• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Stafford - borough

  Przeczytaj także...
  Meir Heath – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 17 km na północ od miasta Stafford i 211 km na północny zachód od Londynu.Eccleshall – miasto w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 11 km na północny zachód od miasta Stafford i 209 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miasto liczyło 6312 mieszkańców.
  Standon – wieś i civil parish w Anglii, w Staffordshire, w dystrykcie Stafford. W 2011 civil parish liczyła 879 mieszkańców. Standon jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Stantone.

  Stafforddystrykt w hrabstwie Staffordshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 113 869 mieszkańców.

  Fulford – wieś i civil parish w Anglii, w Staffordshire, w dystrykcie Stafford. W 2011 civil parish liczyła 5931 mieszkańców. Fulford jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Fuleford.Woodseaves – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 13 km na zachód od miasta Stafford i 209 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[]

 • Eccleshall
 • Stafford
 • Stone
 • Inne miejscowości[]

  Barlaston, Brocton, Colwich, Doxey, Ellenhall, Fulford, High Offley, Hixon, Little Haywood, Meir Heath, Norbury, Ranton, Rodbaston, Standon, Woodseaves.

  Doxey – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 2 km na zachód od miasta Stafford i 200 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy ok. 2500 mieszkańców.Little Haywood – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 9 km na wschód od miasta Stafford i 192 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy

  1. Area: Stafford (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-29].
  High Offley – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 15 km na zachód od miasta Stafford i 210 km na północny zachód od Londynu.Stafford – miasto w Wielkiej Brytanii, w Anglii. Ośrodek administracyjny hrabstwa Staffordshire. Położone w samym sercu regionu West Midlands. Według Narodowego Spisu Ludności wydanego w 2001 roku, miasto ma 63.681 mieszkańców. Jest miastem partnerskim Skarżyska-Kamiennej.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Brocton – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Cannock Chase. Leży 6 km na południowy wschód od miasta Stafford i 193 km na północny zachód od Londynu.
  Dystrykt (od łac. districtus) to nazwa jednostki administracyjnej, a także okręgu sądowego, wyborczego lub innego, stosowana współcześnie lub dawniej w wielu państwach. Dystrykty mogą być zarówno jednostkami administracyjnymi najwyższego rzędu (np. w Izraelu, Luksemburgu, czy na Cyprze), jak i niższych rzędów (np. w RPA, czy Indii).
  Hixon – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 9 km na wschód od miasta Stafford i 195 km na północny zachód od Londynu.
  Ellenhall – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 9 km na zachód od miasta Stafford i 206 km na północny zachód od Londynu.
  Barlaston – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 16 km na północ od miasta Stafford i 212 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 2659 mieszkańców.
  Colwich – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 10 km na wschód od miasta Stafford i 191 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 4584 mieszkańców.
  Ranton – wieś w Anglii, w hrabstwie Staffordshire, w dystrykcie Stafford. Leży 6 km na zachód od miasta Stafford i 203 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.075 sek.