West Lindsey

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

West Lindseydystrykt w hrabstwie Lincolnshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 89 250 mieszkańców.

Broxholme – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 9 km na północny zachód od miasta Lincoln i 201 km na północ od Londynu.Brocklesby – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 43 km na północny wschód od miasta Lincoln i 231 km na północ od Londynu.

Miasta[ | edytuj kod]

 • Caistor
 • Gainsborough
 • Market Rasen
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Aisby, Bardney, Bigby, Bishop Norton, Blyton, Brampton, Brandy Wharf, Brattleby, Broadholme, Brocklesby, Brookenby, Broxholme, Bullington, Caenby, Caenby Corner, Cammeringham, Cherry Willingham, Cold Hanworth, Corringham, Dunholme, East Stockwith, Faldingworth, Fenton, Fillingham, Fiskerton, Glentham, Grasby, Hackthorn, Harpswell, Hemswell, Hemswell Cliff, Holton le Moor, Holton cum Beckering, Ingham, Kirmond le Mire, Lea, Legsby, Linwood, Moortown, Nettleham, Nettleton, Normanby-by-Spital, North Kelsey, Osgodby, Owmby-by-Spital, Rand, Reepham, Riseholme, Rothwell, Saxby, Saxilby, Scampton, Scothern, Scotter, Scotton, Snitterby, South Kelsey, Spridlington, Stow, Sturton by Stow, Sudbrooke, Tealby, Toft Newton, Waddingham, Walesby, Welton, Willingham By Stow, Willoughton.

  Faldingworth – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 16 km na północny wschód od miasta Lincoln i 205 km na północ od Londynu.Caenby Corner – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 18 km na północ od miasta Lincoln i 212 km na północ od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: West Lindsey (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-05-11].
  Bigby – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 37 km na północ od miasta Lincoln i 228 km na północ od Londynu.Sudbrooke – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 8 km na północny wschód od miasta Lincoln i 197 km na północ od Londynu. Miejscowość liczy 800 mieszkańców.
  Warto wiedzieć że... beta

  Dunholme – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 10 km na północny wschód od miasta Lincoln i 201 km na północ od Londynu.
  Blyton – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 26 km na północny zachód od miasta Lincoln i 219 km na północ od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1086 mieszkańców.
  Fillingham – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 15 km na północ od miasta Lincoln i 208 km na północ od Londynu.
  Cammeringham – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 11 km na północ od miasta Lincoln i 205 km na północ od Londynu.
  Spridlington – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 14 km na północ od miasta Lincoln i 206 km na północ od Londynu.
  Broadholme – wieś w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 9 km na zachód od miasta Lincoln i 197 km na północ od Londynu.
  Market Rasen – miasto w Anglii, w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie West Lindsey. Leży 22 km na północny wschód od miasta Lincoln i 210 km na północ od Londynu. Miasto liczy 3230 mieszkańców.

  Reklama