• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Sarah Kuttner

  Przeczytaj także...
  Radio – dziedzina techniki zajmująca się przekazywaniem informacji na odległość za pomocą fal elektromagnetycznych.Casting (czyt. kasting) – spotkanie, na którym dokonuje się wyboru modelki, modela, aktorki, aktora, prezentera, itp. do reklamy, roli w filmie, wystąpienia w pokazie mody itd.
  Berlin, stolica NRD (oficjalnie: niem. Berlin, Hauptstadt der DDR; pol. Berlin) – miejska jednostka administracyjna istniejąca w latach 1949-1990, pokrywająca się z sektorem radzieckim Berlina obejmująca centrum i wschodnie dzielnice miasta. Była stolicą Niemieckiej Republiki Demokratycznej.

  Sarah Kuttner (ur. 29 stycznia 1979 w Berlinie Wschodnim) - niemiecka dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Córka prezentera radiowego Jürgena Kuttnera. Od listopada 2001, po wygraniu castingu, w którym brało udział około 1500 uczestników, regularnie występowała w niemieckiej telewizji muzycznej VIVA.

  Viva, zapisywane graficznie jako VIVA – muzyczny kanał telewizyjny niegdyś należący do niemieckiej spółki Viva Media GmbH z siedzibą w Kolonii w Niemczech, założony 1 grudnia 1993 roku. Od 2004 roku Viva należy do Viacomu, właściciela m.in. MTV.Telewizja (TV) – dziedzina telekomunikacji przekazująca ruchomy obraz oraz dźwięk na odległość. W jednym miejscu za pomocą kamery telewizyjnej i mikrofonu rejestruje się sygnał, który następnie jest transmitowany do dowolnego miejsca w zasięgu transmisji. Sygnał odbierany jest przez odbiornik telewizyjny i przetwarzany na obraz oraz dźwięk.

  Linki zewnętrzne[]

 • Oficjalna strona www.
 • Profil w portalu imdb.
 • Kontrola autorytatywna – w terminologii bibliotekoznawczej określenie procedur zapewniających utrzymanie w sposób konsekwentny haseł (nazw, ujednoliconych tytułów, tytułów serii i haseł przedmiotowych) w katalogach bibliotecznych przez zastosowanie wykazu autorytatywnego zwanego kartoteką wzorcową.Gemeinsame Normdatei (GND) – kartoteka wzorcowa, stanowiąca element centralnego katalogu Niemieckiej Biblioteki Narodowej (DNB), utrzymywanego wspólnie przez niemieckie i austriackie sieci biblioteczne.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Prezenter (dawniej spiker od ang. speaker) – osoba zapowiadająca poszczególne programy w stacji radiowej lub telewizyjnej, także prowadząca program estradowy, informacyjny, blok tematyczny lub inny program składający się z części.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.02 sek.