• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Plan

  Przeczytaj także...
  Sławomir Pstrong (ur. 29 grudnia 1975 w Skórczu, zm. 23 grudnia 2015) – polski reżyser, scenarzysta, autor opowiadań.Midi-Pireneje (fr. Midi-Pyrénées) – region administracyjny Francji, położony w południowej części kraju, obejmujący środkową część łańcucha Pirenejów oraz położoną bardziej na północ dolinę Garonny. Od południa graniczy z Andorą i Hiszpanią, od zachodu z regionem Akwitania, od północy z Limousin i Owernią a od wschodu z Langwedocją-Roussillon. Stolicą i największym miastem regionu jest Tuluza. Inne większe miasta to: Montauban, Albi, Tarbes, Castres.
  Plan lekcji (zwany również planem zajęć, rozkładem zajęć lub podziałem godzin) – odmiana harmonogramu, odnosząca się do zajęć szkolnych, który stanowi tablice następujących skoordynowanych ze sobą elementów:
 • plan – w kartografii obraz niewielkiego obszaru powierzchni Ziemi przedstawiony na płaszczyźnie za pomocą symboli kartograficznych
 • Le Plan – francuskie miasto w regionie Midi-Pyrénées
 • Plan – francuskie miasto w regionie Rodan-Alpy
 • Plan – hiszpańska gmina w prowincji Huesca
 • PLAN – Polska Ludowa Akcja Niepodległościowa
 • PLAN – People's Liberation Army of Namibia. Zbrojne ramię SWAPO
 • PLAN – Programming Language Assembler Nineteen-hundred
 • Plan – krótkometrażowy film Sławomira Pstronga
 • Plan – debiutancki album polskiej piosenkarki Sylwii Przybysz, wydany w 2015 roku
 • Plan – wspólny singel Sylwii Przybysz i Meza, wydany w 2015 roku
 • Zobacz też[]

 • plan gospodarczy
 • plan lekcji – harmonogram zajęć szkolnych
 • Rodan-Alpy (Region Rodano-Alpejski, fr. Rhône-Alpes) – region administracyjny w południowo-wschodniej Francji. Od wschodu graniczy ze Szwajcarią i Włochami, od strony południowo-wschodniej z regionem Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, od południa z Langwedocją-Roussillon, od zachodu z Owernią a od północy z Burgundią i Franche-Comté. Nazwa regionu wywodzi się od nazwy głównej rzeki - Rodanu oraz łańcucha górskiego Alp, który rozciąga się we wschodniej części tego obszaru. Na jego terenie znajdują się dwie historyczne krainy: Lyonnais i Sabaudia, a także Bresse (do XVII wieku w Sabaudii).Plan – polski film krótkometrażowy (45 min). Historia opowiada o przyjaźni kilku kumpli z podstawówki. Spotykają się na jubileuszu szkoły - W Nowej Hucie. Kiedy okazuje się, że jeden z nich ma poważną depresję, pozostali postanawiają mu pomóc, wysyłając go do ciepłych krajów. Problemem jest jednak zdobycie na ten cel pieniędzy.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Polska Ludowa Akcja Niepodległościowa, PLAN – tajna lewicowa organizacja niepodległościowa utworzona 15 października 1939 przez młodych studentów środowiska czasopisma "Orka na Ugorze", do których na przełomie listopada i grudnia 1939 przyłączyła się grupa KIMB - (Krąg Instruktorów im. Mieczysława Bema), na którego czele stał hm. Juliusz Dąbrowski ps. "Bem", oraz młodzież harcerska związana przed wojną z 23 Warszawską Drużyną Harcerzy im. Bolesława Chrobrego "Pomarańczarnia". W tej grupie do PLAN-u wszedł m.in. phm. Tadeusz Zawadzki ps. "Zośka".
  "Plan działań danego sprawcy – to opis działań przezeń zamierzonych [...]; plan – to opis możliwego w przyszłości doboru i układu czynności zjednoczonych wspólnym celem lub możliwego w przyszłości doboru i układu części składowych wytworu czynności tak zjednoczonych" – [T. Kotarbiński].
  PLAN (Programming LAnguage Nineteen-hundred) - makroasembler komputerów ICL serii 1900 i wywodzących się od nich maszyn Odra serii 1300 (1304, 1305, 1325).
  Plan – debiutancki album polskiej piosenkarki Sylwii Przybysz, który ukazał się nakładem My Music dnia 9 października 2015. Płyta znalazła się w chwili debiutu wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, plasując się na 8. miejscu tygodniowego zestawienia OLiS.
  Huesca (hiszp. Provincia de Huesca, arag. Probinzia de Uesca) – prowincja w Hiszpanii, w Aragonii, mająca stolicę w mieście o tej samej nazwie. Graniczy z prowincjami: Lleida, Saragossa, Nawarra oraz z Francją.
  Plan – obraz niewielkiego obszaru powierzchni Ziemi przedstawiony na płaszczyźnie za pomocą symboli kartograficznych w dużej skali (najczęściej 1:2 000 lub 1:10 000), a co za tym idzie bardzo szczegółowy.
  Mezo, właściwie Jacek Mejer (ur. 1 lipca 1982 w Poznaniu) – polski raper, a także dziennikarz radiowy i osobowość telewizyjna. Poza solową działalnością artystyczną Mezo współpracował z takimi wykonawcami jak: Ascetoholix, Slums Attack, Owal/Emcedwa, DJ Decks, Liber, Duże Pe, IGS, Grupa Operacyjna oraz 52 Dębiec. W latach 2002-2005 prowadził w wielkopolskim radiu RMI FM audycję Bless Da Mic.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.028 sek.