• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Piotr Jaworski

  Przeczytaj także...
  Radio Kraków (Radio Kraków Małopolska) – jedna z siedemnastu samodzielnych rozgłośni Polskiego Radia (zob. Audytorium 17), nadająca całodobowy program regionalny na teren województwa małopolskiego.RMF FM (Radio Muzyka Fakty), pierwotnie: Radio Małopolska Fun – pierwsza polska prywatna stacja radiowa, obecnie nadająca w formacie radiowym AC
  Radio Złote Przeboje – multiregionalna sieć rozgłośni radiowych powstała w 1997 roku nadaje program w formacie muzycznym AC. Właścicielem marki jest Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. wchodząca w spółkę Agora SA. Dyrektorem programowym rozgłośni jest Jarosław Barwiak.

  Piotr Jaworski (ur. 15 listopada 1968 w Ostródzie) - dziennikarz radiowy.

  Kariera zawodowa[]

  Pierwsze kroki na radiowej drodze stawiał w Radiu Gdańsk. W latach 2001-2011 pracował w RMF FM. Przez wiele lat prowadził wczesny poranek - od 4:00 do 6:00 rano. Od maja 2006 roku wspólnie z Martą Grzywacz prowadził weekendowe programy od 10:00 do 15:00. Od 2011 roku prowadził sobotni Przepis na weekend oraz w dni powszednie Dobranockę. Rozstał się z radiem RMF FM w listopadzie 2011 r.. Od 2012 był gospodarzem audycji O tym się mówi w Radiu Kraków. Od września 2012 z Jarosławem Budnikiem, a od września 2015 z Odetą Moro prowadzi poranną audycję w Radiu Złote Przeboje - Złote Przeboje na Dzień Dobry.

  Ostróda (dawn. Ostród, niem. Osterode, prus. Austrāti) – miasto i gmina w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostródzkim. Położone na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Przez miasto przepływa rzeka Drwęca.Polskie Radio Gdańsk (pełna nazwa: Rozgłośnia Regionalna Polskiego Radia w Gdańsku – Radio Gdańsk SA) – używa do identyfikacji antenowej nazwy Radio Gdańsk. Jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznego Polskiego Radia realizujących odrębne programy regionalne, nadawane na teren poszczególnych województw.

  Życie prywatne[]

  Żonaty, ma dwoje dzieci (z pierwszego małżeństwa).

  Przypisy

  1. Łukasz Szewczyk: RMF bez Piotra Jaworskiego. media2.pl, 2011-11-28. [dostęp 2012-03-01].  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Odeta Moro, wcześniej Odeta Moro−Figurska (ur. 17 czerwca 1978 w Olsztynie) – polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.156 sek.