• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • South Derbyshire

  Przeczytaj także...
  Burnaston – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południowy zachód od miasta Derby i 183 km na północny zachód od Londynu.Overseal – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 22 km na południe od miasta Derby i 168 km na północny zachód od Londynu.
  Newhall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 17 km na południowy zachód od miasta Derby i 173 km na północny zachód od Londynu.

  South Derbyshiredystrykt w hrabstwie Derbyshire w Anglii.

  Melbourne – miasto w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 12 km na południe od miasta Derby i 171 km na północny zachód od Londynu. Miasto liczy 5000 mieszkańców.Barrow upon Trent – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południe od miasta Derby i 176 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 546 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Melbourne
 • Swadlincote
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Aston-on-Trent, Barrow upon Trent, Barton Blount, Bearwardcote, Botany Bay, Boundary, Bretby, Burnaston, Calke, Castle Gresley, Cauldwell, Church Broughton, Church Gresley, Coton in the Elms, Drakelow, Egginton, Elvaston, Etwall, Findern, Foremark, Foston, Great Wilne, Hartshorne, Hatton, Hilton, Ingleby, Kings Newton, Linton, Lullington, Marston on Dove, Netherseal, Newhall, Newton Solney, Overseal, Radbourne, Repton, Rosliston, Scropton, Shardlow, Smisby, Stanton by Bridge, Sutton on the Hill, Swarkestone, Thurvaston, Ticknall, Trusley, Walton-on-Trent, Weston-on-Trent, Willington, Woodville.

  Bretby – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 15 km na południowy zachód od miasta Derby i 175 km na północny zachód od Londynu.Ticknall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 13 km na południe od miasta Derby i 172 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Sutton on the Hill – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 13 km na zachód od miasta Derby i 187 km na północny zachód od Londynu.Foremark – osada i civil parish w Anglii, w Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. W 2011 civil parish liczyła 272 mieszkańców. Miejscowość Foremark jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Forneuuerche.
  Warto wiedzieć że... beta

  Rosliston – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 23 km na południowy zachód od miasta Derby i 173 km na północny zachód od Londynu.
  Scropton – wieś w Anglii, w Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire, w civil parish Foston and Scropton. Leży 17 km od miasta Derby, 31,4 km od miasta Matlock i 187,3 km od Londynu. W 1851 roku civil parish liczyła 515 mieszkańców. Scropton jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Scroftun/Scotun(e).
  Etwall – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 10 km na południowy zachód od miasta Derby i 183 km na północny zachód od Londynu.
  Findern – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 8 km na południowy zachód od miasta Derby i 180 km na północny zachód od Londynu.
  Weston-on-Trent – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 11 km na południowy wschód od miasta Derby i 172 km na północny zachód od Londynu.
  Drakelow – osada i civil parish w Anglii, w Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. W 2011 roku civil parish liczyła 249 mieszkańców. Drakelow jest wspomniana w Domesday Book (1086) jako Drachelauue.
  Walton-on-Trent – wieś w Anglii, w hrabstwie Derbyshire, w dystrykcie South Derbyshire. Leży 23 km na południowy zachód od miasta Derby i 175 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.064 sek.