• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • Oswestry - dystrykt

  Przeczytaj także...
  Llanyblodwel – wieś i civil parish w Anglii, w hrabstwie Shropshire, w dystrykcie (unitary authority) Shropshire. W 2011 roku civil parish liczyła 767 mieszkańców.Weston Rhyn – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 32 km na północny zachód od miasta Shrewsbury i 255 km na północny zachód od Londynu.
  West Felton – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 20 km na północny zachód od miasta Shrewsbury i 244 km na północny zachód od Londynu.
  function mfTempOpenSection(id){var block=document.getElementById("mf-section-"+id);block.className+=" open-block";block.previousSibling.className+=" open-block";}

  Oswestry – były dystrykt w hrabstwie Shropshire w Anglii. W 2001 roku dystrykt liczył 37 308 mieszkańców.

  Shropshire (zwane również Salop) – hrabstwo ceremonialne i jednolita jednostka administracyjna (unitary authority) w zachodniej Anglii, w regionie West Midlands, położone przy granicy z Walią.Kinnerley – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 18 km na północny zachód od miasta Shrewsbury i 241 km na północny zachód od Londynu.

  Civil parishes[]

 • Kinnerley, Knockin, Llanyblodwel, Llanymynech and Pant, Melverley, Oswestry, Oswestry Rural, Ruyton-XI-Towns, Selattyn and Gobowen, St. Martin's, West Felton, Weston Rhyn i Whittington.
 • Przypisy

  (window.RLQ=window.RLQ||).push(function(){mw.log.warn("Gadget \"edit-summary-warning\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"wikibugs\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"ReferenceTooltips\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");mw.log.warn("Gadget \"main-page\" styles loaded twice. Migrate to type=general. See \u003Chttps://phabricator.wikimedia.org/T42284\u003E.");});
  Knockin – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 19 km na północny zachód od miasta Shrewsbury i 243 km na północny zachód od Londynu.Whittington – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 25 km na północny zachód od miasta Shrewsbury i 248 km na północny zachód od Londynu.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Anglia (ang. England, język staroangielski Englaland) – w przeszłości samodzielne królestwo, obecnie największa i najludniejsza część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Anglię zamieszkuje 83% całkowitej populacji państwa. Region zajmuje dwie trzecie wyspy Wielkiej Brytanii i posiada granice lądowe z Walią na zachodzie i Szkocją na północy. Wyspa oblewana jest przez Morze Północne, Morze Irlandzkie, Ocean Atlantycki i kanał La Manche. Stolicą Anglii jest Londyn.
  Melverley – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 16 km na zachód od miasta Shrewsbury i 238 km na północny zachód od Londynu.
  Ruyton-XI-Towns – wieś w Anglii, w hrabstwie Shropshire. Leży 14 km na północny zachód od miasta Shrewsbury i 238 km na północny zachód od Londynu. Miejscowość liczy 1500 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.032 sek.