Feniksa
  • Portret Giffarda Abbota,
  • Graup,
  • Portret Timothy’ego Nieśmiałego,
  • Męski wyjec
  • 2007: Age of Empires III: The Asian Dynasties
  • Generał klanu Oda
  • Pułkownik George Edwardson
  • Admirał Wang
  • 2007: Shrek Trzeci – Kapitan Hak
  • 2007: Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy – Alaryk
  • 2007: Power Rangers: Super legendy –
  • Ichtior,
  • Moltor,
  • System obrony kwatery głównej SPD
  • 2007: Mass Effect – Barla Von
  • 2007: Assassin’s Creed – Robert de Sablé
  • 2008: So Blonde: Blondynka w opałach – Naukowiec
  • 2008: Quantum of Solace – Tanner
  • 2008: Brothers in Arms: Hell’s Highway – James Roselli
  • 2008: Fallout 3
  • dr Lesko,
  • człowiek kompanii Szpona,
  • Jericho
  • 2009: Dragon Age: Początek
  • Królewski gwardzista,
  • Templariusz,
  • Starszy mag,
  • Figgor,
  • Asystent rzeźbiarza
  • 2009: Uncharted 2: Pośród złodziei – Harry Flynn
  • 2009: Harry Potter i Książę Półkrwi
  • Portret Giffarda Abbota
  • Portret Timothy’ego Bojaźliwego
  • 2009: Disciples III: Odrodzenie
  • Izerill,
  • Zabójca imperium,
  • Władca lasu,
  • Śmiałek
  • 2010: Arcania: Gothic 4
  • Gerrick,
  • Gilthar,
  • Ogtar
  • 2010: Mass Effect 2
  • kapitan Kar’Danna,
  • Rael’Zorah,
  • naukowiec,
  • głos z ogłoszenia SOC,
  • Turianin,
  • Quarianin
  • 2010: Tron: Evolution – Zuse
  • 2010: Alicja w Krainie Czarów – Szalony Kapelusznik
  • 2011: Wiedźmin 2: Zabójcy królów
  • Bertrand Vogel,
  • strażnik
  • 2011: Uncharted 3: Oszustwo Drake’a – Pirat
  • 2011: Twierdza 3 – zwiadowca
  • 2011: Auta 2 – Miguel Camino
  • 2011: 1812: Serce Zimy – Car Aleksander
  • 2011: The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Jarl Siddgeir,
  • Elrindir,
  • Silus Vesuius,
  • Nazeem,
  • Savos Aren,
  • Leigelf,
  • Fihada,
  • Anton Virane,
  • Sabjorn,
  • Bassianus Axius,
  • Maurice Jondrelle,
  • Adonato Leotelli,
  • Draff,
  • Niruin,
  • Harrald,
  • Reburrus Quintilius,
  • Revyn Sadri,
  • Kleppr,
  • Xander,
  • Orthus Endario,
  • Phinis Gestor,
  • Sebastian Lort,
  • Atar,
  • Odfel,
  • Uraccen,
  • Oprawca
  • 2011: Battlefield 3 – sierżant Steve Campo
  • 2011: Crysis 2 – różne role
  • 2012: Epic Mickey 2: Siła dwóch – Oswald
  • 2012: Diablo III
  • Porucznik Vachem,
  • Porucznik Lavail
  • 2012: Risen 2: Mroczne wody
  • Tikimpkins,
  • Mauregato
  • 2012: The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard – Morven Stroud
  • 2012: Forza Horizon – DJ radia Horizon Rocks
  • 2012: Medal of Honor: Warfighter – Tick
  • 2015: Wiedźmin 3: Serca z kamienia – Profesor Szezlock
  • 2017: Need for Speed: Payback – Ravindra „Rav” Chaudhry
  • 2018: Marvel’s Spider-Man – Doktor Octopus / Otto Octavius
  • 2018: FIFA 19 - Droga do sławy: Mistrzowie – Cazares
  • 2019: Hearthstone – Arcyzłoczyńca Rafaam
  • Zwariowane melodie (oryginalny tytuł angielski: Looney Tunes lub Merrie Melodies, 1929-1969) – seria krótkich, animowanych filmów, produkowana przez wytwórnię Warner Bros. Kreskówki te opowiadają o przygodach królika Bugsa, kaczora Daffy’ego, kota Sylwestra, ptaszka Tweety’ego, myśliwego Elmera, Diabła Tasmańskiego Taza, Kojota i Strusia Pędziwiatra, Pirata Sama, Babci i innych postaci.Błyśnij-błyskula (ang. The Shiny Show) – brytyjski serial telewizyjny przeznaczony dla dzieci w wieku 2-7 lat. Emitowany przez stacje CBeebies i BBC2.


    Podstrony: [1] [2] 3 [4]



    w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

    Warto wiedzieć że... beta

    Liga najgłupszych dżentelmenów (hiszp. La Gran aventura de Mortadelo y Filemón, ang. Mortadelo & Filemon: The Big Adventure, 2003) – hiszpański film komediowy w reżyserii Javiera Fessera.
    Hannah Montana to amerykański sitcom dla młodzieży, należący do kanonu Disney Channel Original Series. Zadebiutował 24 marca 2006 na Disney Channel USA i szybko zdobył popularność, a od 2 grudnia 2006 jest emitowany w polskim Disney Channel, zaś od 6 września 2008 można go w Polsce oglądać w TVP1. Serial opowiada o dziewczynie prowadzącej podwójne życie jako Miley Stewart, przeciętna nastolatka i Hannah Montana, światowej sławy nastoletnia piosenkarka pop. Jej druga osobowość jest jednak bardzo pilnym sekretem, o którym wie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele.
    Hutch Miodowe Serce (jap. 昆虫物語 みなしごハッチ, Konchū Monogatari: Minashigo Hatchi, ang. Honeybee Hutch, 1989-1990) – japońska kreskówka wyprodukowana przez Tatsunoko Productions dla Saban Entertainment. Serial opowiada o małym trutniu zwanym Hutch. Mały truteń Hutch, chociaż jest pszczelim księciem, samotnie podróżuje po świecie. Jego rodzinny ul dawno temu został zniszczony przez osy. Życie tułacza obfituje w śmieszne i straszne wydarzenia, lecz są jeszcze przecież i inne owady, którym bardziej należy się pomoc.
    Futurama – amerykański serial animowany tworzony przez Matta Groeninga, autora serialu Simpsonowie. Nadawany w latach 1999-2003 dla stacji Fox Broadcasting Company. W Polsce ukazywał się na antenie TV4 także pod tytułem Przygody Frya w kosmosie. Obecnie, pod oryginalnym tytułem na Comedy Central.
    Shrek Forever (ang. Shrek Forever After znany również jako Shrek 4 oraz Shrek Goes Fourth) – film animowany, będący kontynuacją filmu Shrek Trzeci z 2007 roku. Premiera odbyła się 21 maja 2010 w Stanach Zjednoczonych.
    Uniwersytet potworny (ang. Monsters University) – amerykański animowany komputerowo film 3D wytwórni Pixar, prequel produkcji Potwory i spółka z 2001 roku. Film wyreżyserował Dan Scanlon.
    Pies Huckleberry (ang. The Huckleberry Hound Show ) – serial animowany wyprodukowany w 1958 roku przez studio Hanna-Barbera.

    Reklama

    Czas generowania strony: 0.085 sek.