• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Viale Monza

  Przeczytaj także...
  Sesto San Giovanni – miasto i gmina w północnych Włoszech (Lombardia). Sesto S.G. znajduje się w aglomeracji Mediolanu.Gorla – stacja metra w Mediolanie, na linii M1. Znajduje się na Piazza Gorla w Mediolanie i zlokalizowana jest pomiędzy stacjami Precotto a Turro. Została otwarta w 1964.
  Mediolan (wł. Milano, łac. Mediolanum, lomb. Milan lub Milà) – miasto i gmina w północnych Włoszech, stolica prowincji Mediolan i regionu Lombardia. Położone na północno-zachodnim skraju Niziny Padańskiej pomiędzy rzekami Ticino, Adda, Po i Alpami. Mediolan położony jest na wysokości 122 m n.p.m. Drugie co do wielkości po Rzymie miasto Włoch. Według danych na koniec 2005 roku gminę zamieszkuje 1 308 735 osób, 7191 os./km². Zajmuje powierzchnię 182 km².
  Viale Monza

  Viale Monza – główna ulica Mediolanu.

  Precotto – stacja metra w Mediolanie, na linii M1. Znajduje się na Piazza Precotto, w centrum dzielnicy Precotto, w Mediolanie. Położona jest pomiędzy stacjami Villa San Giovanni a Gorla. Została otwarta w 1964.Monza – miasto i gmina w północnych Włoszech, w regionie Lombardia, w prowincji Monza i Brianza, położone nad rzeką Lambro.

  Rozpoczyna się na Piazzale Loreto i w kierunku północnym przechodzi przez dzielnice Turro, Gorla i Precotto, a kończy się na granicy miasta Sesto San Giovanni, gdzie jest kontynuowana jako viale Ercole Marelli do Monzy.

  Turro – stacja metra w Mediolanie, na linii M1. Znajduje się na viale Monza, w okolicy via Matteo Maria Boiardo, w dzielnicy Turro, w Mediolanie i zlokalizowana jest pomiędzy stacjami Gorla a Rovereto. Została otwarta w 1964.
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.006 sek.