• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Sebastian Stankiewicz  Podstrony: 1 [2] [3]
  Przeczytaj także...
  39 i pół – polski serial komediowy emitowany od 4 marca do 27 maja 2008 przez stację TVN. Od 7 grudnia 2008 roku na antenie TVN pokazywane były powtórki pierwszej serii. Tuż po nich 3 marca 2009 roku stacja TVN rozpoczęła emisję drugiej serii. Od 8 września 2009 roku TVN emitował trzecią serię. 1 grudnia 2009 miała miejsce emisja ostatniego odcinka serialu, nazwanego przez twórców odcinkiem 39 i pół.Dom nad rozlewiskiem – polski serial telewizyjny w reżyserii Adka Drabińskiego. Premiera odbyła się 4 października 2009 roku w TVP1. Emitowany także od 5 grudnia 2009 roku w TVP Polonia z angielskimi napisami. Jest ekranizacją książki Małgorzaty Kalicińskiej. Serial był realizowany od 7 lipca 2009.

  Sebastian Stankiewicz (ur. 8 stycznia 1978 w Bolesławcu) – polski aktor i artysta kabaretowy, członek Kabaretu na Koniec Świata. Laureat nagrody za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Pan T. na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

  Życiorys[ | edytuj kod]

  Wykształcenie[ | edytuj kod]

  Pięciokrotnie bezskutecznie zdawał na wydziały aktorskie. W 2006 ukończył studia na Wydziale Lalkarskim we wrocławskiej filii PWST w Krakowie.

  Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (dawniej w TVN: Taniec z gwiazdami, ang. Strictly Come Dancing) – program rozrywkowy nadawany przez TVN od 2005 do 2011 roku, a od 2014 roku w Telewizji Polsat. Program produkowany jest na podstawie formatu Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide.Singielka – polski serial obyczajowy, emitowany w telewizji TVN od 5 października 2015. Serial wzorowany jest na argentyńskiej telenoweli Ciega a citas.

  Kariera aktorska[ | edytuj kod]

  Współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym „Capitol” we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Jest członkiem działającego przy Teatrze Dramatycznym Kabaretu na Koniec Świata, gdzie odtwarza m.in. rolę wuefisty, pana Miecia, w cyklu skeczów Rada pedagogiczna.

  Niania (także: niańka, opiekunka lub opiekun do dziecka) – (zwykle) kobieta zawodowo trudniąca się opieką oraz wychowywaniem cudzych dzieci, które nie są z nią biologicznie spokrewnione. Przeważnie zajmuje się dziećmi należącymi do jednej rodziny i pobiera za te czynności wynagrodzenie.Rodzinka.pl – polski serial komediowy w reżyserii Patricka Yoki. W rolach głównych Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Serial został zrealizowany na podstawie kanadyjskiego scenariusza pt. Les Parent.

  Występuje w serialu komediowym Ucho Prezesa. W 2019 dołączył do stałej obsady serialu Świat według Kiepskich jako Oskar, adorator Marioli Kiepskiej. Wcześniej występował w tym serialu w rolach epizodycznych.

  Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odebrał nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Pan T..

  Pozostałe przedsięwzięcia[ | edytuj kod]

  Wystąpił w teledyskach do piosenek DJ-a Remo „My Music Song” (2007) i „You can dance”

  e-teatr.pl – polski portal teatralny stworzony w 2004 roku przez Dział Dokumentacji Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie . Fala zbrodni – polski serial kryminalno-sensacyjny, emitowany w telewizji Polsat od 7 listopada 2003 do 7 lutego 2008, realizowany na licencji szwedzkiej firmy Jarowskij Enterprises AB (w Szwecji jego odpowiednik nosił tytuł Brottsvåg). Serial cechuje się dużą ilością akcji, brutalnością i często padającymi wulgaryzmami.

  Był uczestnikiem dziewiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2019).

  Wystąpił w kampanii społecznej stacji telewizyjnej Comedy Central pod nazwą Idź na wybory. Przejdź do historii zachęcającej do udziału w wyborach do Sejmu i Senatu (2019).

  Życie prywatne[ | edytuj kod]

  Jest synem Urszuli.

  Hela w opałach – polski serial telewizyjny wyprodukowany i wyświetlany przez telewizję TVN od 10 września 2006 do 26 lutego 2011.Świat według Kiepskich – telewizyjny serial komediowy (sitcom) w reżyserii Okiła Khamidowa, a następnie Patricka Yoki, produkowany przez ATM dla Telewizji Polsat, wymyślony w 1997 przez Aleksandra Sobiszewskiego, Janusza Sadzę, Igora Nurczyńskiego i Romana Regę. Pierwsze 3 odcinki powstały zimą na przełomie 1998 i 1999 roku, premiera pierwszego z nich miała miejsce 16 marca 1999. Serial piętnuje wady takie jak lenistwo czy egoizm oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny, posługując się prostym humorem i zabawnym językiem bohaterów. Obecnie jest drugim po telenoweli Klan najdłużej emitowanym polskim serialem. Zarówno premierowe odcinki jak i powtórki serialu gromadzą przed telewizorami 2,5-3 mln widzów.


  Podstrony: 1 [2] [3]
  Warto wiedzieć że... beta

  Kampania reklamowa – zespół działań marketingowych, odbywających się w mediach masowych, mających na celu osiągnięcie zakładanego celu marketingowego reklamodawcy. Działania te skierowane są do wybranej grupy docelowej. Cele kampanii reklamowej mogą być określone różnie. Do głównych celów kampanii reklamowych zalicza się:
  Plagi Breslau – polski film sensacyjny wyprodukowany w 2018 roku, którego reżyserem, scenarzystą i producentem jest Patryk Vega. Film został wyprodukowany przez i na zlecenie platformy Showmax. Oglądanie filmu dozwolone od lat 15.
  Za marzenia – polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Olgi Chajdas, emitowany na antenie TVP2 od 26 lutego 2018 roku do 3 czerwca 2019 roku.
  Amok – polsko-szwedzko-niemiecki film kryminalny z 2017 roku w reżyserii Katarzyny Adamik o Krystianie Bali, skazanym za zabójstwo na 25 lat pozbawienia wolności.
  DJ Remo, właściwie Remigiusz Łupicki (ur. 22 marca 1982 w Krakowie) – polski DJ i producent muzyczny. Właściciel wytwórni My Music. Poza solową działalnością artystyczną wraz z Robertem M i Dirty Rushem tworzy projekt 3R.
  Prawo Agaty – polski serial obyczajowy w reżyserii Macieja Migasa z Agnieszką Dygant w roli głównej. Pomysłodawczynią serialu jest Katarzyna Frankowska. W czołówce wykorzystano piosenkę Amy Macdonald "This Is The Life".
  Na sygnale – polski serial medyczny, emitowany na antenie TVP2 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.027 sek.