• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • The Gazette  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Prefektura Tokushima (jap. 徳島県, Tokushima-ken) - prefektura na wyspie Sikoku w Japonii. Stolicą i jej największym miastem jest Tokushima. Prefektura Tokushima ma dostęp do Wewnętrznego Morza Japońskiego oraz do Oceanu Spokojnego połączonych cieśniną Naruto. Graniczy z trzema pozostałymi prefekturami wyspy Sikoku.Beautiful Deformity – siódmy album studyjny japońskiego zespołu the GazettE z pogranicza pop-rocka, hard rocka, metalcore i heavy metalu, wydany nakładem Sony Music Records 23 października 2013 roku.

  The Gazette (stylizowane na the GazettE) – japoński zespół rockowy, która powstał w 2002 roku. Początkowo nazwa grupy zapisywana była katakaną jako ガゼット. W styczniu 2006 roku nazwę tę zastąpiono angielską The GazettE. Zespół gra szeroko pojętą muzykę rockową, metal alternatywny, heavy metal, industrial metal, death metal, punk oraz muzykę elektroniczną. Zaliczany jest do nurtu visual kei.

  Kagrra, (jap. カグラ, kagura) – japoński zespół rockowy, powstały w 1998 roku w Tokio. Pierwotnie zespół nazywał się CROW i miał "siostrzaną grupę" Lar~Mia. Obie grupy należały do wytwórni muzycznej Key Party. Dopiero po przejściu do wytwórni PS Company w 1999 roku grupa zmieniła nazwę na Kagrra,.Śpiew – czynność polegająca na wytwarzaniu dźwięków o charakterze muzycznym za pomocą głosu. Każda osoba potrafiąca mówić potrafi też śpiewać, ponieważ śpiew pod wieloma względami jest jedynie formą przedłużonej mowy.

  Spis treści

 • 1 Biografia
 • 2 Dyskografia
 • 2.1 Albumy studyjne
 • 3 Skład
 • 3.1 Byli członkowie
 • 4 Przypisy


 • Podstrony: 1 [2] [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Death metal - gatunek muzyki heavymetalowej, będący pochodną thrash metalu, powstały na początku lat 80. XX wieku. Nazwa "death metal" w dosłownym znaczeniu oznacza "metal śmierci". Za twórcę terminu death metal powszechnie uznawany jest Jeff Becerra, autor utworu o tym samym tytule z albumu Seven Churches grupy Possessed z 1985 roku.
  Finlandia, Republika Finlandii (fiń. Suomi, Suomen Tasavalta; szw. Finland, Republiken Finland) – państwo w Europie Północnej, powstałe po odłączeniu od Rosji w 1917. Członek Unii Europejskiej. Graniczy od zachodu ze Szwecją, od północy z Norwegią i od wschodu z Rosją. Od zachodu ma ponadto dostęp do Morza Bałtyckiego.
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Prefektura Kanagawa (jap. 神奈川県, Kanagawa-ken) − prefektura znajdująca się w na południu regionu Kantō w Japonii. Jest częścią aglomeracji Tokio. Jej stolicą jest miasto Jokohama.
  Chile (Republika Chile, hiszp. República de Chile) – państwo w Ameryce Południowej, ciągnące się długim pasem na zachodnim wybrzeżu kontynentu nad Oceanem Spokojnym. Stolicą Chile jest Santiago. Graniczy z Peru, Boliwią i Argentyną. Do Chile należą liczne wyspy przybrzeżne i wyspy na otwartym oceanie (w sumie ok. 3 tys.): Juan Fernández, Wyspa Wielkanocna (najbardziej oddalona od innych wysp i lądów zamieszkana wyspa na świecie), Sala y Gómez, San Ambrosio, San Félix, Chiloé, Campana, Santa Inés, Chonos.
  Division – szósty album japońskiego zespołu the Gazette z pograniczu nu-metalu, industrial metalu i alternatywnego metalu, który został wydany 29 sierpnia 2012 roku w Japonii nakładem wytwórni Sony Music Records Japan współpracującej bezpośrednio z PS Company, zaś w krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych 1 października 2012 roku nakładem JPU Records. Wszystkie teksty piosenek napisał Ruki.
  Dogma – ósmy album studyjny zespołu the GazettE. Został wydany 26 sierpnia 2015 roku nakładem Sony Music Entertainment Japan w Japonii. 2 października JPU Records wprowadziło wydawnictwo do obiegu na rynek europejski.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.052 sek.