• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Staffordshire Moorlands

  Przeczytaj także...
  Werrington – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 25 km na północ od miasta Stafford i 215 km na północny zachód od Londynu.Froghall – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 26 km na północny wschód od miasta Stafford i 210 km na północny zachód od Londynu.
  Brown Edge – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 30 km na północ od miasta Stafford i 222 km na północny zachód od Londynu.

  Staffordshire Moorlandsdystrykt w północnej części hrabstwa Staffordshire w Anglii, w odległości 60 km od Manchesteru. W 2011 roku dystrykt liczył 97 106 mieszkańców.

  Manchester – miasto (city) w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w hrabstwie metropolitalnym Greater Manchester. W sensie formalnym stanowi samodzielny dystrykt metropolitalny.Draycott in the Moors – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 18 km na północ od miasta Stafford i 207 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 221 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Biddulph
 • Cheadle
 • Leek
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Abbey Green, Alstonefield, Alton, Bagnall, Biddulph Moor, Blore, Blore with Swinscoe, Blythe Bridge, Brown Edge, Caverswall, Consall, Dilhorne, Draycott in the Moors, Ecton, Elkstones, Endon, Flash, Forsbrook, Froghall, Hollinsclough, Horton, Ipstones, Longnor, Oakamoor, Quarnford, Rudyard, Tean, Upper Hulme, Warslow, Werrington, Wetton.

  Endon – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 31 km na północ od miasta Stafford i 221 km na północny zachód od Londynu.Alstonefield – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 39 km na północny wschód od miasta Stafford i 211 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 274 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Staffordshire Moorlands (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24].
  Tean – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 19 km na północny wschód od miasta Stafford i 205 km na północny zachód od Londynu.Elkstones – osada w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 38 km na północny wschód od miasta Stafford i 216 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Horton – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 34 km na północ od miasta Stafford i 223 km na północny zachód od Londynu.
  Flash – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 45 km na północ od miasta Stafford i 226 km na północny zachód od Londynu.
  Longnor – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 45 km na północ od miasta Stafford i 221 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 300 mieszkańców.
  Biddulph - miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie West Midlands, w hrabstwie Staffordshire. W 2001 r. miasto to zamieszkiwało 17 241 osób.
  Ecton – osada w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 40 km na północny wschód od miasta Stafford i 215 km na północny zachód od Londynu.
  Leek – miasto w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 34 km na północ od miasta Stafford i 220 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miasto liczyło 18 768 mieszkańców.
  Bagnall – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Staffordshire Moorlands. Leży 28 km na północ od miasta Stafford i 219 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.022 sek.