• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Vale Royal

  Przeczytaj także...
  Whitley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester. Miejscowość liczy 540 mieszkańców.Davenham – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester. Leży 26 km na wschód od miasta Chester i 254 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 5655 mieszkańców.
  Frodsham - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie Cheshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 8 940 osób.

  Vale Royal – były dystrykt w hrabstwie Cheshire w Anglii. W 2001 roku dystrykt liczył 122 089 mieszkańców.

  Lostock Gralam – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester. Leży 30 km na wschód od miasta Chester i 252 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2317 mieszkańców.Byley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester.

  Civil parishes[ | edytuj kod]

 • Acton Bridge, Allostock, Alvanley, Anderton with Marbury, Antrobus, Aston, Barnton, Bostock, Byley, Comberbach, Crowton, Cuddington, Darnhall, Davenham, Delamere, Dutton, Frodsham, Great Budworth, Hartford, Helsby, Kingsley, Lach Dennis, Little Budworth, Little Leigh, Lostock Gralam, Manley, Marston, Moulton, Nether Peover, Norley, Northwich, Oakmere, Rudheath, Rushton, Sproston, Stanthorne, Sutton, Tarporley, Utkinton, Weaverham, Whitegate and Marton, Whitley, Wimboldsley, Wincham i Winsford.
 • Przypisy[ | edytuj kod]

  Kingsley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester. Leży 17 km na północny wschód od miasta Chester i 262 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 2026 mieszkańców.Hartford – stolica amerykańskiego stanu Connecticut, w przeszłości siedziba hrabstwa o tej samej nazwie (do roku 1960, kiedy to Connecticut rozwiązał instytucję wszelkich organów władzy na poziomie hrabstwa). Za sprawą populacji liczącej 124 775 mieszkańców (2010), jest to trzecie najbardziej zaludnione miasto w Connecticut i siódme w Nowej Anglii. Greater Hartford stanowi z kolei najbardziej zaludniony obszar metropolitalny w Connecticut, dzięki populacji przekraczającej 1,2 miliona osób (2010).
  Warto wiedzieć że... beta

  Oakmere – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester.
  Alvanley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester.
  Winsford – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie North West England, w hrabstwie Cheshire. Słynie z wspaniałych zabytków, przede wszystkim z pięknego, umiejscowionego w malowniczym zakątku miasteczka, kościoła St Chads Over C Of E Church.
  Rudheath – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester.
  Northwich – miasto położone w hrabstwie Cheshire, w miejscu zbiegu rzek Weaver i Dane. Jest oddalone o ok. 18 mil na wschód od Chester i ok. 15 mil na południe od Warrington.
  Wimboldsley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester.
  Norley – wieś w Anglii, w hrabstwie ceremonialnym Cheshire, w dystrykcie (unitary authority) Cheshire West and Chester.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.05 sek.