• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Tony Hawk's Underground 2  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Atmosphere - amerykański zespół hiphopowy powstały w 1994, pochodzący z Minneapolis, w którego skład wchodzą raper Slug (właściwie Sean Daley) oraz DJ i producent Ant (właściwie Anthony Davis).Santa Cruz miejscowość wypoczynkowa w stanie Kalifornia około 120 km (75 mil) na południe od San Francisco nad Zatoką Monterey. Stolica hrabstwa o tej samej nazwie.

  Tony Hawk’s Underground 2 – szósta część serii gier komputerowych Tony Hawk’s Pro Skater oraz sequel gry Tony Hawk’s Underground wydanej w 2003. Tony Hawk’s Underground 2 został wydany 6 października 2004 na PlayStation 2, GameCube, Game Boy Advance, X-boksa, Windows PC oraz w 2005 na PlayStation Portable.

  Joy Division – brytyjski zespół rockowy założony w 1976 w Salford, Greater Manchester. Wykształcił się z punkowej grupy Warsaw, grał posępną, refleksyjną muzykę. Ostatecznie jego styl muzyczny zaklasyfikowano do post punka i nowej fali. W 1980 roku, po śmierci wokalisty Iana Curtisa grupa rozwiązała się. Pozostali członkowie utworzyli wówczas formację New Order.Pete Rock, właściwie Peter Phillips (ur. 21 czerwca 1970 r. w Nowym Jorku) – amerykański raper, DJ i producent muzyczny. Współtwórca duetu Pete Rock & CL Smooth.

  Rozgrywka[ | edytuj kod]

  Rozgrywka w Tony Hawk’s Underground 2 jest podobna do tych, z poprzednich gier serii. Gracz jeździ na deskorolce po różnych miastach i zalicza podane przez twórców gole. Większość goli wymaga jazdy nad lub na różnych obiektach lub wykonywaniu odpowiednich combosów. Punkty są liczone poprzez dodawanie punktów z każdego triku i mnożenie przez ilość wykonanych trików w jednym kombosie. Rozgrywka obraca się wokół gry drużynowej, w której gracz kontroluje grupę 4 skaterów (skater stworzony przez gracza, wybranego profesjonalistę, gościa i ukrytego skatera).

  GameCube – konsola gier wideo szóstej generacji, wyprodukowana i wydana w 2001 przez japońskie przedsiębiorstwo Nintendo. Konsola, zgodnie z nazwą, ma kształt kostki, do której podłączane są kontrolery.Komputer osobisty (ang. personal computer) – mikrokomputer przeznaczony przede wszystkim do użytku osobistego w domu i biurze. Służy głównie do uruchamiania oprogramowania biurowego, dostępu do zasobów Internetu, prezentacji treści multimedialnych (tekst, obrazy, dźwięki, filmy i inne), jak i gier.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Johnny Cash, właśc. John Ray Cash (ur. 26 lutego 1932 w Kingsland, zm. 12 września 2003 w Nashville) – amerykański muzyk country, piosenkarz i aktor. Odznaczony Narodowym Medalem Sztuki.
  Disturbed – amerykański zespół metalowy pochodzący z Chicago, Illinois. Utworzony został w 1996 roku, gdy trójka muzyków - Dan Donegan, Steve Kmak oraz Mike Wengren przyjęli do zespołu wokalistę - Davida Draimana. Przez dotychczasowe 13 lat działalności zespół sprzedał 11 milionów albumów, co czyni ich jednym z najbardziej dochodowych zespołów w przeciągu ostatnich lat. Ich cztery kolejne albumy studyjne zadebiutowały na pierwszym miejscu notowania Billboard 200, co udało się dotychczas jedynie siedmiu zespołom rockowym. Zespół klasyfikowany jest jako nu metalowy, lecz gatunek, jaki przedstawiają, jest stałym obiektem debaty. Fani heavy metalu twierdzą, że muzyka grana przez Disturbed nie jest wystarczająco mocna, aby określać ją takim mianem. David Draiman na temat ten wypowiada się tak:
  Grand Puba (ur. 4 marca 1966 roku, New Rochelle, Nowy Jork jako Maxwell Dixon) - amerykaski raper, członek hip-hopowej grupy Brand Nubian, przyjaciel zespołu Wu-Tang Clan. Od 16. roku życia jest członkiem The Nation of Gods and Earths.
  Ramones – amerykański zespół rockowy, często postrzegany jako pierwsza grupa grająca punk rock. Powstał w nowojorskiej dzielnicy Queens (Forest Hills) w 1974. Wszyscy jego członkowie nosili pseudonim artystyczny Ramone (w żaden sposób nie byli ze sobą spokrewnieni). W ciągu 22 lat zagrali 2263 koncerty – ostatni w 1996 po festiwalu Lollapalooza. Na przestrzeni pierwszej połowy ostatniej dekady trzech założycieli zespołu zmarło: wokalista Joey Ramone, gitarzysta Johnny Ramone oraz basista Dee Dee Ramone.
  6 października jest 279. (w latach przestępnych 280.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 86 dni.
  The Germs – amerykańska grupa punkrockowa utworzona w 1977 roku w Los Angeles. Ich pierwszy singel Forming z 1977 roku uchodzi za pierwszy zapis tego rodzaju muzyki w Los Angeles.
  Ministry – amerykański zespół muzyczny wykonujący industrial metal z wpływami szeroko pojętej muzyki rockowej. Został założony w 1981 roku w Chicago.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.037 sek.