• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Three Days Grace  Podstrony: [1] [2] 3 [4]
  Przeczytaj także...
  Neil Sanderson (ur. 17 grudnia 1978) - perkusista i wokalista wspierający kanadyjskiego zespołu rockowego Three Days Grace. Pochodzi z Norwood, Ontario w Kanadzie. Wraz z wokalistą (Adam Gontier) oraz basistą (Brad Walst) założyli w 1992 roku zespół o nazwie Groundswell, który potem w 1997 roku zmienił nazwę na Three Days Grace. Sanderson był również perkusistą zespołu Thousand Foot Krutch 1996 / 97.Brad Walst (ur. 16 lutego 1977) - basista kanadyjskiego zespołu rockowego Three Days Grace. Pochodzi z Norwood, Ontario w Kanadzie. Wraz z wokalistą (Adam Gontier) i perkusistą (Neil Sanderson) założyli w 1992 roku zespół o nazwie Groundswell, który potem przeistoczył się w 1997 roku w Three Days Grace. Od trzynastego roku życia gra na gitarze basowej. Jego brat Matt Walst jest wokalistą grupy rockowej z Kanady My Darkest Days. W 2013 roku 9 stycznia Matt Walst dołącza do zespołu Three Days Grace jako wokalista prowadzący.
  Dyskografia[]

  Teledyski[]  Podstrony: [1] [2] 3 [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Hard rock – gatunek muzyki rockowej powstały na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX wieku, wywodzący się z bluesa i z rock-and-rolla.
  Toronto – największe miasto Kanady położone w południowej części prowincji Ontario, której jest stolicą. Miasto pełni funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy Kanady. W mieście Toronto mieszka 5 915 386 ludzi (2011).
  Kanada (ang. i fr. Canada) – państwo położone w Ameryce Północnej, rozciągające się od Oceanu Atlantyckiego na wschodzie do Oceanu Spokojnego na zachodzie i Oceanu Arktycznego na północy. Na południu i północnym zachodzie graniczy ze Stanami Zjednoczonymi, granice morskie: na północy z Danią (Grenlandia) i na wschodzie z Francją (wyspy Saint-Pierre i Miquelon). Drugie państwo świata pod względem powierzchni (po Rosji) oraz 36. pod względem ludności. Kanada jest członkiem ONZ, NAFTA, Wspólnoty Narodów, Frankofonii, NATO, G8, APEC.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.023 sek.