• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Where Did the Night Fall

  Przeczytaj także...
  Autolux – grupa muzyczna utworzona w 2000 roku w Los Angeles, tworząca w estetyce shoegaze. Od początku w skład zespołu wchodzą Eugene Goreshter (śpiew, gitara basowa), Greg Edwards (gitara, śpiew) i Carla Azar (perkusja, śpiew). W 2004 roku ukazały się debiutancka EPka Demonstration i album Future Perfect. W sierpniu 2010 ukazał się drugi album grupy, Transit Transit. Styl grupy porównywany był do Can, Blonde Redhead, Sonic Youth i My Bloody Valentine.The Black Angels – amerykańska grupa muzyczna założona w 2004 roku w Austin, Teksas. Nazwa pochodzi od piosenki zespołu The Velvet Underground "The Black Angels Death Song". W 2005 roku utwory zespołu znalazły się na dwupłytowej składance z muzyką psychodeliczną pt. Psychedelica Vol.1, co w połączeniu z rosnącą popularnością ich profilu na myspace wspomogło rozpoznawalność zespołu na scenie niezależnej.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  Where Did the Night Fall – szósty album brytyjskiej grupy muzycznej Unkle. Na płycie ponownie pojawią się goście, tacy jak Mark Lanegan, Gavin Clark, The Black Angels, Joel Cadbury.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  1. "Nowhere" – 0:40
  2. "Follow Me Down" (featuring Sleepy Sun) – 4:23
  3. "Natural Selection" (featuring The Black Angels) – 4:10
  4. "Joy Factory" (featuring Autolux) – 3:59
  5. "The Answer" (featuring Big in Japan) – 4:40
  6. "On a Wire" (featuring ELLE J) – 4:52
  7. "Falling Stars" (featuring Gavin Clark) – 5:48
  8. "Heavy Drug" – 1:13
  9. "Caged Bird" (featuring Katrina Ford of Celebration) – 5:08
  10. "Ablivion" – 4:29
  11. "The Runaway" (featuring ELLE J) – 3:45
  12. "Ever Rest" (featuring Joel Cadbury of South) – 4:21
  13. "The Healing" (featuring Gavin Clark) – 4:27
  14. "Another Night Out" (featuring Mark Lanegan) – 5:12

  Listy sprzedaży[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. allmusic ((( Where Did the Night Fall > Overview )))
  2. Pitchfork: Album Reviews: UNKLE: Where Did the Night Fall
  3. Unkle Lescharts (ang.). lescharts.com. [dostęp 2010-06-09].
  4. Unkle Hitparade (ang.). hitparade.ch. [dostęp 2010-06-09].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Okładka
 • Reklama

  Czas generowania strony: 1.12 sek.