Plik:Euler-USSR-1957-stamp.jpg

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Skocz do: nawigacja, szukaj
Rozmiar pierwotny(2009 × 1447 pikseli, rozmiar pliku: 1,35 MB, typ MIME: image/jpeg)

Licencja[edytuj]

Public domain Ten plik nie jest przedmiotem ochrony praw autorskich zgodnie z Częścią IV Kodeksu Cywilnego Federacji Rosyjskiej № 230-ФЗ z dnia 18 grudnia 2006 r.

Art. 1259. Przedmiot praw autorskich

§ 5

Praw autorskich nie stosuje się do idei, pojęć, zasad, metod, procesów, systemów, środków, rozwiązań technicznych, organizacyjnych i innych problemów, odkryć, języków programowania.

§ 6

Nie są przedmiotem prawa autorskiego:
  • oficjalne dokumenty organów państwowych i organów samorządu lokalnego, w tym lokalnych przepisów, innych tekstów prawnych, orzeczeń sądowych, innych materiałów o charakterze legislacyjnym, administracyjnym i sądowym, oficjalne dokumenty organizacji międzynarodowych, a także ich tłumaczenia oficjalne;
  • symbole państwowe i znaki (flagi, herby, ordery, banknoty i tym podobne), a także symbole i znaki jednostek samorządowych;
  • dzieła sztuki ludowej (folklor), które nie mają konkretnych autorów;
  • doniesienia na temat wydarzeń i faktów, które mają wyłącznie charakter informacyjny (wiadomości, programy telewizyjne, harmonogramy transportu i tym podobne).

Pełny tekst ustawy: po rosyjsku (po angielsku).

Coat of Arms of the Russian Federation.svg

Komentarz – Zgodnie z międzypaństwowym i międzynarodowych konsensusem Federacja Rosyjska jest prawnym następcą Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej i Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich, dlatego ta licencja ma zastosowanie również do oficjalnych symboli i formalnych dokumentów z RFSRR i ZSRR (poziom wspólnotowy[1]).

Uwaga – Ta licencja nie może być stosowana do projektów oficjalnych symboli i dokumentów, które mogą być chronione prawami autorskimi.


  1. Poziom wspólnotowy oznacza, że korzystanie z oficjalnych symboli i formalnych dokumentów 14 innych republik radzieckich jest przedmiotem prawa ich następcy prawnego. Zobacz odpowiednie szablony licencyjne.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny22:45, 22 sty 2011Miniatura wersji z 22:45, 22 sty 20112009 × 1447 (1,35 MB)Butkofrom http://kolekzioner.net/modules/smartsection/item.php?itemid=222
14:57, 1 paź 2006Miniatura wersji z 14:57, 1 paź 2006660 × 489 (76 KB)Pascal.Tesson~commonswiki== Licensing == {{PD-RU-exempt}} Category:Stamps of the Soviet Union, 1963 Category:Leonhard Euler

Następujące strony odwołują się do tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane