• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • TVN Meteo  Podstrony: 1 [2] [3] [4]
  Przeczytaj także...
  Ezo TV – pierwsze w Polsce telewizyjne pasmo ezoteryczne. Programy o charakterze ezoterycznym z interaktywnym udziałem widzów stanowią część oferty kanału iTV od początku jego istnienia. W zależności od pory emisji programy ezoteryczne nosiły nazwę "Poranek Ezoteryczny" i "Wieczór Ezoteryczny".Amma Omenaa Mensah (ur. 26 lipca 1979 w Jeleniej Górze) – fotomodelka, prezenterka pogody w telewizjach TVN, TVN Meteo i TVN24.

  TVN Meteo Active (do 2015 TVN Meteo) – telewizja poświęcona aktywności fizycznej, programom o zdrowym trybie życia oraz pogodzie na świecie, w Polsce i Europie.

  TVN pracuje nad rebrandingiem kanału TVN Meteo Active, który w przyszłym roku zmieni się w stację poświęconą wnętrzarstwu i ogrodnictwu. Będzie to polski odpowiednik kanału HGTV, należącego do Scripps Network International, właściciela TVN.

  Katarzyna Kępka (ur. 22 września 1982 w Warszawie) – polska prezenterka telewizyjna i aktorka. Znana głównie jako była prowadząca programy rozrywkowe w telewizji Viva Polska.Mariusz Czerkawski (ur. 13 kwietnia 1972 w Radomsku) – były polski hokeista, reprezentant Polski, olimpijczyk z Albertville 1992, menedżer hokejowy i komentator sportowy.

  Spis treści

 • 1 Historia
 • 2 Programy TVN Meteo Active
 • 3 Prezenterzy TVN Meteo i TVN Meteo Active
 • 4 Przypisy
 • 5 Linki zewnętrzne


 • Podstrony: 1 [2] [3] [4]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Anna Maria Lewandowska de domo Stachurska (ur. 20 września 1988 w Pruszkowie) – polska sportsmenka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalista do spraw żywienia, zawodniczka karate KK Pruszków oraz reprezentantka kraju w karate tradycyjnym.
  Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.
  Prognoza pogody - przewidywanie czasowych i przestrzennych zmian stanu atmosfery. Prognozy pogody można sklasyfikować w zależności od czasu prognozy, obszaru, i sposobu prognozy.
  Europa – część świata (określana zwykle tradycyjnym, acz nieścisłym mianem kontynentu), leżąca na półkuli północnej, na pograniczu półkuli wschodniej i zachodniej, stanowiąca wraz z Azją kontynent Eurazję.
  Telezakupy Mango – sieć telezakupowa należąca do grupy ITI. Powstała w 1989. Oferta Mango jest m.in. przedstawiana na kanale telewizyjnym Mango 24.
  Rebranding – proces zmiany percepcji marki poprzez zmianę elementów jej komunikacji, który najczęściej wiąże się ze zmianą nazwy firmy lub produktu, wizerunku i/lub logo.
  Polska na weekend – program podróżniczy prowadzony przez Grzegorza Mostowicza - Gerszta. Magazyn był emitowany na antenie TVN 24, a powtarzany w TVN, TVN7 oraz ITVN. W sierpniu flesze programu pojawiły się dodatkowo na ekranie kanału TVN Meteo, skąd zniknął pod koniec września 2005. W programie przedstawiano weekendowe wypady do najciekawszych miejsc Polski. Odcinki były nagrywane m.in. nad morzem (Łeba czy Mierzeja Helska), na Mazurach, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w okolicach Sandomierza, w Górach Świętokrzyskich czy w Wiśle.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.034 sek.