• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Wes Scantlin

  Przeczytaj także...
  Śpiew – czynność polegająca na wytwarzaniu dźwięków o charakterze muzycznym za pomocą głosu. Każda osoba potrafiąca mówić potrafi też śpiewać, ponieważ śpiew pod wieloma względami jest jedynie formą przedłużonej mowy.Hit Parader (w początkach istnienia Hit Parade) - amerykańskie czasopismo muzyczne wydawane przez spółkę Magna Publishing Group; obszary, na których szczególnie skupia się miesięcznik oscylują wokół hard rocka i heavy metalu.
  Library of Congress Control Number (LCCN) – numer nadawany elementom skatalogowanym przez Bibliotekę Kongresu wykorzystywany przez amerykańskie biblioteki do wyszukiwania rekordów bibliograficznych w bazach danych i zamawiania kart katalogowych w Bibliotece Kongresu lub u innych komercyjnych dostawców.

  Wes Scantlin właściwie Wesley Reid Scantlin (ur. 9 czerwca 1972 roku w Kansas City w stanie Missouri) – amerykański wokalista i założyciel grupy post-grunge'owej Puddle Of Mudd. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 96. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader.

  WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.Kansas City – obszar metropolitalny w centralnej części Stanów Zjednoczonych, liczący około 1,8 mln mieszkańców. Leży na granicy między stanami Missouri i Kansas i dlatego formalnie główny ośrodek obszaru składa się z dwóch miast:

  Dyskografia[ | edytuj kod]

 • Come Clean (2001)
 • Life on Display (2003)
 • Famous (2007)
 • Volume 4: Songs in the Key of Love & Hate (2009)
 • re:(disc)overed (2011)
 • Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Hit Parader’s Top 100 Metal Vocalists of All Time (ang.). www.hearya.com. [dostęp 2010-06-16].
  Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie. Come Clean to piosenka amerykańskiej piosenkarki Hilary Duff, drugi singel z jej debiutowego albumu wydanego w 2003 roku Metamorphosis. Utwór został napisany przez Karę SioGuardi i Johna Shanksa, a CD został wydany w USA 20 stycznia 2004 przez Festival Records. W tej piosence, Duff ogłasza, że "się przyznaje" i apeluje do deszczu, aby ten "zmył jej zdrowie psychiczne".
  Warto wiedzieć że... beta

  Famous – czwarty album studyjny zespołu Puddle of Mudd wydany 9 października 2007 nakładem wytwórni Flawless Records i Geffen Records.
  Kontrola autorytatywna – w terminologii bibliotekoznawczej określenie procedur zapewniających utrzymanie w sposób konsekwentny haseł (nazw, ujednoliconych tytułów, tytułów serii i haseł przedmiotowych) w katalogach bibliotecznych przez zastosowanie wykazu autorytatywnego zwanego kartoteką wzorcową.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.65 sek.