• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Rochstar

  Przeczytaj także...
  Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (dawniej w TVN: Taniec z gwiazdami, ang. Strictly Come Dancing) – program rozrywkowy nadawany przez TVN od 2005 do 2011 roku, a od 2014 roku w Telewizji Polsat. Program produkowany jest na podstawie formatu Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide.Załóż się – program rozrywkowy na licencji niemieckiej (w oryginale Wetten, dass..?) emitowany od 2 września 2005 do 16 czerwca 2006 na antenie TVP2.
  Top Model (do III edycji Top Model. Zostań Modelką)– polski program typu reality show, wyprodukowany przez stację telewizyjną TVN. Premiera programu odbyła się 8 września 2010. Program emitowany jest na licencji amerykańskiej wersji programu Top Model.

  Rochstar Sp. z o.o. – polskie przedsiębiorstwo produkcyjne realizujące programy telewizyjne. Twórcą i właścicielem firmy jest Rinke Rooyens. Producentem nadzorującym wszystkie produkcje jest Alicja Czarnecka.

  Rochstar jest producentem m.in. programów: Top Model. Zostań modelką, Gwiazdy tańczą na lodzie, Jak oni śpiewają, Szymon Majewski Show, Paczka, Sekrety rodzinne, Sylwester z Jedynką, Załóż się, Mamy cię!, Narodowy test na inteligencję, Narodowy test na prawo jazdy, Kocham Cię, Polsko! czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

  Polsat – polski komercyjny kanał telewizyjny, który jako pierwszy w kraju otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie. Rozpoczął nadawanie 5 grudnia 1992 o 16:30. Jest to jeden z najchętniej oglądanych kanałów telewizji komercyjnej w kraju.Jak oni śpiewają (ang. Soapstar Superstar) – program rozrywkowy emitowany w Polsce na licencji brytyjskiej. Jest pierwszą zagraniczną wersją tego programu. Prowadzącymi byli Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz.

  Rochstar produkuje programy dla następujących stacji w Polsce: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV Puls.

  Przypisy

  Linki zewnętrzne[]

 • strona Rochstar • w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Własność – najszersze, podstawowe prawo rzeczowe, pozwalające właścicielowi korzystać z rzeczy i rozporządzać nią z wyłączeniem innych osób (w jego ramach właściciel korzysta z maksimum uprawnień względem rzeczy). Oznaką korzystania z rzeczy są uprawnienia do posiadania, używania, pobierania pożytków i innych dochodów z rzeczy (pożytki rzeczy – naturalne, np. płody, jabłka z sadu i cywilne, np. czynsz z tytułu dzierżawy lub najmu, odsetki od pożyczki albo leasingu itp.) oraz dysponowania faktycznego rzeczą (przetwarzanie rzeczy, zużycie, a nawet zniszczenie). Z kolei przez rozporządzanie rozumie się uprawnienia do wyzbycia się własności (np. przeniesienie, zrzeczenie, czy rozrządzenie na wypadek śmierci) i do obciążenia rzeczy poprzez ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego, np. zastaw, hipoteka lub poprzez dokonanie czynności – zobowiązań dotyczących rzeczy o skutkach obligacyjnych tj. oddanie w dzierżawę, najem, pożyczkę, leasing. Uprawnienia te nie stanowią granic prawa własności, które zakreśla obowiązujące ustawodawstwo.
  Gwiazdy tańczą na lodzie – program rozrywkowy nadawany przez stację TVP 2 od 28 września 2007 roku do 12 grudnia 2008.
  Rinke Rooyens (ur. 1969) – holenderski producent, reżyser i scenarzysta programów telewizyjnych, właściciel i prezes firmy mediowej Rochstar.
  Kocham Cię, Polsko! – telewizyjny program rozrywkowy, emitowany przez stację TVP2 od 13 marca 2009 roku do 25 listopada 2012 roku i prowadzony przez Macieja Kurzajewskiego. Program jest utrzymany w konwencji teleturnieju i służy propagowaniu i sprawdzaniu wiedzy o Polsce i Polakach.
  TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN należącej do grupy medialnej ITI. Rozpoczęła ona nadawanie 3 października 1997 o godz. 19:00. Jest to jeden z najchętniej oglądanych kanałów telewizji komercyjnej w kraju.
  Język polski (polszczyzna) – język naturalny należący do grupy zachodniosłowiańskich (do których należą również czeski, słowacki, kaszubski, dolnołużycki, górnołużycki i wymarły połabski), stanowiących część rodziny indoeuropejskiej.
  TV Puls (Telewizja Puls, potocznie Puls, do 2 października 2009 oficjalna nazwa Puls, od 25 czerwca do 6 grudnia 2003 nadawała pod nazwą TV Niepokalanów Puls) – polska komercyjna stacja telewizyjna, uruchomiona 18 marca 2001. Według własnych danych telewizja znajduje się w zasięgu ok. 29,3 mln Polaków. Do 2013 zasięg naziemny stacji wynosił 13,5 mln widzów, czyli 35,32% mieszkańców Polski przy całkowitym zasięgu technicznym na poziomie ok. 82,7%. Dzięki procesowi cyfryzacji telewizji naziemnej zasięg naziemny TV Puls wynosi 98,8% powierzchni Polski.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.118 sek.