• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • US5  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  VIVA Comet - nagroda przyznawana przez stację muzyczną VIVA dla najlepszych wykonawców muzycznych w wybranych kategoriach. Po raz pierwszy pojawiła się w 1995 roku w Niemczech. Swoje narodowe nagrody Comet od 2001 roku przyznaje także VIVA na Węgrzech, a od 2007 - w Polsce.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.

  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  US5boysband stworzony 15 maja 2005 w reality show Big in America.

  Historia[ | edytuj kod]

  Celem programu Big in America było wyszukiwanie młodych "talentów" i wykreowanie nowego boysbandu. Przesłuchania odbywały się w USA i Niemczech, stąd początkowo w jego skład wchodziły osoby pochodzące z tych właśnie krajów. Współproducentem programu był Lou Pearlman (autor sukcesu kilku innych grup, m.in. 'N Sync, Spice Girls, Britney Spears czy Backstreet Boys). Na samym początku do zespołu wybrano czterech Amerykanów (Richie, Izzy, Jay i Drew), później Niemców (Chris, Mikel, Peter i Roger), przy czym po pewnym czasie Drew zastąpiony został przez Kyle'a, ale później odpadł, podobnie jak Peter i dobrowolnie Roger. Wtedy boysband w składzie: Richie, Izzy, Jay, Mikel i Chris, przybrał nazwę: US5. Później Mikela zastąpił Vincent Tomas. 20 sierpnia 2008 r. z powodów zdrowotnych z zespołu odszedł Chris Watrin. Na jego miejsce przyszedł Cayce Clayton. W 2009 roku z zespołu odszedł Vincent oraz Izzy Gallegos. Izzy po dłuższym namyśle postanowił jednak wrócić do US5 i tak też zrobił. W sierpniu 2009 roku odbyły się dwa castingi na nowego, piątego członka zespołu, który miałby zastąpić Vincenta. Pierwszy casting odbył się w Kolonii, a drugi w Berlinie. 15 października w programie "Make US5 Again", na kanale Pro7, został przedstawiony nowy członek US5 - Jason Pena (NY).

  Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance, tancerka i projektantka mody.Spice Girls – brytyjska żeńska grupa muzyczna założona około 1994 roku, popularna głównie w drugiej połowie lat 90. XX wieku.

  Na początku 2011 roku, były członek zespołu, Christoph Watrin wraz z przyjaciółmi założył zespół StadtkinT, w którym jest głównym wokalistą.

  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Uzdolnienie (talent) – wrodzone predyspozycje w dziedzinie intelektualnej, ruchowej lub artystycznej przejawiające się ponadprzeciętnym stopniem sprawności w danej dziedzinie lub zdolnością do szybkiego uczenia się jej.
  Backstreet Boys – amerykański zespół muzyki pop założony w 1993 roku, uznawany za jeden z najpopularniejszych boysbandów kultury masowej.
  *NSYNC – amerykańska grupa popowa założona w 1995 roku w Orlando przez Louisa Pearlamana, który wypromował także Backstreet Boys oraz US5.
  Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie – teatr otwarty 29 stycznia 1913 z inicjatywy Arnolda Szyfmana jako jego prywatne przedsięwzięcie. Pierwszym przedstawieniem w nowo wybudowanym gmachu przy ulicy Karasia był Irydion Krasińskiego.
  Boys band (boysband) – zespół wokalny muzyki pop, składający się z młodych mężczyzn. Utwory wykonywane przez boys bandy są skierowane do nastoletniej młodzieży.
  Hala Torwar – hala widowiskowo-sportowa w Warszawie, mieszcząca się przy ul. Łazienkowskiej, pomiędzy Trasą Łazienkowską i stadionem klubu piłkarskiego Legia Warszawa. Należy do Centralnego Ośrodka Sportu. Istnieje od 1953. Została zmodernizowana w 1999. Mieści do 4.838 widzów. Służy głównie jako sala koncertowa, lodowisko do hokeja na lodzie lub hala koszykówki i siatkówki.
  In Control - drugi album zespołu US5 wydany w 2006 roku. W listopadzie 2007 roku ukazała się reedycja albumu zawierająca 8 nowych utworów, w tym single "Rhythm Of Life" oraz "Too Much Heaven".

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.035 sek.