• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Tajemnice domu Anubisa  Podstrony: [1] [2] [3] 4 [5]
  Przeczytaj także...
  Julia Deakin (ur. 1952 w Gainsborough) - brytyjska aktorka, znana przede wszystkim ze swoich występów w serialach telewizyjnych, zwłaszcza w rolach komediowych.Rafał Fudalej (ur. 17 lipca 1985 w Krakowie) – polski aktor. 2004-2008 studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.
  Przypisy[ | edytuj kod]
  1. IMDb – House of Anubis (TV series 2011) (ang.). IMDb. [dostęp 2011-08-29].

  Bibliografia[ | edytuj kod]

 • http://b2b.viacom.com/mtvni/programs/program.jsp?program=house_of_anubis
 • Tajemnice domu Anubisa w bazie IMDb (ang.)
 • Tajemnice domu Anubisa w bazie Filmweb
 • Tajemnice domu Anubisa w bazie TV.com (ang.)
 • Tajemnice Domu Anubisa na nick.com.pl
 • Wielka Brytania, Zjednoczone Królestwo (ang. United Kingdom), Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (ang. United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland) – unitarne państwo wyspiarskie położone w Europie Zachodniej. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Walia i Szkocja położone na wyspie Wielka Brytania oraz Irlandia Północna leżąca w północnej części wyspy Irlandia. Na wyspie tej znajduje się jedyna granica lądowa Zjednoczonego Królestwa z innym państwem – Irlandią. Poza nią, Wielka Brytania otoczona jest przez Ocean Atlantycki na zachodzie i północy, Morze Północne na wschodzie, kanał La Manche na południu i Morze Irlandzkie na zachodzie.Mirosława Krajewska (ur. 11 września 1940 w Warszawie) – polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa. W 1962 ukończyła PWST w Warszawie.


  Podstrony: [1] [2] [3] 4 [5]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Nickelodeon Polska (w skrócie Nick Polska) – uruchomiona 10 lipca 2008 r., o godz. 12:00, polskojęzyczna wersja amerykańskiej stacji telewizyjnej Nickelodeon, emitującej programy dla dzieci i młodzieży. Jego właścicielem jest MTV Networks Polska.
  Mikołaj Klimek (ur. 19 lutego 1972 w Krakowie) – polski aktor głosowy i telewizyjny. Jest absolwentem PWST w Krakowie z 1997 roku. Jako aktor teatralny występował w teatrze Starym w Krakowie w 1995 roku oraz w Teatrze Polskim w Szczecinie (1997) i Teatrze Narodowym w Warszawie w latach 1998-2010.
  Alexandra Shipp (ur. 16 lipca 1991 w Phoenix) – amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w filmie X-Men: Apocalypse.
  Adam Bauman (ur. 10 czerwca 1957 w Warszawie) – polski lektor, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, także scenarzysta. Mąż Agaty Gawrońskiej.
  Nikita Ramsey (ur. 10 lutego 1988 w Bournemouth, Dorset) – brytyjska aktorka. Ma siostrę bliźniaczkę – Jade, która również jest aktorką.
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Mateusz Narloch (ur. 24 listopada 1994) – polski aktor dubbingowy, podkładający głos do filmów, gier komputerowych, seriali dla dzieci oraz słuchowisk radiowych.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.899 sek.