• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Outrageous


  UWAGA: TA PODSTRONA MOŻE ZAWIERAĆ TREŚCI PRZEZNACZONE TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH  Przeczytaj także...
  Teledysk (wideoklip) – forma sztuki filmowej towarzysząca utworowi muzycznemu, inspirowana filmem reklamowym. Z reguły fabuła teledysku nawiązuje do tematu utworu. Rozpowszechniony od początku lat 80., m.in. za sprawą amerykańskiej telewizji muzycznej MTV.Calvin Cordozar Broadus Jr., znany głównie jako Snoop Dogg (ur. 20 października 1971 w Long Beach w Kalifornii) – amerykański raper i aktor. Do 1998 roku znany jako Snoop Doggy Dogg, a od 2012 roku używa także pseudonimu Snoop Lion w kontekście swojej twórczości reggae.
  In the Zone – czwarty studyjny album amerykańskiej wokalistki popowej Britney Spears. Wydany został 18 listopada 2003 roku przez Jive Records. Album ten jest pierwszym, na którym znaczący wpływ na kształt nagrań miała sama wokalistka, współpracując m.in. z R. Kellym, duetem producenckim Bloodshy & Avant, Mobym oraz P. Diddym.

  Outrageous – czwarty i ostatni singel Britney Spears z płyty In the Zone, wydany w 2004 roku. Autorem tekstu do piosenki, jaki i producentem jest R. Kelly, który ponadto gościnnie zaśpiewał w utworze.

  Do piosenki zrealizowano również teledysk, w reżyserii Dave’a Meyersa (współpracował ze Spears przy teledyskach do utworów „Lucky” i „Boys”). Podczas kręcenia wideoklipu Spears uległa wypadkowi, doznając kontuzji kolana, przez którą musiała przerwać światowe tournée Onyx Hotel Tour. W klipie gościnnie wystąpił Snoop Dogg. Teledysk został nieukończony.

  Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia 1981 w McComb) – amerykańska piosenkarka muzyki pop i dance, tancerka i projektantka mody.Lucky – piosenka i drugi singel piosenkarki pop Britney Spears, z jej drugiego albumu Oops!... I Did It Again. Piosenkę nagrywano na przełomie 1999 i 2000 roku, a wyprodukowano na singlu w 2000.

  Formaty i track listy singla[]

  Japoński CD Singel

  1. „Outrageous” – 3:21
  2. „Outrageous” [Murk Space Miami Mix] – 6:48
  3. „Outrageous” [Junkie XL’s Dancehall Mix] – 2:55
  4. „Outrageous” [Junkie XL’s Tribal Mix] – 6:08
  5. „Toxic” [Armand Van Helden Remix] – 9:34
  6. „Everytime” [Above And Beyond Club Mix] – 8:46
  7. „Everytime” [Scumfrog Haunted Dub] – 8:20

  Europejski Promocyjny Singel: Remixes-CD

  Reżyser – artysta odpowiedzialny za całokształt dzieła scenicznego lub filmowego, autor spektaklu, filmu, widowiska muzycznego bądź estradowego. Tworzy koncepcję artystyczną sztuki, inspiruje współpracowników i kieruje nimi, a celem lepszego zademonstrowania swojej niepowtarzalnej indywidualności - adaptuje, przerabia tekst oryginalny. Funkcje reżysera określa rodzaj sztuki.Singel (SP, singiel) – w muzyce krótkie wydawnictwo zawierające jeden lub więcej utworów zazwyczaj zapowiadające i promujące album, z którego pochodzi tytułowy utwór na singlu.
  1. „Outrageous” [Murk Space Miami Mix] – 6:48
  2. „Outrageous” [R. Kelly Remix] – 3:24
  3. „Outrageous” [Junkie XL’s Dancehall Mix] – 2:55
  4. „Outrageous” [Josh Harris Mixshow] – 5:52
  5. „Outrageous” [Junkie XL’s Tribal Mix] – 6:08

  Europejski Promocyjny Singel: Normal-CD

  R. Kelly, właściwie Robert Sylvester Kelly (ur. 8 stycznia 1967 w Chicago) - amerykański piosenkarz i producent muzyczny."Boys" – czwarty singel Britney Spears wydany w USA, a piąty wydany w Australii i w Wielkiej Brytanii, pochodzący z płyty pt. Britney.
  1. „Outrageous” – 3:21

  Amerykański Promocyjny Singel: Normal-CD

  1. „Outrageous” – 3:21

  Amerykański 12" Vinyl Singel

 • Strona A:
  1. „Outrageous” [Murk Space Miami Mix 6:48
  2. „Outrageous” [R. Kelly Remix] – 3:24
  3. „Outrageous” [Junkie XL’s Dancehall Mix] – 2:55
 • Strona B:
  1. „Outrageous” [Josh Harris Mixshow] – 5:52
  2. „Outrageous” [Junkie XL’s Tribal Mix] – 6:08

  Oficjalne remiksy piosenki[]

 • Album Version 3:26
 • Murk Space Miami Mix 6:48
 • Junkie XL’s Tribal Mix 6:09
 • Junkie XL’s Dancehall Mix 2:56
 • Josh Harris Mixshow 5:52
 • R. Kelly Remix 3:23
 • Friscia & Lamboy Unreleased Club Mix 9:54 • w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.009 sek.