• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Nie ma takiej strony
  Warto wiedzieć że... beta

  Wykolejony (ang. Derailed) – amerykański film fabularny (dramat) wyreżyserowany przez Mikaela Hafstroma na postawie powieści Jamesa Siegela o tym samym tytule.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Kościół katolicki – największa na świecie chrześcijańska wspólnota wyznaniowa, głosząca zasady wiary i życia określane mianem katolicyzmu. Kościół katolicki jest jednym z trzech głównych nurtów chrześcijaństwa, obok Cerkwi prawosławnej i Kościołów protestanckich.
  W końcu czyje to życie? - amerykański film obyczajowy z 1981 roku na podstawie sztuki Briana Clarka. Jest to jeden z ważnych filmów dotyczących eutanazji.
  Shirley Valentine – brytyjsko-amerykańska adaptacja filmowa z 1989 roku na podstawie tragikomicznej sztuki Willy’ego Russella.
  StreetDance 2 - brytyjski film muzyczny z 2012 roku w reżyserii Max Giwa i Dania Pasquini. Światowa premiera odbyła się 13 kwietnia.
  International Standard Name Identifier (ISNI) – unikalny identyfikator służący wystandaryzowanej identyfikacji obiektów, podmiotów, autorów dzieł, utworów i publikacji.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.032 sek.