• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Top 40 Mainstream

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Billboard (The International Music-Record-Tape Newsweekly) – amerykański tygodnik poświęcony przemysłowi muzycznemu w Stanach Zjednoczonych.
  Pop 100 Airplay – powstała w 2005 roku, jedna z wielu list przebojów opracowywanych regularnie przez amerykański magazyn muzyczny Billboard. Mierzy częstotliwość nadawania poszczególnych piosenek na antenach stacji radiowych i wraz z Hot 100 Singles Sales i Hot Digital Songs stanowi trzy siostrzane notowania, które kształtują zestawienia Pop 100.

  Top 40 Mainstream (na billboard.com: Pop Songs) – jedna z wielu list przebojów opracowywanych regularnie przez amerykański magazyn muzyczny Billboard. Mierzy częstotliwość nadawania poszczególnych piosenek na antenach stacji radiowych i z tego powodu jest często mylona z innym notowaniem Billboardu, Pop 100 Airplay.

  Niekiedy Top 40 Mainstream określana jest także jako Pop Contemporary Hit Radio.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.004 sek.