• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • TVN Style  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Gabi Drzewiecka (ur. 9 czerwca 1986 w Warszawie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna i radiowa, aktorka i modelka. Potwory i piraci lub Piraci - wyprawa po skarby (ang. Monsters and Pirates, wł. Mostri e Pirati 2008) – włoski serial animowany emitowany w Polsce na antenie TVN Style oraz na DVD.

  TVN Style – kanał telewizyjny, należący do Grupy TVN.

  TVN Style jest to kanał kobiecy o wszechstronnej tematyce obejmującej wszystkie istotne obszary z życia współczesnych pań: zawodowe, rodzinne i te bardzo osobiste. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne.

  TVN Style stawia przede wszystkim na własne autorskie produkcje. Wśród nich są m.in.: „Stylowy magazyn”, „Magiel towarzyski”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „Miasto kobiet”, „Pascal po polsku”, „Pani Gadżet”, „W roli głównej” oraz kolejne serie znanego cyklu 44 niezapomnianych…, a także na zlecenie stacji: „Sekrety lekarzy”, „Dorota Was urządzi”, „Afera fryzjera”, „Sekrety chirurgii”, „Życie bez wstydu”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Idealna niania”, „Sprzątaczki”. W ofercie programowej TVN Style znajduje się także wiele programów zagranicznych. Wśród nich kolejne serie programu z Joanną Krupą, programy Goka Wana, Nigelli Lawson, Cristiny Córduli(fr.) czy Gordona Ramsaya.

  Geronimo Stilton (2009) − włosko-francuski serial animowany dla dzieci w reżyserii Guya Vasilovicha. Został wyprodukowany przez Atlantyca Ent. i Moonscoop, na podstawie serii książek o tym tytule.Jolanta Małgorzata Pieńkowska-Czarnecka (ur. 20 listopada 1964 w Warszawie) – polska dziennikarka i aktorka, związana obecnie z TVN.

  Konkurencję dla TVN Style stanowią BBC Lifestyle oraz Polsat Café.

  Historia[ | edytuj kod]

  Stacja wystartowała 1 sierpnia 2004 r. Przez pierwszy rok nadawania TVN Style nadawany był bezpłatnie. Od 1 sierpnia 2005 r. telewizja ta została zakodowana. Od 28 lipca 2009 r. stacja nadaje w formacie obrazu 16:9. Od 1 września 2014 r. stacja ma zmienione logo oraz nową oprawę graficzną. Muzyka z oprawy graficznej: Fismoll – Let's play birds.

  Żony pierwszej ligi (ang. MVP, 2008) – kanadyjski serial dramatyczny nadawany przez stację CBS od 11 stycznia 2008 r. W Polsce emitowany przez stację TVN Style od 30 sierpnia 2008 r.Dorota Szelągowska-Sztaba (ur. 26 września 1980 w Trypolisie) – dziennikarka, pisarka, scenarzystka, projektantka wnętrz.


  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Warto wiedzieć że... beta

  Duma i uprzedzenie (tytuł oryginalny Pride and Prejudice) – miniserial telewizyjny produkcji brytyjskiej, zrealizowany na podstawie powieści Jane Austen pod tym samym tytułem i po raz pierwszy emitowany przez kanał BBC One między 24 września a 29 października 1995. Powieść wielokrotnie przenoszona była na mały i duży ekran, a sam serial jest szóstą z kolei adaptacją telewizyjną produkcji BBC (wcześniejsze wersje nadawane były przez tę stację w latach 1938, 1952, 1958, 1967 oraz 1980).
  Piotr Najsztub (ur. 1962 w Żninie) – polski dziennikarz i publicysta. Absolwent LO w Żninie (1981), PWSSP w Poznaniu – grafiki (1988). Dwukrotnie żonaty, ma dwie córki z pierwszego małżeństwa, miłośnik psów oraz zdeklarowany ateista.
  Pascal Victor Raymond Brodnicki (ur. 5 września 1976 w Lille we Francji) – kucharz, prezenter telewizyjny, autor książek kucharskich.
  Kot Crawford (ang. Crawford’s Corner, 2003-2005) – amerykański serial animowany, który emitowany jest w Polsce na kanale TVN Style.
  Hotel Babylon – brytyjski serial telewizji BBC, emitowany w czterech seriach od 19 stycznia 2006 do 16 sierpnia 2009, bazujący na książce Imogen Edwards-Jones i "Anonima" pod tym samym tytułem. Film przedstawia życie za kulisami luksusowego hotelu w Londynie, intrygi w świecie jego pracowników i przypadki poszczególnych hotelowych gości.
  Przygody Misia Bruno (fr. Les Aventures de Petit Ours Brun, ang. The Adventures of Little Brown Bear, 2003-2005) – amerykańsko-francuski serial animowany, który emitowany jest w Polsce na kanale TVN Style.
  Agnieszka Woźniak-Starak, z domu Szulim, po pierwszym mężu Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.04 sek.