• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Rugby - borough

  Przeczytaj także...
  Leamington Hastings – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 17 km na wschód od miasta Warwick i 122 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 450 mieszkańców.Newbold-on-Avon – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 25 km na północny wschód od miasta Warwick i 126 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 1548 mieszkańców.
  Dunchurch – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 22 km na wschód od miasta Warwick i 122 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 2842 mieszkańców.

  Rugbydystrykt o statusie borough w hrabstwie Warwickshire w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 100 075 mieszkańców.

  Pailton – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 26 km na północny wschód od miasta Warwick i 131 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 481 mieszkańców.Bourton-on-Dunsmore – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 16 km na wschód od miasta Warwick i 125 km na północny zachód od Londynu.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Rugby
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Ansty, Bilton, Binley Woods, Birdingbury, Bourton-on-Dunsmore, Brandon, Bretford, Brinklow, Broadwell, Brownsover, Cathiron, Cawston, Church Lawford, Churchover, Clifton upon Dunsmore, Copston Magna, Cosford, Draycote, Dunchurch, Easenhall, Flecknoe, Frankton, Grandborough, Harborough Magna, Hill, Hillmorton, Kites Hardwick, Leamington Hastings, Little Lawford, Long Lawford, Marton, Monks Kirby, New Bilton, Newbold-on-Avon, Newton, Pailton, Princethorpe, Ryton-on-Dunsmore, Sawbridge, Shilton, Street Ashton, Stretton-on-Dunsmore, Stretton under Fosse, Thurlaston, Wibtoft, Willey, Willoughby, Withybrook, Wolston, Wolvey.

  Bretford – osada w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 20 km na północny wschód od miasta Warwick i 130 km na północny zachód od Londynu.Hill – osada w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 18 km na wschód od miasta Warwick i 121 km na północny zachód od Londynu.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: Rugby (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-04-17].
  Cathiron – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 23 km na północny wschód od miasta Warwick i 129 km na północny zachód od Londynu.Cosford – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 27 km na północny wschód od miasta Warwick i 127 km na północny zachód od Londynu.
  Warto wiedzieć że... beta

  Birdingbury – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 16 km na wschód od miasta Warwick i 124 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 327 mieszkańców.
  Princethorpe – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 14 km na północny wschód od miasta Warwick i 127 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 382 mieszkańców.
  Hillmorton – wschodnia część miasta Rugby, w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 27 km na wschód od miasta Warwick i 120 km na północny zachód od Londynu.
  Withybrook – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 25 km na północny wschód od miasta Warwick i 135 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 232 mieszkańców.
  Brandon – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 18 km na północny wschód od miasta Warwick i 131 km na północny zachód od Londynu.
  Bilton – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 23 km na północny wschód od miasta Warwick i 125 km na północny zachód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 4991 mieszkańców.
  New Bilton – wieś w Anglii, w hrabstwie Warwickshire, w dystrykcie Rugby. Leży 23 km na północny wschód od miasta Warwick i 125 km na północny zachód od Londynu.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.734 sek.