• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Szpital miejski  Podstrony: [1] [2] 3
  Przeczytaj także...
  As the World Turns – amerykański serial telewizyjny, emitowany od 2 kwietnia 1956 roku. Po zdjęciu z anteny serialu Guiding Light była to najdłuższa emitowana telewizyjna opera mydlana.Hollywood – dzielnica miasta Los Angeles w Stanach Zjednoczonych i najważniejszy ośrodek amerykańskiej kinematografii. Słowo Hollywood jest używane jako skrótowa, popularna nazwa dla amerykańskiego przemysłu filmowo-telewizyjnego.
  Przypisy

  Linki zewnętrzne[]

 • Szpital miejski w bazie Internet Movie Database (IMDb) (ang.)
 • Szpital miejski w bazie filmweb.pl
 • Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.American Broadcasting Company (krócej ABC lub ABC Network) − jedna z trzech głównych amerykańskich sieci telewizyjnych w USA, powstała w 1932 jako radio NBC Blue Network. Obecnie należy ona do The Walt Disney Company.


  Podstrony: [1] [2] 3  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Vanessa Marcil, właściwie Sally Vanessa Ortiz (ur. 15 października 1968 w Indio w stanie Kalifornia) – amerykańska aktorka, najbardziej znana z ról w serialach General Hospital i Las Vegas.
  Finola Hughes (ur. 29 października 1959 r. w Londynie, w Anglii, w Wielkiej Brytanii) – angielska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna, autorka, tancerka, reżyserka i producentka filmowa, najbardziej znana z roli Anny Devane w operze mydlanej ABC Szpital miejski (General Hospital).
  Jonathan Jackson (ur. 11 maja 1982 r. w Orlando w Filadelfii w Stanach Zjednoczonych) − amerykański aktor filmowy i telewizyjny.
  Filmweb (filmweb.pl) – największy polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Druga co do wielkości baza filmowa na świecie po IMDb.com (na dzień 18 października 2012 roku) zawiera informacje o 517 560 filmach, 38 727 serialach, 10 491 grach i 1 636 554 ludziach filmu). Zawiera filmy ze 187 krajów, 9 byłych, 2 kraje, które zmieniły swoją nazwę na inną i 14 części należących do innych krajów (4 nieuznawane państwa, 5 autonomii, 1 byłą autonomię i 4 terytoria zależne).
  IMDb.com (The Internet Movie Database) – największa na świecie internetowa baza danych na temat filmów i ludzi z nim związanych. Zawiera informacje o aktorach, reżyserach, scenarzystach, producentach, montażystach, operatorach, muzykach itd. Informacje nie ograniczają się do kinematografii amerykańskiej.
  Eugenie Ann "Genie" Francis Frakes (ur. 26 maja 1962 roku w Englewood, w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka telewizyjna.
  Jacob Wayne Young, lepiej znany jako Jacob Young (ur. 10 września 1979 w Renton, w stanie Waszyngton) – amerykański aktor telewizyjny i piosenkarz.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.023 sek.