• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Roll with the Wind

  Przeczytaj także...
  2 lipca jest 183. (w latach przestępnych 184.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 182 dni. Jest to środkowy dzień roku zwyczajnego. O godzinie 12.00 tego dnia mija połowa roku.15 września jest 258. (w latach przestępnych 259.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 107 dni.
  Gmina Giske (norw. Giske kommune) jest jedną z norweskich gmin leżących w regionie Møre og Romsdal. Siedzibą gminy jest miasto Valderøya.

  Roll With the Wind – trzeci singel Alexandra Rybaka z płyty Fairytales, wydany 2 lipca 2009. Piosenka została napisana przez Mårten Eriksson i Lisa Eriksson, a została wyprodukowana przez Amir Aly.

  Teledysk do Roll With The Wind był kręcony na wyspie w Norwegii, Giske w lipcu 2009 r. Wydany został 15 września 2009.

  Pozycje[ | edytuj kod]

  Piosenka weszła na noreweskie listy przebojów 2 czerwca 2009 na pozycji 16. W tym samym czasie dwie inne piosenki Rybaka zajmowały miejsca w top 3: Funny Little World i Fairytale. W następnym tygodniu piosenka zajęła 10te miejsce. Singiel wypadł z pierwszej dwudziestki w trzecim tygodniu.

  Alexander Rybak (biał. Алякса́ндар І́гаравіч Рыба́к, Alaksandar Iharawicz Rybak, ur. 13 maja 1986 w Mińsku) – norweski piosenkarz, skrzypek, kompozytor i aktor, białoruskiego pochodzenia.Fairytales – debiutancki album studyjny autorstwa norweskiego muzyka Alexandra Rybaka wydany w Norwegii i większość krajach Europy 29 maja 2009 za pośrednictwem wytwórni EMI i Universal Music Group. Większość piosenek została napisana i skomponowana przez samego Rybaka.

  Historia wydań[ | edytuj kod]
  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.006 sek.