• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Start Again

  Przeczytaj także...
  Detroit (wym. [dɨˈtrɔɪt]; z fr. cieśnina) – miasto w Stanach Zjednoczonych, w stanie Michigan na północnym brzegu rzeki Detroit łączącej jeziora St. Clair i Erie. Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  Logic, właściwie Sir Robert Bryson Hall II (ur. 22 stycznia 1990 r. w Rockville) – amerykański raper, producent muzyczny i autor tekstów oraz piosenkarz.

  „Start Again” – utwór amerykańskiego zespołu OneRepublic i norweskiego rapera Logic który został wydany 15 maja 2018 roku. Piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej do drugiego sezonu serialu Trzynaście powodów.

  22 czerwca 2018 roku została wydana wersja utworu nagrana z włoskim raperem Vegas Jonesem.

  Lista utworów[ | edytuj kod]

  Digital download

  Trzynaście powodów (ang. 13 Reasons Why, tytuł stylizowany w czołówce serialu na Th1rteen R3asons Why) – amerykański serial telewizyjny stworzony przez Briana Yorkeya, wyprodukowany przez Netflix i będący adaptacją powieści Jaya Ashera z 2007 roku o tym samym tytule. Składa się z dwóch serii liczących po 13 odcinków: pierwsza seria została udostępniona na platformie internetowej Netflix 31 marca 2017 roku (wraz z odcinkiem specjalnym 13 Reasons Why: Beyond the Reasons), a druga 18 maja 2018 roku.Globalne ocieplenie – obserwowane od połowy XX wieku podwyższenie średniej temperatury atmosfery przy powierzchni ziemi i oceanów oraz przewidywane ocieplenie w przyszłości.
 • „Start Again (feat Logic)” – 2:45
 • „Start Again” (feat Vegas Jones)– 2:42
 • Teledysk[ | edytuj kod]

  22 czerwca 2018 roku ukazał się teledysk do utworu „Start Again”. Reżyserem teledysku jest James Lees, który współpracował wcześniej z zespołem przy teledysku do utworu „Counting Stars”. Klip kręcony był w Detroit. Teledysk porusza kwestię globalnego ocieplenia i przedstawia wizję postapokaliptycznego świata zbombardowanego przez bombę nuklearną.

  „Counting Stars” – singel amerykańskiego zespołu pop-rockowego OneRepublic z ich trzeciego albumu studyjnego, Native. Utwór został wydany jako trzeci singel z albumu. Autorem tekstu piosenki jest Ryan Tedder, zaś producentami są Tedder oraz Noel Zancanella.Federazione Industria Musicale Italiana (FIMI; pol. Włoska Federacja Przemysłu Muzycznego) - włoska organizacja zrzeszająca producentów fonogramów i wideogramów. Jej główne zadanie to reprezentowanie producentów oraz zwalczanie praktyk piractwa fonograficznego. Organizacja zajmuje się również przyznawaniem certyfikatów sprzedaży, tj. srebrnych (15 000 nośników), złotych (30 000 nośników), platynowych (60 000 nośników) i diamentowych płyt (300 000 nośników). FIMI prowadzi również cotygodniową listę najpopularniejszych wydawnictw we Włoszech. Od 2008 roku w związku ze spadkiem sprzedaży singli na nośnikach fizycznych FIMI prowadzi listę w oparciu o sprzedaż w formie download.

  Pozycje na listach i certyfikaty[ | edytuj kod]

  Przypisy[ | edytuj kod]

  OneRepublic – amerykański zespół pop-rockowy założony w Kolorado. Od lata 2006 roku, byli stale określani jako top wykonawcy na MySpace dzięki szerokiej działalności w środowisku internetowym. Zespół powstał w Colorado Springs z inicjatywy Ryana Teddera autora tekstów i producenta oraz jego licealnego kolegi Zacha Filkinsa. Obecnie grupa przeniosła się do Los Angeles. Po krótkim okresie w Columbia Records, grupa zmieniła wytwórnię na Interscope Records/Mosley Music Group i skończyła pracę nad debiutanckim albumem, którego producentem jest Greg Wells (Deftones, Mika, Pink). Krążek pt. "Dreaming out loud" został wydany pod koniec 2007 roku. Główny wokalista OneRepublic, Ryan Tedder, jest też autorem tekstów i producentem innych R&B, popowych i rockowych inwestycji. W zamian za współpracę z jego zespołem OneRepublic napisał i sponsorował singel Jennifer Lopez "Do it Well", napisał i sponsorował nowy singel Natashy Bedingfield "Love like This" (z Seanem Kingstonem), napisał i sponsorował pierwszy międzynarodowy singel Leony Lewis "Bleeding Love" oraz napisał tekst piosenki "He said She said" dla gwiazdy High School Musical Ashley Tisdale. Współpracował też z Paulem Oakenfoldem, Baby Bashem, i Chrisem Cornellem.
  Reklama

  Czas generowania strony: 0.014 sek.