• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Strefa Tajemnic

  Przeczytaj także...
  Polsat 2 – kanał Telewizji Polsat skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Wystartował 1 marca 1997.Nie do wiary – magazyn telewizyjny zajmujący się zjawiskami nadprzyrodzonymi, niewyjaśnionymi historiami z przeszłości, oraz przepowiedniami przyszłości. Program emitowany jest od 1996 roku, początkowo na kanale TV Wisła, następnie do 2007 roku w TVN.
  Magazyn – cykliczna audycja radiowa lub program telewizyjny. Magazyny poruszają różne tematy, takie jak: społeczny, sportowy, motoryzacyjny czy śledczy. Są one nadawane o różnych porach w niemal każdej telewizji czy radiu.

  Strefa Tajemnicmagazyn o zjawiskach paranormalnych, który był emitowany w telewizji Polsat, a retransmisje można było oglądać w niedzielne wieczory o 19:30. w Polsacie 2.

  Magazyn ten był programem cyklicznym opowiadający o duchach, OOBE, proroczych snach i innych zjawiskach nadprzyrodzonych. Prowadzący przemieszczał się wraz z ekipą do tytułowych zdarzeń i różnych miejsc w całej Polsce.

  Program ten był kontynuacją magazynu Nie do wiary. Ostatni odcinek pojawił się 18 stycznia 2009.

  Polsat – polski komercyjny kanał telewizyjny, który jako pierwszy w kraju otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie. Rozpoczął nadawanie 5 grudnia 1992 o 16:30. Jest to jeden z najchętniej oglądanych kanałów telewizji komercyjnej w kraju.Eksterioryzacja (ang. out-of-body experience – OBE, rzadziej OOBE, doświadczenie poza ciałem) – wrażenie postrzegania świata spoza własnego ciała fizycznego. Osoby uważające, że doświadczyły OBE, twierdziły, że mogły się poruszać, dokonywać obserwacji i komunikować z innymi istotami inteligentnymi, podczas gdy ich ciała spoczywały. Ezoterycy uważają, że część osób doświadcza jednego lub kilku krótkich epizodów w ciągu życia bez żadnych wyraźnych przyczyn; inni zaś deklarują umiejętność wywoływania ich świadomie, np. za pomocą medytacji. OBE, a szerzej obenautyka, a więc sztuka podróżowania poza ciałem, wykorzystująca różne metody i techniki w celu wywoływania stanu OBE, obecnie zdobywa sobie coraz większą popularność, czego dowodem jest powstawanie w Internecie różnych portali internetowych oraz forów dyskusyjnych o tematyce OBE i LD.

  Spis odcinków[ | edytuj kod]

  Oglądalność[ | edytuj kod]

  Dane oglądalności według AGB Nielsen Media Research

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. http://www.wirtualnemedia.pl/article/2557734_Polsat_Strefa_tajemnic_ma_2_mln_widzow.htm Strefa tajemnic ma 2 mln widzów
  2. Strefa tajemnic ma 2 mln widzów
  3. Rekordowy tydzień Polsatu, traci TVP1 i TVN, www.wirtualnemedia.pl [dostęp 2017-11-26] (pol.).
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.693 sek.