• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Taco Bell

  Przeczytaj także...
  Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.Yum! Brands - przedsiębiorstwo założone w 1997 w USA pod nazwą Tricon Global Restaurants, Inc. W 2002 r. nazwa została zmieniona na obecną - Yum! Brands. Firma posiada 36000 restauracji na całym świecie w ponad 110 krajach.
  Irvine - miasto w USA, w stanie Kalifornia, w obszarze metropolitalnym Los Angeles-Riverside-Orange County. Około 202,1 tys. mieszkańców.
  Restauracja Taco Bell

  Taco Bellamerykańska sieć barów szybkiej obsługi, specjalizująca się w potrawach meksykańskich i meksykańsko-teksańskich. Własność koncernu Yum! Brands, Inc. Siedziba firmy mieści się w Irvine, stan Kalifornia, Stany Zjednoczone.

  Taco Bell USA

  Sieć Taco Bell była obecna w Polsce od 1993 roku, jednak została zlikwidowana, dlatego że Polacy mało się interesowali tym rodzajem kuchni, a także z powodu kłopotów finansowych całego koncernu. W Grudniu 2014 roku Taco Bell ogłosił że do końca 2023 roku otworzy 3300 nowych restauracji w różnych krajach.

  Przypisy
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.006 sek.