• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Patrick Keeler

  Przeczytaj także...
  Brendan Benson (ur. 14 listopada 1970) – amerykański muzyk i twórca piosenek. Jest wokalistą i multiinstrumentalistą. Wydał trzy solowe albumy, jest również członkiem The Raconteurs.Jack White, właśc. John Anthony Gillis (ur. 9 lipca 1975 w Detroit), znany także jako Jack White III – amerykański muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, a także producent muzyczny oraz okazjonalnie aktor, najbardziej znany jako gitarzysta i wokalista zespołu The White Stripes.
  Broken Boy Soldiers to debiutancki album zespołu The Raconteurs. Pochodzący z tej płyty utwór "Steady, As She Goes" został pierwszym przebojem zespołu, na listach przebojów w Anglii dotarł do 4. miejsca, a w Stanach Zjednoczonych do 7.

  Patrick Keeler (ur. 6 października 1975) – amerykański perkusista, pochodzący z Cincinnati. Znany z zespołów The Raconteurs i The Greenhornes.

  W zespole garagerockowym The Greenhornes gra od 1996 wraz z wokalistą Craigiem Foksem i Jackiem Lawrence'em.

  W 2004 zagrał na perkusji na albumie Loretty Lynn Van Lear Rose, z zespołem zebranym przez producenta tego albumu, Jacka White'a, i nazwanym The Do Whaters.

  {{Filmowiec infobox}} Nieprawidłowe pola: "nagrody". Loretta Lynn (ur. 14 kwietnia 1932) – amerykańska piosenkarka country. Virtual International Authority File (VIAF) – międzynarodowa kartoteka haseł wzorcowych. Jej celem jest ujednolicenie zapisu nazw osobowych (haseł), dlatego zbiera z bibliotek z całego świata – ich różne wersje i prezentuje je razem, pod jednym, unikatowym identyfikatorem numerycznym. Pozwala to obniżyć koszty i zwiększyć użyteczność danych gromadzonych przez biblioteki. Informacje po dopasowaniu i połączaniu są udostępniane online bibliotekom na całym świecie.

  W 2004 wraz z przyjaciółmi: Brendanem Bensonem, Jackiem White'em i Jackiem Lawrence'em utworzył The Raconteurs. W 2006 wydali oni debiutancki album Broken Boy Soldiers, a w 2008 drugi – Consolers of the Lonely.

  W 2004 zagrał także dwa koncerty ze znajomym zespołem The Dirtbombs.

  The Raconteurs - amerykańska grupa rockowa. W Australii znani również pod nazwą The Saboteurs (z powodu konfliktu z lokalną grupą o tej samej nazwie).Consolers of the Lonely - drugi album The Raconteurs. Został wydany 25 marca 2008 roku przez Warner Bros. Records na całym świecie, a dzień wcześniej tylko w Wielkiej Brytanii przez XL Recordings.
  Warto wiedzieć że... beta

  Cincinnati – miasto w USA, w stanie Ohio. Leży nad rzeką Ohio (na jej północnym brzegu), będącą jednocześnie granicą ze stanem Kentucky. Wraz z przedmieściami, enklawami, zarzecznymi miastami i przedmieściami stanu Kentucky ulokowanymi w hrabstwach Boone, Kenton i Campbell, i przyległym pograniczem stanu Indiana (przede wszystkim Lawrenceburg), ok. 1,5 mln ludności zamieszkuje aglomerację Cincinnati z tendencją wzrostową.
  Kontrola autorytatywna – w terminologii bibliotekoznawczej określenie procedur zapewniających utrzymanie w sposób konsekwentny haseł (nazw, ujednoliconych tytułów, tytułów serii i haseł przedmiotowych) w katalogach bibliotecznych przez zastosowanie wykazu autorytatywnego zwanego kartoteką wzorcową.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.572 sek.