• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • PCD Album Promotional Tour

  Przeczytaj także...
  Carmit Bachar (ur. 4 września 1974 roku w Los Angeles), amerykańska aktorka, tancerka i wokalistka. Jest pochodzenia indonezyjsko-chińsko-holendersko-niemiecko-izraelskiego. Ma rude włosy i szare oczy.Europa – część świata (określana zwykle tradycyjnym, acz nieścisłym mianem kontynentu), leżąca na półkuli północnej, na pograniczu półkuli wschodniej i zachodniej, stanowiąca wraz z Azją kontynent Eurazję.
  The Pussycat Dolls – amerykańska żeńska grupa muzyczna z Los Angeles, która z początku wykonywała taneczną burleskę.

  PCD Album Promotional Tour to pierwsza trasa koncertowa amerykańskiej grupy The Pussycat Dolls promująca pierwszy studyjny album PCD. Grupa wystąpiła na takich kontynentach jak Europa i Azja, a także Ameryka Północna (trasa z Christiną Aguilerą i The Black Eyed Peas).

  Ameryka Północna – kontynent o powierzchni 24 242 000 km² (co stanowi 16,3% całkowitej powierzchni lądów na kuli ziemskiej), położony na półkulach: północnej i zachodniej. Do Ameryki Północnej należy Ameryka Środkowa.Azja (gr. Ἀσία Asía, łac. Asia) – część świata, razem z Europą tworząca Eurazję, największy kontynent na Ziemi. Z powodów historycznych i kulturowych sama Azja bywa również nazywana kontynentem (zob. alternatywne listy kontynentów).

  Lista utworów[]

  1. Buttons
  2. Beep
  3. I Don't Need a Man
  4. Don't Cha Groove / Pink Panther
  5. Fever (Melody Thornton i Carmit Bachar)
  6. Feeling Good (Nicole Scherzinger solo [acapella])
  7. Stickwitu
  8. How Many Times, How Many Lies (Nicole solo)
  9. Tainted Love
  10. Hot Stuff (I Want You Back)
  11. Bite The Dust
  12. Show Me What You Got (Dance Interlude)
  13. Wait a Minute
  14. Sway
  15. Whole Lotta Love
  16. Don't Cha

  Miejsca koncertów[]

  Linki zewnętrzne[]

 • Pussycat Dolls podczas PCD Album Promotional Tour w 2006 r.
 • Melody Thornton (ur. 28 września 1984 roku w Phoenix w Arizonie), amerykańska tancerka, piosenkarka i była członkini grupy Pussycat Dolls. W 2010 roku opuściła zespół. Według Slant Magazine najlepsza wokalistka grupy."Beep" - trzeci singiel grupy Pussycat Dolls pochodzący z jej pierwszego albumu PCD (2005). Piosenka miała być drugim singlem jednak jej miejsce zajęło "Stickwitu", ponieważ w tym samym czasie była wydawana piosenka zespołu The Black Eyed Peas pt.: "My Humps", które przekazywały podobne informacje.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  "Buttons" – czwarty singiel grupy Pussycat Dolls z jej pierwszego albumu PCD (2005). W utworze gościnnie wystąpił Snoop Dogg. Wydanie singla okazało sie strzałem w dziesiątke. Był o wiele bardziej popularny od poprzednich singli: "Stickwitu" i "Beep". Piosenka została napisana przez Seana Garretta, Jamala Jonesa, Jasona Perrego i Nicole Scherzinger.
  "Stickwitu" - drugi singiel grupy Pussycat Dolls pochodzący z jej pierwszego albumu PCD (2005). Tytuł utworu jest skrótem od słów "stick with you". Piosenka jest o wyrażaniu lojalności w stosunkach.
  Little Willie John (15 listopada 1937 - 26 maja 1968) - amerykański piosenkarz rockowy, przedstawiciel gatunków rytm and blues i soul. Choć John nie zdobył nigdy popularności na miarę Sama Cooke, Clyde McPhattera czy Jamesa Brown zaliczany jest do najwybitniejszych przedstawicieli swego gatunku. John charakteryzował się bardzo silnym, plastycznym i obejmującym niespotykany skale głosem, który kontrastował z jego niewielka postura. Posiadał zaledwie 161 cm wzrostu. Od tego faktu pochodził także jego przydomek little - mały. W osiągnięciu statusu gwiazdy na miarę swego talentu przeszkodziło mu jego gwałtowne usposobienie. Johna można wręcz uznać za prekursora współczesnych rapujacych gangsterów. John zwykł nosić przy sobie noże i bron palna oraz manifestować agresję. W czasie jednego z incydentów poważnie zranił nożem swojego oponenta i został skazany na dlugoletnie odosobnienie. Zmarł w wiezieniu na zapalenie płuc. Do największych przebojów artysty należą Need Your Love So Bad, Suffering with the Blues, Fever, Let Them Talk i Sleep
  Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger (ur. 29 czerwca 1978 w Honolulu na Hawajach) – amerykańska piosenkarka. Do 2010 r. była główną wokalistką grupy taneczno-muzycznej The Pussycat Dolls.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.021 sek.