• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • The Perfect Drug

  Przeczytaj także...
  EP (skrót od ang. Extended Play; pot. epka) – minialbum; symbolem tym oznacza się album muzyczny, który jest zbyt długi by nazwać go zwykłym singlem czy też – ze względu na zawarty na nim materiał – nie kwalifikujący się jako maxi singel i który jest jednocześnie zbyt krótki by uznać go za pełnoprawny album długogrający.The Orb – brytyjska grupa muzyczna wykonująca muzykę ambient, ambient techno i ambient house. Założona w 1988 przez Alexa Patersona wraz z członkiem KLF Jimmym Cautym.
  David Keith Lynch (ur. 20 stycznia 1946 w Missoula w stanie Montana) – amerykański reżyser, producent i scenarzysta filmowy oraz muzyk.
  .mw-parser-output table.album-studyjny td.naglowek{background:lightsteelblue!important}.mw-parser-output table.album-bootleg td.naglowek{background:lightblue!important}.mw-parser-output table.album-ep td.naglowek{background:lightsalmon!important}.mw-parser-output table.album-koncert td.naglowek,.mw-parser-output table.album-koncertowy td.naglowek,.mw-parser-output table.album-live td.naglowek{background:burlywood!important}.mw-parser-output table.album-soundtrack td.naglowek{background:gainsboro!important}.mw-parser-output table.album-demo td.naglowek,.mw-parser-output table.album-nielegal td.naglowek,.mw-parser-output table.album-mixtape td.naglowek{background:peachpuff!important}.mw-parser-output table.album-tribute td.naglowek,.mw-parser-output table.album-cover td.naglowek{background:thistle!important}.mw-parser-output table.album-kompilacja td.naglowek,.mw-parser-output table.album-split td.naglowek,.mw-parser-output table.album-remix td.naglowek{background:darkseagreen!important}.mw-parser-output table.album-wideo td.naglowek{background:lightskyblue!important}.mw-parser-output table.album-box td.naglowek{background:lightgray!important}

  „The Perfect Drug” Versions (znany także jako Halo 11) – EP zespołu Nine Inch Nails wydane w roku 1997. Zawiera remiksy utworu „The Perfect Drug”, napisanego przez Reznora do filmu Davida Lyncha Zagubiona autostrada.

  Nine Inch Nails (znany również pod skrótem NIN lub NIИ) – amerykański zespół muzyczny grający rock industrialny, założony w 1988 przez Trenta Reznora w Cleveland w stanie Ohio. Jako główny producent, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, Reznor jest jedynym stałym członkiem zespołu i jest odpowiedzialny za kierowanie nim.

  Wydano dwie wersje EP, europejską i amerykańską.

  „The Perfect Drug” została zamieszczona na oryginalnym soundtracku filmu, jak i na albumach „We’re in This Together” CD3, „Into the Void”, halo 11 w wersji europejskiej. Teledysk znajdował się na VHS Closure.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  Wersja amerykańska[ | edytuj kod]

  (Halo 11)

  1. „The Perfect Drug (Remixed by Meat Beat Manifesto)” – [7:24]
  2. „The Perfect Drug (Remixed by Plug)” – [6:53]
  3. „The Perfect Drug (Remixed by Nine Inch Nails)” – [8:19]
  4. „The Perfect Drug (Remixed by Spacetime Continuum)” – [5:42]
  5. „The Perfect Drug (Remixed by The Orb)” – [6:12]

  Wersja europejska[ | edytuj kod]

  (Halo 11)

  1. „The Perfect Drug (Remixed by Meat Beat Manifesto)” – [7:24]
  2. „The Perfect Drug (Remixed by Plug)” – [6:53]
  3. „The Perfect Drug (Remixed by Nine Inch Nails)” – [8:19]
  4. „The Perfect Drug (Remixed by Spacetime Continuum)” – [5:42]
  5. „The Perfect Drug (Remixed by The Orb)” – [6:12]
  6. „The Perfect Drug (Original Version)” – [5:16]
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.007 sek.