• Artykuły
 • Forum
 • Ciekawostki
 • Encyklopedia
 • North Norfolk

  Przeczytaj także...
  Erpingham – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 24 km na północ od miasta Norwich i 176 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 541 mieszkańców.Morston – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 42 km na północny zachód od miasta Norwich i 178 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 86 mieszkańców.
  Alethorpe – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 37 km na północny zachód od miasta Norwich i 164 km na północny wschód od Londynu.

  North Norfolkdystrykt w hrabstwie Norfolk w Anglii. W 2011 roku dystrykt liczył 101 499 mieszkańców.

  Horsey – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 27 km na północny wschód od miasta Norwich i 184 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 99 mieszkańców.Bradfield – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 26 km na północ od miasta Norwich i 181 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 273 mieszkańców.

  Miasta[ | edytuj kod]

 • Cromer
 • Fakenham
 • Holt
 • North Walsham
 • Sheringham
 • Stalham
 • Wells-next-the-Sea
 • Inne miejscowości[ | edytuj kod]

  Alby with Thwaite, Aldborough, Alethorpe, Antingham, Ashmanhaugh, Aylmerton, Baconsthorpe, Bacton, Bale, Banningham, Barney, Barsham, Barton Turf, Beeston Regis, Bessingham, Binham, Blakeney, Bodham, Bradfield, Briningham, Brinton, Briston, Brumstead, Catfield, Cley next the Sea, Colby, Corpusty, Crostwight, Dilham, Dunton, East Barsham, East Beckham, East Raynham, East Ruston, Eccles on Sea, Edgefield, Edingthorpe, Erpingham, Felbrigg, Felmingham, Field Dalling, Fulmodeston, Gimingham, Great Ryburgh, Great Snoring, Gresham, Gunthorpe, Hanworth, Happisburgh, Helhoughton, Hempstead near Holt, Hempton, Hickling, High Kelling, Hindolveston, Hindringham, Holkham, Honing, Horning, Horsey, Houghton Saint Giles, Hoveton, Hunworth, Ingham, Ingworth, Irstead, Itteringham, Kelling, Kelling Heath, Kettlestone, Knapton, Langham, Lessingham, Letheringsett with Glandford, Little Barningham, Little Snoring, Ludham, Matlaske, Melton Constable, Morston, Mundesley, Neatishead, North Barsham, Northrepps, Ostend, Overstrand, Paston, Plumstead, Potter Heigham, Pudding Norton, Raynham, Ridlington, Roughton, Runton, Ryburgh, Salthouse, Saxlingham, Saxthorpe, Scottow, Sculthorpe, Sea Palling, Sharrington, Shereford, Skeyton, Sloley, Smallburgh, South Raynham, Southrepps, Stibbard, Stiffkey, Stody, Suffield, Sustead, Sutton, Swafield, Swanton Abbott, Swanton Novers, Tatterford, Tattersett, Testerton, Thornage, Thorpe Market, Thurgarton, Thurning, Thursford, Trimingham, Trunch, Tunstead, Upper Sheringham, Walcott, Walsingham, Warham, Waxham, Wayford Bridge, West Barsham, West Beckham, West Raynham, West Runton, Westwick, Weybourne, Wickmere, Wighton, Witton, Wiveton, Wood Norton, Worstead.

  Neatishead – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 17 km na północny wschód od miasta Norwich i 175 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 537 mieszkańców.Trimingham – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 31 km na północ od miasta Norwich i 186 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 139 mieszkańców.

  Przypisy[ | edytuj kod]

  1. Area: North Norfolk (Local Authority) (ang.). Neighbourhood Statistics (ONS). [dostęp 2016-05-06].
  Itteringham – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 24 km na północ od miasta Norwich i 172 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 134 mieszkańców.Stalham – miasto w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 22 km na północny wschód od miasta Norwich i 180 km na północny wschód od Londynu. Miasto liczy 2951 mieszkańców.  w oparciu o Wikipedię (licencja GFDL, CC-BY-SA 3.0, autorzy, historia, edycja)

  Warto wiedzieć że... beta

  Swanton Abbott – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 18 km na północ od miasta Norwich i 174 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 436 mieszkańców.
  Ryburgh – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 33 km na północny zachód od miasta Norwich i 161 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 668 mieszkańców.
  Binham – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 40 km na północny zachód od miasta Norwich i 173 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 232 mieszkańców.
  Cromer – miasto portowe w Wielkiej Brytanii, w Anglii, w regionie East of England, w hrabstwie Norfolk. W 2001 miasto to na powierzchni 4,66 km² zamieszkiwało 7 749 osób.
  Great Ryburgh – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 34 km na północny zachód od miasta Norwich i 162 km na północny wschód od Londynu.
  Overstrand – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 32 km na północ od miasta Norwich i 186 km na północny wschód od Londynu. W 2001 miejscowość liczyła 952 mieszkańców.
  Westwick – wieś w Anglii, w hrabstwie Norfolk, w dystrykcie North Norfolk. Leży 19 km na północ od miasta Norwich i 176 km na północny wschód od Londynu. Miejscowość liczy 72 mieszkańców.

  Reklama

  Czas generowania strony: 0.494 sek.