• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • TV6 - Polska  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  Rude Tube – brytyjski program rozrywkowy nadawany obecnie na kanałach TV6 i AXN Spin. Wszystkie odcinków programu zostały przedstawione przez angielskiego komika Alex Zane. Rude Tube to wyjątkowa składanka najlepszych i najgorszych materiałów, jakie można znaleźć na YouTube. Program zaprasza was w szaloną podróż po świecie, w którym gwiazdą można stać się nieoczekiwanie.13. posterunek – polski sitcom w reżyserii Macieja Ślesickiego. Pierwsza seria serialu powstawała w latach 1997-1998, druga, emitowana jako 13 posterunek 2, w roku 2000. Serial ten wyprodukowany i emitowany był w Canal+. Pierwsza seria powstała przy współpracy telewizji Polsat, drugą Canal+ wyprodukował we własnym zakresie. Pierwszą serię nadawał Polsat, druga zaś trafiła do TVN. W roku 2007 odcinki pierwszej serii zostały wydane przez firmę Mayfly jako pakiet 5 DVD. W 2013 roku 2. serię emituje TV Puls i Puls 2.

  TV6 (Szóstka) – polska stacja telewizyjna, należąca do Telewizji Polsat. Skierowana głównie do młodzieży. Stacja emituje m.in. seriale animowane, programy rozrywkowe oraz amerykańskie reality show (talent show i inne). Kanał nadaje zarówno przez cyfrową telewizję naziemną (na multipleksie 2) jak i przez platformy cyfrowe (Cyfrowy Polsat i nc+).

  Gdzie jest Kłamczuch? (inaczej Kłamczuch) – teleturniej emitowany w telewizji TV 4 od 4 września 2008 roku. Program prowadzi Krzysztof Ibisz. Teleturniej nadawany jest w piątki o godzinie 19:00. Średnia oglądalność programu wynosi 0,3 mln widzów.Prawdziwe uczucie (hiszp. Amores Verdaderos) – meksykańska telenowela Televisy z przełomu 2012 i 2013 roku, której producentem jest Nicadro Diaz. Jest to nowa wersja telenoweli "Amor de Custodia" tworzonej przez Kolumbię, Argentynę i Meksyk (TV Azteca). W rolach głównych występują: Erika Buenfil i Eduardo Yáñez jako protagoniści oraz Eiza Gonzalez i Sebastián Rulli jako młodsi protagoniści. Produkcja była emitowana w Meksyku na kanale XEW-TV (El Canal de las Estrellas) o godzinie 21:00.

  Spis treści

 • 1 Historia
 • 2 Programy
 • 2.1 Programy rozrywkowe
 • 2.2 Teleturnieje
 • 2.3 Seriale fabularne
 • 2.4 Seriale animowane
 • 2.4.1 Aktualnie w emisji
 • 2.4.2 Dawniej w emisji
 • 2.5 Telenowele
 • 2.6 Sport
 • 2.7 Inne
 • 3 Logo
 • 4 Przypisy


 • Podstrony: 1 [2] [3]  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Czarodziejki (ang. Charmed) – amerykański serial fantasy, którego wszystkie osiem sezonów można było oglądać w telewizji The WB w USA, a w Polsce w telewizji Polsat, Hallmark, SciFi Universal i obecnie na Fox Life. Serial opowiada o najpotężniejszych na świecie dobrych czarodziejkach – siostrach Halliwell. Każda z nich posiada unikalną magiczną siłę, która dojrzewa i rozwija się w ciągu całego ich życia. Razem mieszkają w rodzinnej posiadłości i wykorzystują swe zdolności do walki z demonami i innymi siłami zła, które panoszą się na terenie San Francisco w Kalifornii.
  Szczeniak zwany Scooby Doo (ang. A Pup Named Scooby-Doo) – ósmy serial animowany z serii Scooby Doo, wyprodukowany w studiu Hanna-Barbera. Przedstawia przygody Scooby’ego, Kudłatego, Freda, Daphne i Velmy jako dzieci; rozwiązują oni zagadki wyłącznie w obrębie swojego miasta, Spokoville (ang. Coolsville) bo z racji swojego wieku nie mogą jeszcze używać Wehikułu Tajemnic. Jest to ostatni serial Scooby Doo emitowany oryginalnie w ABC i pierwszy pokazywany w amerykańskim Cartoon Network. W Polsce w wersji dubbingowej pierwsza seria została wyemitowana dawniej również przez CN; tej samej wersji dubbingowej używał TVN do emisji pierwszej serii, a do reszty użył wersji lektorskiej; wersji dubbingowej używa teraz Boomerang, a do kolejnych odcinków zlecił dubbing temu samemu studiu, co w pierwszej serii. Od 9 kwietnia 2011 roku serial jest nadawany w TV Puls. Od 19 lipca 2012 roku serial jest nadawany w TV Puls 2.
  Ukryta miłość (hiszp. Un refugio para el amor) – meksykańska telenowela Televisy z 2012 roku, której producentem jest Ignacio Sada. Jest to remake telenoweli Morelia z 1994 roku w której główne role zagrali Alpha Acosta i Arturo Peniche. W rolach głównych występują: Zuria Vega i Gabriel Soto, zaś w rolę antagonistów wcielają się Jessica Coch, Laura Flores i Frances Ondivela. Produkcja była emitowana w Meksyku na kanale El Canal de las Estrellas o godzinie 16:15. Telenowela była emitowana od 27 sierpnia do 4 lutego na kanale TV4 od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Serial jest ponownie emitowany na kanale TV4 od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 i 18:00.
  Świat według Kiepskich – telewizyjny serial komediowy (sitcom) w reżyserii Okiła Khamidowa, a następnie Patricka Yoki, produkowany przez ATM dla Telewizji Polsat, wymyślony w 1997 przez Aleksandra Sobiszewskiego, Janusza Sadzę, Igora Nurczyńskiego i Romana Regę. Pierwsze 3 odcinki powstały zimą na przełomie 1998 i 1999 roku, premiera pierwszego z nich miała miejsce 16 marca 1999. Serial piętnuje wady takie jak lenistwo czy egoizm oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny, posługując się prostym humorem i zabawnym językiem bohaterów. Obecnie jest drugim po telenoweli Klan najdłużej emitowanym polskim serialem. Zarówno premierowe odcinki jak i powtórki serialu gromadzą przed telewizorami 2,5-3 mln widzów.
  Nowy Scooby Doo (tytuł na DVD: Największe zagadki Scooby Doo; ang. The New Scooby-Doo Movies lub The New Scooby-Doo Comedy Movies) – amerykański serial animowany, drugi z serii Scooby Doo, wyprodukowany w latach 1972-1973 w wytwórni Hanna-Barbera dla stacji CBS.
  Śmierć na 1000 sposobów (ang. 1000 Ways to Die) – amerykański serial, który przedstawia niezwykłe przypadki zgonów. Program zawiera wywiady z ekspertami, którzy opisują każdą śmierć. Niektóre z przedstawionych zgonów zostały nominowane do Nagrody Darwina. Spektakl jest pełen czarnego humoru, który łagodzi ponury motyw śmierci. Przedstawiane są rekonstrukcje z wydarzeń wraz z komentarzem ekspertów, a czasem zeznaniami świadków. Pojawiają się też symulacje komputerowe.
  Legendy Chima (ang. Legends of Chima, od 2013) – duńsko-tajsko-indyjski serial animowany wyprodukowany przez M2Film i Prime Focus. Serial powstał na bazie klocków LEGO.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.05 sek.