• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Ray William Johnson


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Komik – artysta uprawiający komedię, zarazem ktoś wesoły, o dużym poczuciu humoru. Komikiem może być artysta kabaretowy, ale także i standupper.Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone Ameryki (ang. United States, US, United States of America, USA) – federacyjne państwo w Ameryce Północnej graniczące z Kanadą od północy, Meksykiem od południa, Oceanem Spokojnym od zachodu, Oceanem Arktycznym od północnego zachodu i Oceanem Atlantyckim od wschodu.
  14 sierpnia jest 226. (w latach przestępnych 227.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 139 dni.

  Ray William Johnson (ur. 14 sierpnia 1981 w Oklahoma City) – amerykański aktor i komik, osobowość internetowa, popularny dzięki jednemu z najczęściej subskrybowanych vlogów w serwisie YouTube pod tytułem =3 (czyt. Equals Three).

  Equals Three[ | edytuj kod]

  Equals Three był vlogiem, gdzie w każdym odcinku Johnson przedstawiał, poddawał pod krytykę oraz komentował trzy filmy wideo z serwisu YouTube. W jego filmach pojawiały się również postacie ze świata kultury oraz ich komentarze, m.in.: Robin Williams, Kal Penn, Margaret Cho i John Cho czy Jason Biggs.

  Kalpen Suresh Modi (ur. 23 kwietnia 1977 w Montclair, New Jersey, USA) – amerykański aktor filmowy i producent pochodzenia indyjskiego.John Yohan Cho (kor. 조요한, ur. 16 czerwca 1972 w Seulu) – amerykański aktor filmowy i telewizyjny, a także muzyk, najbardziej znany ze swoich ról w filmach z serii American Pie (1999–2003) i w filmach Harold i Kumar (2004–2008).

  We wrześniu 2012 Equals Three stał się najczęściej subskrybowanym kanałem na YouTube. Johnson znajdował się również na szczycie rankingu użytkowników serwisu YouTube pod względem zarobków z reklam ze swoich filmów.

  12 marca 2014 Johnson opublikował swój ostatni odcinek Equals Three. Zakończył tym samym po pięciu latach pracę z programem, by móc zająć się innymi projektami. Przeprowadził casting na nowego prowadzącego, który wygrał wówczas 20-letni Robby Motz. Pierwszy odcinek show z nowym gospodarzem pojawił się na kanale Raya Williama Johnsona 16 lipca 2014.

  YouTube – serwis internetowy, stworzony w lutym roku 2005, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, oglądanie filmów oraz live streaming. Używa technologii FLV do wyświetlania szerokiego wyboru filmów zamieszczonych przez użytkowników (tzw. user-generated content), takich jak zwiastuny filmowe lub telewizyjne, teledyski, jak i dzieła amatorskie: wideoblogi i krótkie własne filmy. Większość materiałów została załadowana na YouTube przez prywatne osoby, ale wiele firm (na przykład Columbia Broadcasting System, BBC, Universal Music Group, w Polsce Polska Agencja Prasowa, Grupa TVN, CD Projekt), różne instytucje i organizacje oferują część swoich materiałów przez YouTube jako część programu partnerskiego.Robin McLaurin Williams (ur. 21 lipca 1951 w Chicago, zm. 11 sierpnia 2014 w Paradise Cay) – amerykański komik i aktor.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  Linki zewnętrzne[ | edytuj kod]

 • Oficjalna strona aktora
 • Strona Equals Three (=3)
 • Wideoblog (ang. videoblog, vlog lub vog) – rodzaj bloga internetowego, którego zasadniczą treść stanowią pliki filmowe (VODcast) publikowane przez autora w kolejności chronologicznej. Pliki udostępniane są do odtwarzania w technologii video-streamingu lub do pobrania na komputer użytkownika – gościa i widza wideobloga. Vlogerzy publikują swoje filmy głównie w serwisie YouTube oraz Dailymotion.Daily Mail - brytyjska gazeta, wydawana w formacie tabloidu. Pierwsze wydanie ukazało się w 1896 roku. Od 1984 wydawana jest niedzielna edycja - The Mail on Sunday. W 2006 wydrukowano pierwszy egzemplarz irlandzkiej wersji gazety pt. Irish Daily Mail.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Aktor (łac. agere – działać) – osoba odgrywająca za pomocą szczególnego zachowania, technik cielesnych i głosowych rolę w teatrze lub w filmie. Od zwykłego człowieka odróżnia go ze strony samego aktora świadomość gry, ze strony widzów – szczególny sposób traktowania osoby jako aktora. Wobec widza istnieje na sposób dwoisty, jako odtwarzana postać, w którą się tymczasowo wciela, i zarazem jako żywy człowiek, posiadający własną rzeczywistą tożsamość i biografię.
  The Guardian – dziennik brytyjski o poglądach liberalno-lewicowych, przez wiele lat zbliżony do Partii Pracy, wydawany przez Guardian News & Media (część Guardian Media Group plc).
  Jason Matthew Biggs (ur. 12 maja 1978 w Pompton Plains) – amerykański aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, komik pochodzenia włoskiego.
  Margaret Cho (ur. 5 grudnia 1968) – amerykańska aktorka komediowa, projektantka mody oraz działaczka na rzecz LGBT. Debiutowała w 1994 roku w filmie Angie. Cho angażuje się w sprawy społeczne i polityczne. Walczy o prawa mniejszości seksualnych (w 2007 i 2008 roku wzięła udział w True Colors Tour), o równy status płci oraz równość rasową. Znana jest z odważnego wyrażania swoich liberalnych poglądów, wielokrotnie krytykowała politykę George’a Busha. Jest biseksualistką.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.018 sek.