• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Trace Cyrus

  Przeczytaj także...
  Hannah Montana to amerykański sitcom dla młodzieży, należący do kanonu Disney Channel Original Series. Zadebiutował 24 marca 2006 na Disney Channel USA i szybko zdobył popularność, a od 2 grudnia 2006 jest emitowany w polskim Disney Channel, zaś od 6 września 2008 można go w Polsce oglądać w TVP1. Serial opowiada o dziewczynie prowadzącej podwójne życie jako Miley Stewart, przeciętna nastolatka i Hannah Montana, światowej sławy nastoletnia piosenkarka pop. Jej druga osobowość jest jednak bardzo pilnym sekretem, o którym wie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  WorldCat – katalog rozproszony łączący zbiory 71 000 bibliotek ze 112 krajów, które są uczestnikami serwisu Online Computer Library Center. Katalog jest tworzony i prowadzony przez biblioteki, których zbiory są w nim ujęte.

  Trace Dempsey Cyrus (ur. 24 lutego 1989 w Ashland) – amerykański gitarzysta, autor tekstów i wokalista w zespole Metro Station oraz Ashland High.

  Jego matką jest Leticia "Tish" Finley Cyrus, a ojcem Baxter Neal Helson, jednak gdy był małym chłopcem, adoptował go piosenkarz country Billy Ray Cyrus. Trace jest starszym bratem gwiazdy serialu "Hannah Montana" i piosenkarki Miley Cyrus, Braisona Cyrusa i Noah Cyrus. Jego starszą siostrą jest Brandi Cyrus.

  Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie. Gemeinsame Normdatei (GND) – kartoteka wzorcowa, stanowiąca element centralnego katalogu Niemieckiej Biblioteki Narodowej (DNB), utrzymywanego wspólnie przez niemieckie i austriackie sieci biblioteczne.

  Trace spędził dzieciństwo jeżdżąc w trasę z Billym Rayem, gdzie nauczył się grać na instrumentach. Cyrus pracował w sklepie w Burbank, w Kalifornii zanim dostał się do szkoły La Canada High School. Był zaręczony z Brendą Song, lecz ten związek rozpadł się.

  Miley Ray Cyrus, właśc. Destiny Hope Cyrus (ur. 23 listopada 1992) – amerykańska aktorka, wokalistka i autorka tekstów.Brenda Song (ur. 27 marca 1988 w Carmichael w stanie Kalifornia, USA), amerykańska aktorka i piosenkarka pochodzenia azjatyckiego (ojciec Brendy jest Hmongiem, natomiast matka Tajką adoptowaną przez rodzinę Hmongów). Swoją karierę w show biznesie rozpoczynała od dziecięcej modelki. Po wielu reklamach i rolach telewizyjnych w 2001 roku otrzymała nagrodę Young Artist Award za rolę Samanthy Kwan w filmie The Ultimate Christmas Present (2000) tym samym był to jej debiut w filmie Disneya. Po tym sukcesie zaczęła występować w fabularnych filmach dla młodzieży, w tym Magiczne buty (2002) czy Poszlaka (2002).
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.008 sek.