• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • What Goes Around... Comes Around


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance, tancerka i projektantka mody.iTunes – program odtwarzający pliki dźwiękowe i wideo, produkowany i dystrybuowany przez Apple Inc. Oprogramowanie iTunes jest jedynym interfejsem sklepu muzycznego iTunes Store i zalecanym przez producenta oprogramowaniem do obsługi odtwarzacza iPod, smartfona iPhone oraz tabletu iPad (istnieje alternatywne oprogramowanie do innych systemów operacyjnych, np. GNUpod, GTKPod). Program jest darmowy i może być instalowany na systemach Windows i OS X, a wersje starsze niż 2.0.2 także na komputerach z Mac OS 9 i wcześniejszymi.
  „Cry Me A River” – drugi singel promujący album Justina Timberlake’a pt. Justified. Piosenka została nagrana razem z raperem Timbalandem, który jednocześnie jest jej producentem. Utwór poświęcony jest byłemu związkowi Timberlake’a z wokalistką Britney Spears. W 2004 roku za „Cry Me a River” piosenkarz otrzymał nagrodę Grammy dla najlepszego męskiego występu pop.

  What Goes Around... Comes Around – trzeci singel z drugiej solowej płyty Justina Timberlake’a, FutureSex/LoveSounds. „What Goes Around...Comes Around” jest, swego rodzaju, nową wersją piosenki Cry Me A River, za którą Justin dostał Nagrodą Grammy. Obie piosenki opowiadają o nieszczęśliwej miłości. Mimo przekonań, piosenkarz twierdzi że „What Goes Around...” nie jest piosenką o jego pierwszej miłości, czyli Britney Spears.

  Billboard (The International Music-Record-Tape Newsweekly) – amerykański tygodnik poświęcony przemysłowi muzycznemu w Stanach Zjednoczonych.Scarlett Ingrid Johansson (ur. 22 listopada 1984 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, również wokalistka. Laureatka nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Między słowami oraz nagrody Tony za drugoplanową rolę w sztuce A View from the Bridge.

  Informacje[ | edytuj kod]

  Tytuł piosenki odnosi się do pewnego idiomu, który mówi o działaniu prawa karmy. Można go przetłumaczyć jako masz to na co zasługujesz albo też cokolwiek myślisz czy robisz – powróci do ciebie.

  Justin Randall Timberlake (ur. 31 stycznia 1981 w Memphis) – amerykański piosenkarz, autor tekstów, aktor, tancerz i producent muzyczny.

  Warto również zaznaczyć, że na castingach na nowego członka zespołu US5, śpiewając tę piosenkę Vince Tomas dostał się do zespołu.

  Teledysk[ | edytuj kod]

  W klipie gościnnie występuje popularna aktorka Scarlett Johansson. Reżyserem klipu był Samuel Bayer. Premiera klipu odbyła się 9 marca 2007 w serwisie iTunes. Była to pierwsza taka premiera w historii tego sklepu. Po rozesłaniu reżyserskiej, ponad dziewięciominutowej wersji tego teledysku, został on pocięty przez stacje telewizyjne i każda puszczała swoją wersję. Na serwisie iTunes sprzedaż w dzień premiery osiągnęła rekordową ilość 50,000 ściągnięć.

  Pozycje na listach[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Justin Timberlake What Goes Around... Comes Around (ang.). last.fm. [dostęp 23 lipca 2020].
  2. Najwyższa pozycja:
  3. Billboard magazine Justin Timberlake — Billboard Singles. Retrieved on May 26 2007
  4. Mariah-Charts.com Justin Timberlake — chart data. Retrieved on May 26 2007
  5. aCharts.us "What Goes Around... Comes Around" — song performance. Retrieved on May 26 2007
  6. Top40-Charts.com "What Goes Around... Comes Around" — Charts. Retrieved on May 26 2007
  7. Justin in Bulgarian Charts
  8. ČNS IFPI. W: ifpicr.cz [on-line]. [dostęp 2007-04-11].
  9. Dutch Top 40. W: Radio538.nl [on-line]. [dostęp 2007-03-15].
  10. What Goes Around...Comes Around on French Download Chart. W: chartsinfrance.net [on-line]. [dostęp 2007-04-06].
  11. Latvian Airplay Top. W: lanet.lv [on-line]. [dostęp 2007-03-11].
  12. Top Latino. Top Latino. [dostęp 2007-05-01].
  13. Russian Airplay Chart. W: Tophit.ru [on-line]. [dostęp 2007-04-23].
  14. Slovakian Airplay Chart
  15. swedishcharts.com - Justin Timberlake - What Goes Around... Comes Around, swedishcharts.com [dostęp 2017-11-27].
  16. UK Official Download Chart. Official UK Charts Company. [dostęp 2007-03-18].

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Okładka
 • Tekst piosenki
 • Reklama

  Czas generowania strony: 0.01 sek.