Spotkanie (film 2010)

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spotkanieamerykański film fabularny z 2010 w reżyserii Davida A.R. White’a.

Filmweb (filmweb.pl) – największy polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Druga co do wielkości baza filmowa na świecie po IMDb.com (na dzień 18 października 2012 roku) zawiera informacje o 517 560 filmach, 38 727 serialach, 10 491 grach i 1 636 554 ludziach filmu). Zawiera filmy ze 187 krajów, 9 byłych, 2 kraje, które zmieniły swoją nazwę na inną i 14 części należących do innych krajów (4 nieuznawane państwa, 5 autonomii, 1 byłą autonomię i 4 terytoria zależne).Reżyser – artysta odpowiedzialny za całokształt dzieła scenicznego lub filmowego, autor spektaklu, filmu, widowiska muzycznego bądź estradowego. Tworzy koncepcję artystyczną sztuki, inspiruje współpracowników i kieruje nimi, a celem lepszego zademonstrowania swojej niepowtarzalnej indywidualności - adaptuje, przerabia tekst oryginalny. Funkcje reżysera określa rodzaj sztuki.

Fabuła[ | edytuj kod]

Pięć zupełnie obcych sobie osób zatrzymuje się w przydrożnym barze „Ostatnia Szansa” ze względu na blokadę podmytej przez ulewę drogi. Nieznajomi poznają właściciela jadłodajni, który zdaje się wiedzieć o nich o wiele więcej niż sami wiedzą o sobie. Twierdzi, że jest Jezusem.

David A.R. White, właśc. David Andrew Roy White (ur. 12 maja 1970 w Dodge City, w stanie Kansas) - amerykański aktor, także reżyser, producent i scenarzysta.Steve James Borden, znany jako Sting (ur. 20 marca 1959 w Omaha) – amerykański wrestler. Pracuje w federacji TNA. Nigdy nie wystąpił w World Wrestling Entertainment.


Podstrony: 1 [2] [3]
Warto wiedzieć że... beta

Bruce Marchiano - (ur. 5 lutego 1956 w Los Angeles) - amerykański aktor filmowy, znany głównie z ról przedstawiających postać Jezusa.

Reklama