• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Przebojowe dzieci

  Przeczytaj także...
  Michał Juszczakiewicz (ur. 14 listopada 1958 w Sopocie) - polski aktor oraz scenarzysta, reżyser i producent filmów dokumentalnych. Dużą popularność zdobył jako prowadzący programu Od przedszkola do Opola, który był emitowany w TVP1.Od przedszkola do Opola – program artystyczno-rozrywkowy emitowany, od zimy 1995 roku do 26 maja 2007 roku, na antenie TVP1. Jego autorami byli Jolanta Mąkosa oraz Barbara Skarżyńska. Prowadzącym był Michał Juszczakiewicz. Czas trwania: ok. 30 min.
  Maciej Rock (ur. 13 maja 1978 w Otwocku) – polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, model, lektor, dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny.

  Przebojowe dzieci – program rozrywkowy emitowany przez telewizję Polsat od 9 marca do 15 czerwca 2008. Program prowadzili Edyta Herbuś i Maciej Rock, a producentem był Profilm Agencja Filmowa (twórca znanego formatu "Od przedszkola do Opola") będąca częścią ATM Grupy. Za scenariusz i reżyserię pierwszych pięciu nagranych odcinków (3 wyemitowanych) odpowiedzialny był Michał Juszczakiewicz. W późniejszych zastąpił go Leszek Kumański.

  Edyta Herbuś (ur. 26 lutego 1981 w Kielcach) − polska tancerka klasy "S" w tańcach latynoamerykańskich, aktorka. Reprezentantka Polski podczas 2. Konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku, gdzie występowała wraz z Marcinem Mroczkiem.Keyboard (pol. klawiatura), aranżer – elektryczny lub elektroniczny instrument klawiszowy, pozwalający grającemu na grę z automatycznym akompaniamentem. Nowoczesne keyboardy wykorzystują system MIDI.

  Pierwszą emisję program miał w niedzielę 9 marca 2008 o 16:30, jednak ze względu na słabą oglądalność został przeniesiony na poranne godziny. Powrócił na antenę 30 marca o godzinie 9:30.

  W programie uczestnicy w wieku od 3 do 11 lat śpiewali przeboje z repertuaru polskich artystów. Zaproszona gwiazda pełniła rolę komentatora i na koniec programu wyłaniała zwycięzcę. Wyróżnione dziecko, oprócz nagród jednakowych dla wszystkich występujących, dostawało keyboard.

  Leszek Kumański – pochodzący z Chęcin w województwie świętokrzyskim, reżyser, autor scenariuszy i producent programów telewizyjnych, między innymi: Hit dekady, Zagadkowa blondynka, Duże dzieci, Podróże z żartem, Mój pierwszy raz, Europa da się lubić, Szybka Piłka, Gali Finałowej Miss Polonia 2009, koncertów podczas festiwali w Sopocie i Opolu, koncertu "Sabat czarownic" w kieleckiej Kadzielni, oraz "Kabaretowych wakacji z duchami".Polsat – polski komercyjny kanał telewizyjny, który jako pierwszy w kraju otrzymał koncesję na nadawanie ogólnopolskie. Rozpoczął nadawanie 5 grudnia 1992 o 16:30. Jest to jeden z najchętniej oglądanych kanałów telewizji komercyjnej w kraju.

  Lista odcinków[ | edytuj kod]

  Warto wiedzieć że... beta

  ATM Grupa Spółka Akcyjna – polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w podwrocławskiej miejscowości Bielany Wrocławskie, założone 6 lutego 1992 roku, notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Działalność rozpoczęło jako ATM Total Vision s.c., trzy lata później przekształcone w spółkę z o.o. "ATM", a w 2003 – w spółkę akcyjną. Na samym początku firma tworzyła newsy, reportaże i filmy dokumentalne, ale później rozpoczęła produkcję programów cyklicznych, teleturniejów i reality shows.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.661 sek.