• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • O mnie się nie martw - serial telewizyjny

  Przeczytaj także...
  Polska, Rzeczpospolita Polska – państwo unitarne w Europie Środkowej, położone między Morzem Bałtyckim na północy a Sudetami i Karpatami na południu, w dorzeczu Wisły i Odry. Powierzchnia administracyjna Polski wynosi 312 679 km², co daje jej 70. miejsce na świecie i dziewiąte w Europie. Zamieszkana przez ponad 38,5 miliona ludzi, zajmuje pod względem liczby ludności 34. miejsce na świecie, a szóste w Unii Europejskiej.Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży (ur. 30 czerwca 1991 w Stargardzie Szczecińskim) – polska piosenkarka i blogerka modowa. Popularność zyskała dzięki piosence „Thank You Very Much”.
  O mnie się nie martw – singel Katarzyny Sobczyk, wydany w 1964 roku. Utwór napisał Kazimierz Winkler, a skomponował go Józef Krzeczek. Na singlu zamieszczono także tytuł utworu w języku angielskim „Don’t Worry About Me”.

  O mnie się nie martwpolski serial telewizyjny, emitowany na antenie TVP2 od 5 września 2014.

  Obsada[]

  Piosenka[]

  W czołówce serialu tytułową piosenkę wykonuje Margaret. W oryginalnej wersji z 1964 piosenka ta była śpiewana przez Katarzynę Sobczyk. Słowa piosenki napisał Kazimierz Winkler, a muzykę – Józef Krzeczek.

  Spis serii[]

  Przypisy

  Linki zewnętrzne[]

 • O mnie się nie martw w bazie filmpolski.pl
 • Katarzyna Sobczyk (Kasia Sobczyk), właściwie Kazimiera Sawicka z domu Sobczyk (ur. 21 lutego 1945 w Tyczynie, zm. 28 lipca 2010 w Warszawie) – polska piosenkarka muzyki rozrywkowej, popularna głównie w okresie bigbitu.TVP2 (Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP2) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 2 października 1970. Początkowo część programu była retransmisją TVP1.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Kazimierz Winkler, Andrzej Augustowski (pseudonim) (ur. 23 listopada 1918 w Radomiu) – polski literat, poeta i rysownik.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.022 sek.