• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Vladivostok Avia

  Przeczytaj także...
  Airbus A320 – pasażerski samolot średniego zasięgu produkowany przez firmę Airbus. Jest pierwszym samolotem pasażerskim wyposażonym w cyfrowy układ sterowania lotem fly-by-wire. Samolot ten został oblatany 22 lutego 1987, a rok później 28 marca 1988 odbył swój pierwszy lot komercyjny w barwach Air France. Airbus A320 jest bazowym modelem samolotów A318, A319 i A321. Obecnie wyprodukowano ponad 5400 sztuk samolotów z rodziny A320. Samolot ten jest bezpośrednią odpowiedzią europejskiego producenta na amerykańskiego Boeinga 737.Port lotniczy Władywostok (IATA: VVO, ICAO: UHWW) – międzynarodowy port lotniczy położony w 44 km na północny wschód od centrum Władywostoku, w Kraju Nadmorskim, w Rosji.
  SAT Airlines OJSC "SAT Airlines — Sakhalinskie Aviatrassy" (ros.:Сахалинские Авиатрассы), zwyczajowo nazywane SAT Airlines, to rosyjskie linie lotnicze z siedzibą w Jużnosachalińsku na Sachalinie. Prowadzą regionalne połączenia rejsowe na rosyjskim dalekim wschodzie oraz połączenia międzynarodowe do Chin, Korei Południowej i Japonii.
  Airbus A320 linii Vladivostok Avia

  Vladivostok Avia – zlikwidowana rosyjska linia lotnicza z siedzibą w Władywostoku. Głównym węzłem był port lotniczy Władywostok. W 2014 została połączona z przewoźnikiem SAT Airlines w nowe linie lotnicze Aurora.

  Władywostok ros. Владивосток – miasto w Rosji, stolica Kraju Nadmorskiego. 578,213 tys. mieszkańców (2010). Końcowy punkt Kolei Transsyberyjskiej. Ważny port morski. Położony w południowej części półwyspu Murawiowa-Amurskiego, przy Zatoce Piotra Wielkiego, pośród wzgórz.

  Flota[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.005 sek.