• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • WWE Hell in a Cell  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Dean Ambrose, właśc. Jonathan Good (ur. 7 grudnia 1985 w Cincinnati) – profesjonalny zapaśnik występujący w federacji WWE jako członek stajni The Shield. Good jest też znany z występów na wielu scenach niezależnych m.in. CHIKARA, Dragon Gate USA czy Combat Zone Wrestling przeważnie jako Jon Moxley. Obecnie Dean posiada tytuł United States Championship.AmericanAirlines Arena – widowiskowo-sportowa hala zlokalizowana w Miami na Florydzie. Otwarta 31 grudnia 1999 roku, koszt budowy wyniósł 213.000.000 dolarów. Od 2000 roku z hali korzystają zawodnicy zespołu NBA Miami Heat.

  WWE Hell in a Cell – cykl corocznych gal profesjonalnego wrestlingu produkowanych w październiku przez federację WWE i nadawanych na żywo w systemie pay-per-view oraz za pośrednictwem WWE Network. Cykl został wprowadzony w 2009 zastępując WWE No Mercy w kalendarzu gal pay-per-view WWE. W 2012 postanowiło przenieść terminy organizowania gal na późny październik (z wyjątkiem edycji z 2017).

  Dallas jest miastem w Stanach Zjednoczonych, w stanie Teksas, Siedziba hrabstwa Dallas. Granice administracyjne Dallas rozciągają się ponadto na terytorium hrabstw Collin, Denton, Kaufman i Rockwall. Powierzchnia miasta wynosi 999,3 km2. Jest 3. w Teksasie i 9. w całym kraju najludniejszym miastem z ludnością liczącą 1 197 816 osób (2010). Dallas stanowi również centrum regionu metropolitarnego Dallas-Forth Worth-Arlington mającego ponad 6 mln mieszkańców.Hell in a Cell (2016) było galą wrestlingu, zorganizowaną przez brand Raw federacji WWE. Odbyła się 30 października 2016 w TD Garden w Bostonie w Massachusetts. Była to ósma gala z cyklu WWE Hell in a Cell.

  Po przywróceniu podziału WWE na brandy w 2016, cykl oraz tegoroczna edycja stały się własnością brandu Raw. W przyszłym roku galę poświęcono zawodnikom brandu SmackDown. W 2018 zniesiono podział gal pay-per-view dla konkretnych brandów, a organizację gal przeniesiono na wrzesień.

  Konceptem tego cyklu gal jest to, że wszystkie walki wieczoru mają miejsce w kilkumetrowej stalowej klatce otaczającej ring oraz podłogę wokół-ringową zwanej „Hell in a Cell”. W tego typu walce nie ma dyskwalifikacji oraz wyliczeń poza ringowych, jak również możliwości ucieczki z klatki – jedyną drogą do zwycięstwa jest przypięcie lub poddanie przeciwnika w ringu. Podczas gali organizuje się przynajmniej jeden Hell in a Cell match. Nazwa cyklu gal została wybrana przez fanów podczas głosowania przeprowadzonego przez WWE; wygrała między innymi z nazwami takimi jak No Escape, Locked Up oraz Rage in a Cage.

  Miami – miasto na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Siedziba hrabstwa Miami-Dade, najludniejszego hrabstwa Florydy, a zarazem ósmego najbardziej zaludnionego hrabstwa Stanów Zjednoczonych za sprawą populacji liczącej 2 500 625 mieszkańców. Samo miasto zamieszkiwane jest przez 399 457 osób, co czyni je 42. największym amerykańskim miastem; Miami stanowi centralne i najludniejsze miasto obszaru metropolitalnego South Florida. Według danych US Census Bureau, obszar metropolitalny Miami liczy ok. 5,5 milionów mieszkańców, dzięki czemu jest 7. najludniejszym i 5. największym obszarem miejskim Stanów Zjednoczonych.Randal Keith Orton, znany jako Randy Orton (ur. 1 kwietnia 1980 w Knoxville) – amerykański wrestler. Najbardziej znany z występów w World Wrestling Entertainment w brandzie WWE SmackDown!, którego członkiem był do 2013 roku. Należał do grup: „Evolution”, „Rated RKO” i „The Legacy”. Orton jest najmłodszym w historii zdobywcą tytułu WWE World Heavyweight Championship.

  Lista gal[ | edytuj kod]  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  José Alberto Rodríguez (ur. 25 maja 1977 w San Luis Potosí) – meksykański wrestler i zawodnik mieszanych sztuk walk. Obecnie zakontraktowany w federacji Impact Wrestling, gdzie pod pseudonimem Alberto El Patrón jest w pierwszym posiadaniu pasa GFW Global Championship.
  Hell in a Cell (wcześniej No Mercy) – doroczna gala wrestlingu federacji WWE, organizowana od 1999 roku. W trakcie gali odbywają się walki między zawodnikami rosterów WWE RAW i SmackDown!. W 2009 r. gala No Mercy została przemianowana na Hell in a Cell.
  Theodore Marvin DiBiase, Jr. (ur. 8 listopada 1982 w Clinton w stanie Missisipi) – były amerykański wrestler występujący w federacji WWE, w rosterze SmackDown.
  John Felix Anthony Cena (ur. 23 kwietnia 1977 w West Newbury) – amerykański wrestler, wokalista hip-hopowy oraz aktor. Członek federacji WWE (World Wrestling Entertainment).
  Ryan Reeves (ur. 10 listopada 1981) – amerykański zawodowy zapaśnik, występował w Florida Championship Wrestling, Ohio Valley Wrestling, oraz World Wrestling Entertainment w rosterze WWE SmackDown. Był członkiem grupy The Nexus. Miał półtoraroczną kontuzję do dnia 6 kwietnia 2012 roku. W tym też roku powrócił do WWE do brandu SmackDown jako Ryback.Obecnie występuje na RAW
  Dan Bryan (ur. 1900 w Gowran, zm. 1985) – pułkownik irlandzkiej armii i dowódca G2 (irlandzkiego wywiadu wojskowego) uczestnik II wojny światowej.
  Mark Jerrold Henry (ur. 12 czerwca 1971, Silsbee, Teksas) – amerykański zawodowy zapaśnik, sztangista, trójboista siłowy i strongman. Występuje w federacji World Wrestling Entertainment w brandzie Smackdown. Był mentorem Luckego Cannona w NXT. Jest zawodnikiem typu heel.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.043 sek.