• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • The World Is Yours

  Przeczytaj także...
  RIAA (Recording Industry Association of America) – zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. Zajmuje się ochroną praw wydawców utworów muzycznych, promując rozwiązania legislacyjne i techniczne w tym zakresie (m. in. Digital rights management). Jedną z form działalności organizacji jest śledzenie naruszeń praw producentów muzycznych przez użytkowników internetu.Billboard 200 – zestawienie, przedstawiające 200 najlepiej sprzedających się albumów studyjnych i EP w Stanach Zjednoczonych. Lista publikowana jest każdego tygodnia w magazynie muzycznym Billboard i zazwycznaj stanowi wyznacznik popularności poszczególnych wykonawców w oparciu o pozycje, na których się aktualnie znajdują.
  RIAA (Recording Industry Association of America) – zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. Zajmuje się ochroną praw wydawców utworów muzycznych, promując rozwiązania legislacyjne i techniczne w tym zakresie (m. in. Digital rights management). Jedną z form działalności organizacji jest śledzenie naruszeń praw producentów muzycznych przez użytkowników internetu.

  The World Is Yours – drugi studyjny album rapera Scarface. Album nie był tak entuzjastycznie przyjęty jak debiutancki Mr. Scarface Is Back, ale sprzedawał się dobrze, wdrapując się na 7 miejsce listy Billboard 200 i osiągnął pierwsze miejsce na liście Top R&B/Hip Hop Albums. Singiel "Let Me Roll" stał się hitem Billboard Hot 100 w 1993 roku. Album zyskał status złotej płyty przez RIAA 20 października 1993.

  Lista utworów[]

  Opracowano na podstawie źródła

  1. Intro
  2. Lettin 'Em Know
  3. Comin' Agg
  4. The Wall
  5. Let Me Roll (gość. Lil' Jay)
  6. You Don't Hear Me Doe (gość. DMG)
  7. One Time
  8. Dyin Wit'Cha Boots On
  9. I Need a Favor
  10. Still That Nigga
  11. Strictly for the Funk Lovers
  12. Now I Feel Ya
  13. Funky Lil' Nigga (gość. 2Low)
  14. Mr. Scarface: Part III the Final Chapter
  15. He's Dead
  16. I'm Black
  17. Outro

  Single[]

  1. "Let Me Roll"
  2. "Now I Feel Ya""

  Przypisy
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.019 sek.