• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • South Derbyshire

  Przeczytaj także...
  Burnaston – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południowy zachód od miasta Derby i 183 km na północny zachód od Londynu.Overseal – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 22 km na południe od miasta Derby i 168 km na północny zachód od Londynu.
  Newhall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 17 km na południowy zachód od miasta Derby i 173 km na północny zachód od Londynu.

  South Derbyshiredystrykt w hrabstwie Derbyshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 94 611 mieszkańców.

  Melbourne – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 12 km na południe od miasta Derby i 171 km na północny zachód od Londynu. Miasto liczy 5000 mieszkańców.Barrow upon Trent – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południe od miasta Derby i 176 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 546 mieszkańców.

  Miasta[]

 • Melbourne
 • Swadlincote
 • Inne miejscowości[]

  Aston-on-Trent, Barrow upon Trent, Barton Blount, Botany Bay, Boundary, Bretby, Burnaston, Calke, Castle Gresley, Cauldwell, Church Broughton, Church Gresley, Coton in the Elms, Egginton, Elvaston, Etwall, Findern, Foston, Great Wilne, Hartshorne, Hatton, Hilton, Kings Newton, Linton, Lullington, Marston on Dove, Netherseal, Newhall, Newton Solney, Overseal, Radbourne, Repton, Rosliston, Shardlow, Smisby, Stanton by Bridge, Sutton on the Hill, Swarkestone, Thurvaston, Ticknall, Trusley, Walton-on-Trent, Weston-on-Trent, Willington, Woodville.

  Bretby – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 15 km na południowy zachód od miasta Derby i 175 km na północny zachód od Londynu.Ticknall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 13 km na południe od miasta Derby i 172 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy

  1. Area: South Derbyshire (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-24].
  Sutton on the Hill – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 13 km na zachód od miasta Derby i 187 km na północny zachód od Londynu.Rosliston – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 23 km na południowy zachód od miasta Derby i 173 km na północny zachód od Londynu.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Etwall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 10 km na południowy zachód od miasta Derby i 183 km na północny zachód od Londynu.
  Findern – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południowy zachód od miasta Derby i 180 km na północny zachód od Londynu.
  Weston-on-Trent – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 11 km na południowy wschód od miasta Derby i 172 km na północny zachód od Londynu.
  Walton-on-Trent – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 23 km na południowy zachód od miasta Derby i 175 km na północny zachód od Londynu.
  Cauldwell – osada w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 22 km na południowy zachód od miasta Derby i 172 km na północny zachód od Londynu.
  Netherseal – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 24 km na południe od miasta Derby i 167 km na północny zachód od Londynu.
  Swarkestone – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południe od miasta Derby i 175 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.121 sek.