• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • West Oxfordshire

  Przeczytaj także...
  Ramsden – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 16 km na północny zachód od Oksfordu i 98 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 328 mieszkańców.Lew – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 19 km na zachód od Oksfordu i 101 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 65 mieszkańców.
  Swinbrook – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 24 km na zachód od Oksfordu i 107 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 135 mieszkańców.

  West Oxfordshiredystrykt w hrabstwie Oxfordshire w Anglii.

  Ascott Earl – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 26 km na północny zachód od Oksfordu i 108 km na zachód od Londynu.Eynsham – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 9 km na zachód od Oksfordu i 92 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 4778 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Burford
 • Carterton
 • Charlbury
 • Chipping Norton
 • Witney
 • Woodstock
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Alvescot, Ascott Earl, Ascott d’Oyley, Ascott-under-Wychwood, Asthall, Aston, Bampton, Black Bourton, Bladon, Bould, Brighthampton, Brize Norton, Broadwell, Broughton Poggs, Cassington, Chadlington, Chastleton, Chimney, Church Hanborough, Churchill, Clanfield, Cogges, Combe, Cornwell, Crawley, Curbridge, Ducklington, Enstone, Eynsham, Fifield, Filkins, Finstock, Freeland, Fulbrook, Glympton, Great Rollright, Great Tew, Hailey, Hardwick, Heythrop, Holwell, Idbury, Kelmscott, Kencot, Kiddington, Kingham, Langford, Leafield, Lew, Little Faringdon, Little Tew, Long Hanborough, Lyneham, Milton-under-Wychwood, Minster Lovell, North Leigh, Northmoor, Radford, Ramsden, Rousham, Salford, Sarsden, Shifford, Shilton, Shipton-under-Wychwood, South Leigh, Spelsbury, Standlake, Stanton Harcourt, Steeple Barton, Stonesfield, Swerford, Swinbrook, Swinbrook and Widford, Tackley, Taynton, Weald, Westwell, Widford, Wootton, Yelford.

  Chadlington – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 25 km na północny zachód od Oksfordu i 106 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 828 mieszkańców.Woodstock – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie South East England, w hrabstwie Oxfordshire. Znane jest z słynnego Blenheim Palace.
  Kiddington – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 20 km na północny zachód od Oksfordu i 99 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 113 mieszkańców.Taynton – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 29 km na zachód od Oksfordu i 112 km na zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Asthall – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 24 km na zachód od Oksfordu i 106 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 282 mieszkańców.
  Bould – osada w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 31 km na północny zachód od Oksfordu i 113 km na zachód od Londynu.
  Radford – osada w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 21 km na północny zachód od Oksfordu i 100 km na północny zachód od Londynu.
  Kelmscott – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 27 km na zachód od Oksfordu i 107 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 101 mieszkańców.
  Chimney – osada w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 17 km na zachód od Oksfordu i 97 km na zachód od Londynu.
  Bladon – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 11 km na północny zachód od Oksfordu i 92 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 753 mieszkańców.
  Bampton – wieś w Anglii, w hrabstwie Oxfordshire, w dystrykcie West Oxfordshire. Leży 20 km na zachód od Oksfordu i 101 km na zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2505 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.156 sek.